БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Ответить


Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.
Смайлики
:raspil: :nose: :facepalm: :alen: :smile: :( :grin: 8-) :twisted: :mad: :lol: :P :oops: :cry: :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: ;-) :o :shock: :? :flag: :girlhost: :phone: :sos: :hmm: :fishnew: :tea: :scare: :secret: :stars: :papuas: :ski: :plane: :swim: :bayan: :kazhan: :egypt: :child: :yuooh: :fool: :bahh: :bash: :bike: :death: :drunk: :duel: :patsak: :klass: :tease: :nunu: :hot:

BBCode ВКЛЮЧЁН
[img] ВКЛЮЧЁН
[flash] ОТКЛЮЧЕН
[url] ВКЛЮЧЁН
Смайлики ВКЛЮЧЕНЫ

Обзор темы
   

Развернуть Обзор темы: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Inguri » 10 янв 2020, 16:32

Мав на увазі інше - місце реєстрації взагалі не вимагають. Тобто, назаре стриманий - жодних проблем.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

vito » 10 янв 2020, 12:58

Inguri писал(а):
24 дек 2019, 11:45
Але в Укрексімі вимагають реєстрацію.
А в ПБ реєстрація по цимбалах.
в ПБ бумажка с регистрацией уже не нужна в отделении: там уже умеют пользоваться ридером.

кроме того, в Приват24 уже можно выполнить актуализацию (пройти идентификацию) своего счета по скану загран-паспорта (в случае, когда счет временно заблокирован из-за отсутствия определенной актуальной информации о владельце счета).

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Inguri » 24 дек 2019, 11:45

Але в Укрексімі вимагають реєстрацію.
А в ПБ реєстрація по цимбалах.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

vito » 24 дек 2019, 04:20

NightRider писал(а):
21 дек 2019, 10:00
NightRider писал(а):
20 дек 2019, 09:25
НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?
А якщо треба мати справу з нерухомістю, банківськими рахунками ітд, то і внутрішній паспорт непогано було б мати з актуальним фото. Бо на закордонний паспорт можуть фігу показати ... "а де в вас прописка"?

Насправді великим покращенням було б полегшення продцедури отримання закордонного паспорта в консульствах.
Та зробити так щоб закордонний паспорт в самій Україні був де-факто рівноцінним внутрішньому .
https://dmsu.gov.ua/news/dms/5436.html? ... 3lAPEMXMu0

Громадяни України зможуть пред’являти закордонні паспорти для отримання банківських послуг

Відтепер, банківські установи можуть обслуговувати фізичних осіб - резидентів як на підставі паспорта громадянина України (у формі ID-картки або книжечки), так і на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон - про це йдеться у листі Національного банку України від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577.

Відповідними роз’ясненнями НБУ підтверджується рівнозначність використання громадянами України обох паспортних документів і такі покращення спрямовані на усунення непорозумінь, які раніше виникали у разі пред’явлення паспорта для виїзду за кордон.

Таким чином, Національний банк України наголошує на необхідності дотримання банківськими установами вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», інших норм законодавства України та підтверджує можливість здійснення ідентифікації та верифікації особи-резидента на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Слід зазначити, що відповідно до наданих роз’яснень відомості «по батькові» фізичної особи-резидента, які не містяться у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема – про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).

При цьому нагадуємо, що, відповідно до законодавства, посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю чи учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи при отриманні банківських послуг.

https://bank.gov.ua/news/all/rozyasnenn ... -za-kordon

РОЗ’ЯСНЕННЯ: Банки можуть здійснювати ідентифікацію клієнтів на підставі паспорту громадянина України для виїзду за кордон
9 вер. 2019 16:52

Банки можуть здійснювати ідентифікацію та верифікацію фізичної особи – резидента на території України на підставі паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

У такому разі відомості щодо імені по батькові такої особи банки можуть встановлювати на підставі інших офіційних документів, які містять відповідну інформацію. Наприклад, документа, що свідчить про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків України (або присвоєння ідентифікаційного номера згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів).

Таке роз’яснення, керуючись нормами законодавства, надав Національний банк України на численні запити банків.

Нагадаємо, що Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» визначає перелік документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, до якого, зокрема, крім паспорта громадянина України, належить паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Законом України «Про нотаріат» передбачено, що встановлення особи, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії здійснюється за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи громадянина, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії, зокрема паспортом громадянина України для виїзду за кордон.

Водночас посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю чи учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи під час укладення правочинів.

Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банки під час ідентифікації та верифікації резидентів встановлюють для фізичної особи:

прізвище, ім'я та по батькові та дату народження;

номер (та за наявності – серію) паспорта громадянина України (або іншого документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів), дату видачі та орган, що його видав;

реєстраційний номер облікової картки платника податків України (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів) або номер (та за наявності – серію) паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України чи номер паспорта із записом про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України в електронному безконтактному носії.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 19175.html

Разъяснение по вопросам осуществления идентификации и верификации клиентов
Национальный банк
Письмо от 04.09.2019 № Р/25-0006/45577

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ЛИСТ

від 04.09.2019 р. N Р/25-0006/45577

Банкам України
Асоціації "Незалежна асоціація банків України"
Асоціації українських банків
Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів

Ураховуючи численні запити банків щодо можливості здійснення ідентифікації та верифікації фізичних осіб - резидентів на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, керуючись пунктом 2 частини другої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" (далі - Закон), Національний банк України (далі - Національний банк) повідомляє таке.

Відповідно до пункту 1 частини дев'ятої статті 9 Закону банки під час ідентифікації та верифікації резидентів встановлюють для фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, номер (та за наявності - серію) паспорта громадянина України (або іншого документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів), дату видачі та орган, що його видав, реєстраційний номер облікової картки платника податків України (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів) або номер (та за наявності - серію) паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України чи номер паспорта із записом про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України в електронному безконтактному носії.
v_volf писал(а):
20 дек 2019, 23:41
Prokop35 писал(а):
20 дек 2019, 22:58

Або коли спадщину отримати треба. З українця податок 5 % (або навіть 0%), з іноземця 18 %.
А є різниця у оподаткуванні резидентів та нерезидентів?
оподаткування спадщини чи дарунка:
для резидентів: 0% (I-II ступенів споріднення) або 5% (для не I-II ступенів споріднення)
для нерезидентів: 18% (завжди)

Податковий кодекс України
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/

Стаття 174. Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав

174.2. Об'єкти спадщини оподатковуються:
174.2.1. за нульовою ставкою:
а) об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення;

174.2.2. за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу, вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не зазначені у підпункті 174.2.1 цього пункту;
174.2.3. за ставкою, визначеною у пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу, для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, та для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента.

Стаття 167. Ставки податку
167.1. Ставка податку становить 18 відсотків бази оподаткування
167.2. Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

NightRider » 21 дек 2019, 10:03

Spirit писал(а):
20 дек 2019, 14:32
НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?
Наприклад, якщо запропонують стати міністром в Україні :grin:
Для цього навпаки не треба відмовлятися від укр громадянства, а якось його отримати :)
Але ви праві, це реальна ситуаця коли б "закриті очі" на друге громадянсьтво допомогли б. Я тільки За
Але це ДУЖЕ невелика група людей :)

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

NightRider » 21 дек 2019, 10:00

AlexK писал(а):
20 дек 2019, 14:46
NightRider писал(а):
20 дек 2019, 09:25


НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?

Більшість людей після отримання іноземного громадянства без необхідності не хочуть мати справу с укр бюрократами.
Навіть просто поновити укр паспорт це для них дуже напряжно, і дуже багато людей приїзжають в Україну по іноземним паспортам коли дія укр паспорта закінчується , "бо і так пускають".
у мене був приятель--переїхав років понад 10 тому в Канаду і мав уже канадський парспорт, так він казав мені, що українського не позбувався (і навіть біометричний зробив собі), бо, наприклад, в Бразилію з канадським потрібна віза, а з українським--ні.
Підтримувати акутальні укр документи як раз нормально (і на справді це єдиний законний варіант для перетину укр кордону - по укр паспорту).
Багато людей про не хочуть цого робити, але деякі слухняні громадяни це роблять.

А якщо треба мати справу з нерухомістю, банківськими рахунками ітд, то і внутрішній паспорт непогано було б мати з актуальним фото. Бо на закордонний паспорт можуть фігу показати ... "а де в вас прописка"?

А ось нафига ВІДМОВЛЯТИСЯ від укр громадянства просто так (якщо немає таких вимог в новій країні проживання) - це зовсім не зрозуміло.
Тобто по факту по світу проживають мільйони "латентних" українців , які емігрували після 1991 року, отримали інше грмадянство, перстали обновляти укр паспорти, і вважають що вони вже не громадяни України, бо "в Україні подвійне громадянство заборонено". А насправді вони залишаються укр громадянами.

