Найдено 42 результата

Вернуться к листу благодарностей

grzegorz
16 май 2020, 13:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Qatar Airways

Скорее всего, ваучер действует для вылета только из страны, где работает врач. Там же квоты распределены между странами. Мы пробовали оформить неоднократно - постоянно сообщение, что квоты для вашей страны уже исчерпаны, я выкладывал скрин выше. Так что это акция для каких-то "своих" медработников....
grzegorz
16 май 2020, 17:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Chargeback - последняя надежда путешственника

Трохи нафлудив Привату - продовжують роботу без завдатку.
grzegorz
03 июн 2020, 09:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kiwi.com

Не панікуйте. 1) Чарджбек на яких основах? На даний момент Ківі нічого не порушив, навіщо дарма тратити час працівників банку? 2) В кожного посередника інколи трапляються казуси, ківі не виняток. У тікетсів теж проблемні випадки бувають. 3) Шанс, що ківі "просто так" відмінить бронювання - супер міз...
grzegorz
10 июн 2020, 14:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Внешние границы стран Европейского союза, которые были закрыты около трех месяцев из-за пандемии коронавируса, откроются с 1 июля. На этой неделе Еврокомиссия опубликует рекомендации для восстановления их работы. Об этом со со ссылкой на представителя ЕС по иностранным делам и политике безопасности ...
grzegorz
11 июн 2020, 04:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Тут букінг вводить списки бажань. За створення списка - дають 15 дол на особистий рахунок.

https://193land.com/booking-15-usd-bonus
grzegorz
02 июл 2020, 09:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Отримав поки один з трьох рефандів від AirAsia через арбітраж. Два ще на розгляді.

Не хотіли самі добровільно віддати в сумі 300 дол - хай платять 1500 за арбітраж...

Приватбанк, Мастеркард. Подав заявку в банк 27 березня, 18 травня була передана в арбітраж.
grzegorz
08 июл 2020, 17:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Ethiopian Airlines (ET)

Загалом обговорюємо сабж. Зразу питання - як отримати знижку 50-66% (усюди різна інфа) на місцеві перельоти якщо влітаю в Ефіопію на Ethiopian Airlines ? доходив до моменту оплати внутрішніх квитків - ніде не бачив можливості для отримання знижки. В неті бачу 100500 повідомлень про цю знижку, проте ...
grzegorz
09 июл 2020, 11:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ethiopian Airlines (ET)

Я бы тоже полетел. В конце октября. Дёшево брали билеты? Взимку за +- 330 Євро раундтріп по акції. Там тариф 24 грн, все решта збори :grin: Сейчас есть из Стамбула за 12к. Там осенью хороший сезон? По ідеї так In October, weather conditions in Ethiopia make it a good trip destination. Among our cho...
grzegorz
09 июл 2020, 18:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Wizz Air підняв ціни...

Глянув на скріншоти і просльозився..
grzegorz
22 июл 2020, 11:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Ну хоче людина ризикувати, хай ризикує, її право ж. Не розумію навіщо переконувати на робити цього.
grzegorz
27 июл 2020, 13:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Turkish Airlines (TK) отзывы/відгуки

Для обговорення ак є ж спеціальна тема..
grzegorz
02 авг 2020, 10:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Летимо з Камбоджі, яка станом на сьогодні у червоній зоні, через "зелені" Пд Корею та Туреччину. Штампів Кореї і Туреччини не буде лише Камбоджі. Я так розумію, тест по прильоту ніяк не оминути? Скільки часу на пересадку у Туреччині? Якщо багато часу то можна не піти на транзит, а пройти паспортний...
grzegorz
21 авг 2020, 20:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Як я неодноразово говорив ( не на форумі) - країни довбанулись з цим вірусом. Він є, спору немає, але його небезпека зовсім не відповідає мірам, які приймають країни з березня.
grzegorz
26 авг 2020, 13:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются".

Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер.
grzegorz
26 авг 2020, 18:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются". Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер. Декілька тижнів тому на форумі вже проїхали цю тему, коли зібралось з десяток бекпекерів і "затюкали" мене ногами. :)...
grzegorz
10 сен 2020, 15:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Sentry писал(а):
10 сен 2020, 15:30
Ну и с инфраструктурой там грусть-печаль
Ось це відносно. Завжди хочеться чим розвиненішу інфраструктуру, але з іншого боку - чим вона гірша, тим менше там туристів і залишається якась автентичність.
grzegorz
10 сен 2020, 21:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Ferrari писал(а):
10 сен 2020, 21:00
Франция: новый рекорд, 9843 новых сегодня.
Мабуть, масочки на бороді чи зап'ястку носять, інших пояснень ж не може бути *сарказм*