Найдено 26 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Vitaliy
25 апр 2018, 16:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

тут якось запитували про пересадку з Базеля до Львова через Вроцлав. Я вчора летів зі Вроцлава, через тягнучку у Вроцлаві я був в аеропорту тільки о 15:25 (виліт о 16:30), літак з Базеля уже приземлився (за таблом) перевірка безпеки у мене зайняла менше 5 хв (працювало три лінії, одна для бізнесу, д...
Vitaliy
11 июн 2018, 19:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

VALweb писал(а):
11 июн 2018, 18:57
Мяу літає в Ряшів?
Так,
На чеки Е190
Vitaliy
13 июн 2018, 19:43
Перейти в форум
Перейти в тему

DimonK писал(а):
13 июн 2018, 19:34
При покупке билетов на семью из 2 взрослых и 2х детей, есть возможность взять 2 билета с багажом, а два без багажа по самому дешевому тарифу одной транзакцией, или нужно отдельно покупать 2+2?
Виберіть тариф бе багажу, а на сторінці багажу добавте два чемодани потрібного розміру
Vitaliy
15 июн 2018, 18:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скидки на бизнес-класс.

Оставил запросы в 5-7 компаний, большая часть предлагает варианты хуже тех что я сам легко нахожу. Но одни смогли предложить на вариант на 15% дешевле того что я хотел. Отвечают очень быстро, проконсультировали насчет изменения даты вылета обратного рейса. Ем .... Якщо список компаній - секрет, то ...
Vitaliy
04 июл 2018, 15:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Второй день подряд на мюнхенский рейс ставят E190. Я, конечно, понимаю, что на данный момент зрада по поводу "Kiev/Kyiv" - весьма значительная проблема :smile:, но все же повторюсь вопросом: куда девать гипотетических 80 пассажиров, которые бронировали места на B738, и попали под овербукинг? Якщо п...
Vitaliy
12 авг 2018, 18:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Таке питання: бонуси з Букінга можна використати тільки за умови польоту власника рахунку WDC? Хотів купити квитки друзям і оплата бонусами була недоступна. То так задумано? І ще одне: припустимо я все ж купив за ці бонуси квитки, але рейс змінено, скасовано. Бонуси вернуться в 120 відсотковому роз...
Vitaliy
09 окт 2018, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

я б оцінив цей проект з точки зору чи вигідно зараз це Укрзалізниці Припустимо що зараз цей рейковий автобус використовують на маршруті Вінниця - Хмельницький, час в дорозі в одну сторону - 4 год, вартість квитка - 25 грн тепер цей рейковий автобус буде їздити в Борисполь, 1 год в дорозі, 80 грн як ...
Vitaliy
31 окт 2018, 15:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Конечно https://www.flyuia.com/ua/ru/information/baggage/luggage-terms-and-conditions МАУ образилось за відсутність відкатів від дютіків? Да, с дьютиками весьма жестко. Интересно, будет ли это применяться на практике. Т.к. тогда пассажиры безбагажных тарифов по сути теряют право на покупки в дьютик...
Vitaliy
06 ноя 2018, 16:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Сказал звонил два раза из Германии, каждый звонок шесть ойро. :bahh: Цена билета была 80 евро, как бы больше, но блин, говорит что если не вернут деньги? Сколько ж им можно звонить? Говорит вдруг без толку, вдруг они денег не возвращают вообще? а зачем дзвонить по 6 евро, если можно оставить далобу...
Vitaliy
13 ноя 2018, 16:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Jeja писал(а):
13 ноя 2018, 15:11
Подскажите, кто летел визами с вроцлава, надо печать билет на обратный путь( с вроцлава) или электронный пойдет?
електронный подойдет
Vitaliy
25 ноя 2018, 20:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Звісно представники МАУ можуть плакатись про поганй Візз\Раян, але чому тоді МАУ не літає в кожне польське\німецьке село, а Візз літає з Києва. Слухав "плач" в суботу одного з своїх менеджерів (рос. емігрант, живе у Бремені) про те який Раян поганий, ніякого сервісу, спинки крісл жорсткі і все таке...
Vitaliy
27 ноя 2018, 17:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Варшава Warszawa-Okęcie (WAW)

Собакевич писал(а):
27 ноя 2018, 17:37
Речь идет о транзите в обратную сторону, по-этому безопасности не будет
как не будет безопасности?
Приліт з шенгену зразу в чисту зону, далі тільки паспортний
Vitaliy
28 ноя 2018, 14:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Варшава Warszawa-Okęcie (WAW)

Сьогодні, маршрут NUE - WAW- ODS. Загрузка з Нюрнберга біля 35%,борт - Е75 Припаркувались у Варшаві на дальній стоянці в 11:47 Доставка автобусом, в 12:00 ввійшов в зону прильотів, 3 хв до паспортного контролю, на паспортному були в основному китайці, в мене рахували дні, В 12:15 дійшов до самого да...
Vitaliy
29 ноя 2018, 13:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Тегель (Tegel) TXL

мені треба доїхати з Тегеля на автостанцію ZOB вночі або під ранок. Ідеально виїхати в 4-5 ранку. Бо автобус у 7:00. є прямий автобус вночі, щоб в тегелі сісти, на ZOB вийти? чи треба ті електрички там комбінувати?... :?: гугл то показує, але показує на зараз, а як буде за пару днів вночі, то бог й...
Vitaliy
13 дек 2018, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

Эх, даже не побывал в Ататюрке. Всё Сабиха да Сабиха попадается. Даже в эту пятницу буду проездом там. Теперь уже поздно. аналогічно. Теж ніколи там не бував. Мені здається ви нічого не втратили. в моєму рейтингу IST найменш приємний великий аеропорт. Я літав через нього двічі і враження не дуже пр...
Vitaliy
06 янв 2019, 08:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Wizz Air из-за погодных условий отменил 5 января рейс Львов-Братислава. Предложил лететь 10 января. Человек должен быть в Вене уже 7 января. Взял билеты Львов-Стамбул-Вена на 6 января на Turkish Airlines за 137 евро. Какие шансы получить компенсацию за этот новый билет от Wizz Air? Подавайте на від...
Vitaliy
23 янв 2019, 14:36
Перейти в форум
Перейти в тему

За прошедшую неделю появилось несколько новых направлений: Rinas Airport (TIA) ----> Memmingen Timisoara ----> Billund Timisoara ----> Karlsruhe (Baden-Baden) Timisoara ----> Nuremberg Timisoara ----> Doncaster Nuremberg, Karlsruhe (Baden-Baden), Billund - чекаєм продовження до Львова румунським бо...
Vitaliy
25 янв 2019, 20:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Вена Швехат (Wien-Schwechat IATA: VIE)

Пів години цілком досить(від поїзда до гейту)
Vitaliy
03 фев 2019, 19:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Spirit писал(а):
03 фев 2019, 17:08
А Жу вообще задумываются над апгрейдом ILS? Сколько проблем из-за низкой видимости начиная с середины осени и аж до весны.
Для САТ 2 потрібно більше місця за межами смуги, чи не так ?
У них може не бути фізично можливості для 2ї категорії
Vitaliy
04 фев 2019, 21:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Leon писал(а):
04 фев 2019, 19:53
швидше Ryanair і Wizz Air буде у Чернівцях та Вінниці чим в Одесі :flag:

Почему?
з тієї ж причини чому не працює новий термінал на виліт, чому представники малої авіації змушені літати в Херсон, через високі ставки у Одесі
у власників аеропорту є звичка заробляти багато і одразу