Насправді великим покращенням було б полегшення продцедури отримання закордонного паспорта в консульствах.
Та зробити так щоб закордонний паспорт в самій Україні був де-факто рівноцінним внутрішньому .
Чи хоча б зробити дужепростою процедуру отримання ID картки за кордоном.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

v_volf » 20 дек 2019, 23:41

Prokop35 писал(а):
20 дек 2019, 22:58
Spirit писал(а):
20 дек 2019, 14:32
НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?
Наприклад, якщо запропонують стати міністром в Україні :grin:
Або коли спадщину отримати треба. З українця податок 5 % (або навіть 0%), з іноземця 18 %.
А є різниця у оподаткуванні резидентів та нерезидентів?

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Prokop35 » 20 дек 2019, 22:58

Spirit писал(а):
20 дек 2019, 14:32
НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?
Наприклад, якщо запропонують стати міністром в Україні :grin:
Або коли спадщину отримати треба. З українця податок 5 % (або навіть 0%), з іноземця 18 %.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

AlexK » 20 дек 2019, 14:46

NightRider писал(а):
20 дек 2019, 09:25


НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?

Більшість людей після отримання іноземного громадянства без необхідності не хочуть мати справу с укр бюрократами.
Навіть просто поновити укр паспорт це для них дуже напряжно, і дуже багато людей приїзжають в Україну по іноземним паспортам коли дія укр паспорта закінчується , "бо і так пускають".
у мене був приятель--переїхав років понад 10 тому в Канаду і мав уже канадський парспорт, так він казав мені, що українського не позбувався (і навіть біометричний зробив собі), бо, наприклад, в Бразилію з канадським потрібна віза, а з українським--ні.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Spirit » 20 дек 2019, 14:32

НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?
Наприклад, якщо запропонують стати міністром в Україні :grin:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

NightRider » 20 дек 2019, 09:25

manjeroke писал(а):
19 дек 2019, 12:11
NightRider писал(а):
19 дек 2019, 09:18
.

Мільйони українців, які емігрували після 1991 року укр громадянство і так мають за винятком якись унікальних осіб які знайшли гроши та сили щоб пройти (непросту) продцедуру відмови від укр громаданства.
Ще є якісь поодинокі випадки, коли це треба (наприклад Німеччина вимагає), але просто так його робити ніхто не буде.
Вибачте, а чого "складного" в відмовленні від громадянства? Воно трохи довго, але не складно.

Коли робив "Поновлення громадянства" усі були дуже здивовані наявності довідки про припинення громадянства. Богато хто казав що вперше бачать.
ОК, можливо це простіше ніж підготуватися до марафону, але більшість людей по своїй натурі дуже ледачі. Вони не будуть чогось робити якщо воно їм не потрібно.

Ось одна з вимог.

"в) копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон або копію паспорта громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року з відміткою про виписку з території України. У разі якщо у заявника відсутній один із документів, що зазначені у цьому підпункті, або інший з документів, перелічених у статті 5 Закону, на підтвердження факту перебування у громадянстві України та факту постійного проживання за кордоном подаються відповідні довідки, видані органом внутрішніх справ України або дипломатичним представництвом чи консульською установою України;
"
Можливо це не так складно , але якщо тук як мінімум треба оформлювати "виїзд на постійне проживання за кордон" чи якось "відповідні довідки, видані органом внутрішніх справ України або дипломатичним представництвом"

НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ?

Більшість людей після отримання іноземного громадянства без необхідності не хочуть мати справу с укр бюрократами.
Навіть просто поновити укр паспорт це для них дуже напряжно, і дуже багато людей приїзжають в Україну по іноземним паспортам коли дія укр паспорта закінчується , "бо і так пускають".

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

NightRider » 20 дек 2019, 09:10

manjeroke писал(а):
19 дек 2019, 12:18
NightRider писал(а):
19 дек 2019, 09:18

як правило "Для отримання Українського паспорта" відмовлятися від будь якого громадянства і зараз не портібно.
Просто потрібно подадати необхідні документи, які засвідчують що вас є українське громадянство. Внутрішній паспорт + що там ще зараз.
Чи є в вас іноземне громадянство ніхто не перевіряє.
Якщо в вас нема укр громадянства, то укр паспорт вам не дадуть в не залежності від наявності інших паспортів..
Тут про інше йдеться. Якщо пройшов всі перевірки (зараз до СБУ кличуть на співбесіду), то отримуєш довідку про набуття громадянства, але на ній пишуть що паспорт буде виданий за наявності документа, якій підтверджує що Ви подали документи для виходу з громадянства.
Це правда, але це стосується відносно невеликої групи осіб які НІКОЛИ не мали укр. громадянства і намагаються його отримати.
99% людей , включаючи мільони (я думаю, не помилюсь тут) українських громадян, які можуть отримати український паспорт навіть маючи друге громадянство не від чого відмовлятися не треба. Для України ви залишаєтесь громадянином України.

Вони просто йдуть в паспортний стіл чи куди пошвидше і отримують укр паспорт. Ask me how I know it.
Звичайно, можуть бути ускладнення, якщо в вас немає актульного внутрішнього паспорта з реєстрацією, але до відмови від іноземного громадянста це не має відношення.
Через консульства теж теоретично можно, але там може бути муторно.

Це приклад того, як використали слово "паспорт" замість "громадянство" і повністю перекрутили зміст.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Labiann » 19 дек 2019, 18:04

Prokop35 писал(а):
19 дек 2019, 18:00
OleYur писал(а):
19 дек 2019, 11:23
Prokop35 писал(а):
19 дек 2019, 01:53
Отож :)
Что "отож"?
Есть аргументы против сказанного (про то, что "загран и национальный паспорт не объединить")? Судя по всему, нет.
Ну да, за айди карту заплатить жаба задавит:), но на поездку забугор бабло есть :plane:
Я про те, що якби ДМСу дати волю, вони б з радістю змусили всіх отримувати ще з пів десятка "обовʼязкових документів від яких неможливо відмовитись", з однаковим змістом але у різній формі. Паспортні книжка і картка вже є, от можна ще всіх зобовʼязати отримати те саме у формі рулончика, гармошки, наліпки на телефон, якогось медальйону на шию ітд. Аби лише гроші платили.

З приводу "(про то, что "загран и национальный паспорт не объединить")?" , я й не просив їх обʼєднувати. Я казав про те , щоб скасувати обовʼязковість ID за умови, що ти маєш паперовий біопаспорт, бо він і так вже має (чи може мати, якщо йдеться про зміст чіпа ) всю ту ж інформацію, яка містиметься на ID.

Аргумент "за айди карту заплатить жаба задавит:), но на поездку забугор бабло есть" якось дуже вже співголосний з тим , як колись намагались втюхати непотрібні страховки при отриманні ще старих закордонних паспортів. :alen:
кидалово всегда было, есть и будет...

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Prokop35 » 19 дек 2019, 18:00

OleYur писал(а):
19 дек 2019, 11:23
Prokop35 писал(а):
19 дек 2019, 01:53
Отож :)
Что "отож"?
Есть аргументы против сказанного (про то, что "загран и национальный паспорт не объединить")? Судя по всему, нет.
Ну да, за айди карту заплатить жаба задавит:), но на поездку забугор бабло есть :plane:
Я про те, що якби ДМСу дати волю, вони б з радістю змусили всіх отримувати ще з пів десятка "обовʼязкових документів від яких неможливо відмовитись", з однаковим змістом але у різній формі. Паспортні книжка і картка вже є, от можна ще всіх зобовʼязати отримати те саме у формі рулончика, гармошки, наліпки на телефон, якогось медальйону на шию ітд. Аби лише гроші зібрати.

З приводу "(про то, что "загран и национальный паспорт не объединить")?" , я й не просив їх обʼєднувати. Я казав про те , щоб скасувати обовʼязковість ID за умови, що ти маєш паперовий біопаспорт, бо він і так вже має (чи може мати, якщо йдеться про зміст чіпа ) всю ту ж інформацію, яка містиметься на ID.

Аргумент "за айди карту заплатить жаба задавит:), но на поездку забугор бабло есть" якось дуже вже співголосний з тим , як колись намагались втюхати непотрібні страховки при отриманні ще старих закордонних паспортів. :alen:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

manjeroke » 19 дек 2019, 12:18

NightRider писал(а):
19 дек 2019, 09:18

як правило "Для отримання Українського паспорта" відмовлятися від будь якого громадянства і зараз не портібно.
Просто потрібно подадати необхідні документи, які засвідчують що вас є українське громадянство. Внутрішній паспорт + що там ще зараз.
Чи є в вас іноземне громадянство ніхто не перевіряє.
Якщо в вас нема укр громадянства, то укр паспорт вам не дадуть в не залежності від наявності інших паспортів..
Тут про інше йдеться. Якщо пройшов всі перевірки (зараз до СБУ кличуть на співбесіду), то отримуєш довідку про набуття громадянства, але на ній пишуть що паспорт буде виданий за наявності документа, якій підтверджує що Ви подали документи для виходу з громадянства.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

manjeroke » 19 дек 2019, 12:11

NightRider писал(а):
19 дек 2019, 09:18
.

Мільйони українців, які емігрували після 1991 року укр громадянство і так мають за винятком якись унікальних осіб які знайшли гроши та сили щоб пройти (непросту) продцедуру відмови від укр громаданства.
Ще є якісь поодинокі випадки, коли це треба (наприклад Німеччина вимагає), але просто так його робити ніхто не буде.
Вибачте, а чого "складного" в відмовленні від громадянства? Воно трохи довго, але не складно.

Коли робив "Поновлення громадянства" усі були дуже здивовані наявності довідки про припинення громадянства. Богато хто казав що вперше бачать.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

OleYur » 19 дек 2019, 11:23

Prokop35 писал(а):
19 дек 2019, 01:53
Отож :)
Что "отож"?
Есть аргументы против сказанного (про то, что "загран и национальный паспорт не объединить")? Судя по всему, нет.
Ну да, за айди карту заплатить жаба задавит:), но на поездку забугор бабло есть :plane:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

NightRider » 19 дек 2019, 09:18

v_volf писал(а):
18 дек 2019, 10:19
NightRider писал(а):
18 дек 2019, 08:53

https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 6/7104261/

OMFG, людина дуже позитивна, але вона настількі не розуміє різницю між "паспортом" та "громадянством" що це просто кошмар.
Та абсолютно не знає укр законів.

Всі громадяни СССР , хто постійно мешкав на території України в лютому 1992 року чи пізніше мають українське громадянство.
Навіть якщо вони вже 25 років мешкають в Канаді, Польщі етс.
Навіть якщо вони вже 20 років не отримували нові укр паспорти.
Навіть якщо вони вже давно перетинають укр кордон за іноземниими паспортами.
Єдине виключення - якщо президент України підписав указ про позбавлення ціх людей українського громадянства.
За 30 років такіх може 10-20 тисяч назбирається.
Я вибачаюся, але звідки взагалі ці тези? Я не знайшов в інтерв'ю частини, де йдеться про різницю або ототожнення громадянства та паспорту. Звідки такий висновок, що людина не знає законів? Я би хотів побачити конктретні цитати з матеріалу.
Ну ось, наприклад -
"Конституційна норма про "єдине громадянство" збережеться: вона означає, що ми і далі будемо сприймати таких людей як громадян лише України, не зважаючи на те, чи мають вони також паспорт іншої держави. А зміна буде у тому, що ми не будемо вимагати виходу з іншого громадянства для отримання українського паспорта."

як правило "Для отримання Українського паспорта" відмовлятися від будь якого громадянства і зараз не портібно.
Просто потрібно подадати необхідні документи, які засвідчують що вас є українське громадянство. Внутрішній паспорт + що там ще зараз.
Чи є в вас іноземне громадянство ніхто не перевіряє.
Якщо в вас нема укр громадянства, то укр паспорт вам не дадуть в не залежності від наявності інших паспортів..

А ось для отримання українського _громадянства_ людині яка не проживала в Україні станом на січень 1992 року насправді зараз треба відмовитися від іноземного громадянства.

Громадянство - це статус. Паспорт - один з документів якій його засвідчує. Відсутність дійсного документа (паспорта) не означає що ваш статус (гром_ помінявся.

Тобто в реальності цей проект розрахован на якихось біженців яки виїхали х України до 1992 року чи взагалі ніколи не жили тут.
Може пару тисяч таких екстрималів назбирається переїхати в Україну, бо інші вже давно осіли на своїй новій батьківщини. Нафіг їм ця Україна.
Мільйони українців, які емігрували після 1991 року укр громадянство і так мають за винятком якись унікальних осіб які знайшли гроши та сили щоб пройти (непросту) продцедуру відмови від укр громаданства.
Ще є якісь поодинокі випадки, коли це треба (наприклад Німеччина вимагає), але просто так його робити ніхто не буде.

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Prokop35 » 19 дек 2019, 01:53

Labiann писал(а):
18 дек 2019, 11:07

это где такое сказано, что замена старого на айди бесплатно ?!
Отож :)

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

OleYur » 18 дек 2019, 20:14

Labiann, согласен, оказалось небесплатно
Ранее где-то читал что бесплатно, однако, после твоего коммента перечитал только что именно постанову кабмина.
Суть дела это особо не меняет. Кому сильно надо - тот оформит :grin:

Вернуться к началу