Найдено 22 результата

Вернуться к листу благодарностей

Sirko Production
04 мар 2020, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Купували квитки Київ-Мілан-Київ в листопаді 2019 р. 29 грудня прийшло повідомлення про скасування рейсу. 2 січня заповнила заявку в Ернест на повернення коштів. Відповіді не прийшло ні якої. Через шість тижнів подали заявку в банк на чарджбек. Напишіть у кого через який час повертали гроші? :( Віта...
Sirko Production
05 мар 2020, 10:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Austrian Airlines (OS)

Очень постарайтесь сидеть в первых рядах - это существенно повысит шансы. Подруга літала в Рим з Люфтганзою/Австрійцями, так говорила що через коротку пересадку (35 чи 45 хв) при реєстрації на рейс їй автоматично було присвоєно місця в носі літака ближче до виходу, щоб оперативно покинути літак і в...
Sirko Production
12 мар 2020, 14:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Подруга попросила про допомогу, тому вирішив і тут поділитись з тими пасажирами які постраждали від скасування рейсів нашої неймовірної авіакомпанії МАУ. Подальша оповідь базується на прикладі рейсу Київ - Стамбул, який мав відбутись на наступному тижні, але тепер відомо що не відбудеться. Подруга в...
Sirko Production
16 мар 2020, 13:20
Перейти в форум
Перейти в тему

(боюсь, что в неоплачиваемые...) Не бійтесь, це факт, на час подібних ситуацій наше законодавство не передбачає жодних виплат, хіба роботодавець сам їх запропонує - що малоймовірно. До слова сказано, скоро не тільки працівники авіакомпаній підуть у вимушені відпустки. Ми на порозі надзвичайного ста...
Sirko Production
29 мар 2020, 14:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Ну это про новые! не знаю кто у них там сейчас чего покупает. Интересуют давно купленные билеты. Я так понимаю, деньгами возвращать никто не хочет, и даже ваучером. Предлагают просто поменять дату вылета.... У мене в них придбані квитки на липень, але сенсу щось робити зараз не бачу, так як ситуаці...
Sirko Production
24 апр 2020, 13:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Маю на руках квитки: Air France, Lufthansa, Air Baltic, LATAM, МАУ, LOT. По мірі відміни рейсів, буду переносити подорожі на 5-6 місяців вперед. Одна подорож вже перенесена з травня на жовтень. Відгадайте з першого разу, за який квиток я хвилююсь більше за все? :) Я думаю LOT, адже ці паскуди пропо...
Sirko Production
24 апр 2020, 13:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

У мене ЛОТ на вересень. За нього не хвилююсь зовсім, так як думаю, що у випадку проблем в нього влиють стільки бабла, скільки потрібно. Питання тільки, чи будуть вони літати у Львів. Давайте ще варіанти. :) Насправді, з Вашого переліку, мої антигерої це Air France (KLM), адже гроші вони не повертаю...
Sirko Production
26 апр 2020, 11:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Може комусь буде корисно. У мене декілька разів запитували що в МАУ означає "термін дії квитка", в описі термінів на сайті МАУ чітке визначення відсутнє. Є тільки наступне: РОЗДІЛ V. КВИТОК - 5.4. Строк чинності квитка - 5.4.3. 5.4.3. Загальний строк чинності квитка охоплює період часу від моменту в...
Sirko Production
27 апр 2020, 16:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Термін дії квитка МАУ вказує у самому квитку як останній день строку, встановленого правилами тарифу. P. S. Термін — це конкретна дата. Строк — це тривалість. Я б погодився з таким формулюванням у не карантинні часи. Але сьогодні коли масово скасовують рейси це визначення набуває іншого значення. Ч...
Sirko Production
30 апр 2020, 16:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Трішки економіки в стрічку. Часто піднімається питання впливу карантину/пандемії на бізнес, тому хочу показати на прикладі підприємства де я працюю, яке продовжує операційну діяльність. Коротко про бізнес - це виробництво товарів та надання послуг в промисловому секторі та інших суміжних сферах, B2B...
Sirko Production
30 апр 2020, 19:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Я думаю це не найгірші показники, але також є бізнеси які навпаки, показують значний приріст в карантинні часи (Iінформація та телекомунiкацiї/охорона здоров'я/добувна промисловiсть/постачання електроенергiї, газу/ тощо) Думаю, что у Эпицентра всё в порядке :grin: Як економіст скажу, думаю що в них...
Sirko Production
08 май 2020, 14:42
Перейти в форум
Перейти в тему

і так, прийшло і мені, або 1. Отримати промокод онлайн 2. або перебронюваня. Що робити? якщо їм не відповідати, то далі як? я взагалі бабоси хочу назад. Ви можете написати їм на пошту: contact@flyuia.com, і сказати бабоси хочу назад , на що вони напишуть, ок, чекайте 7-90 днів. Принаймні я знаю вже...
Sirko Production
12 май 2020, 13:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Я так досі нічого і не відповів - бо обидва варіанти неприйнятні, хочу назад гроші. Рейси були на початку квітня - дуже надіюсь що вони не "пропали" та можна буде отримати кошти. Що далі робити не зовсім зрозуміло - вирішив чекати відновлення сполучення щоб у МАУ з'явився кеш і можливо тоді вони бу...
Sirko Production
15 май 2020, 12:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Кто ездил на авто на Балканы? Одним водителем? Как вам поездочка? Їздили з Києва, але через Угорщину, щоб їхати по Адріатичному узбережжі Хорватії та Чорногорії. Їхали одним водієм, і це реально виснажує, тому зупинки краще робити на 2 ночі щоб відійти, або їхати короткими переїздами. Маршрут виход...
Sirko Production
15 май 2020, 13:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Очень много полезной инфы! Спасибо. И за остров и за переходник. Ну хорошо, а кто как ещё собирается отдохнуть? Прямо зараз я мав насолоджуватись красою Лофотенських островів, але життя бентежне. Скоріше за все Сицилія в липні теж повторить долю Лофотенських островів. Тож станом на сьогодні хочу хо...
Sirko Production
16 май 2020, 15:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Зараз висловлю виключно власну суб'єктивну точку зору, особисто для мене Варшава найменш цікаве місто Польщі.
Був двічі, раз щоб подивитись, раз - просто так вийшло, і ні разу не зайшла.
Sirko Production
19 май 2020, 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Сегодня скидки 16% на билеты и снова 1 евро WIZZ Flex. Які сумні акції у Візейру стали...я розумію що зараз це через надзвичайні обставини, але вони і в попередні роки теж не дуже цікаві пропозиції робили на власний ДН. А були ж часи коли на ДН Візейру можна було придбати 2 квитки по ціні одного......
Sirko Production
09 июн 2020, 16:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Загалом, наше спілкування перейшло зі спроби знайти вихід з ситуації, в полеміку в якій кожен лишається при своїй думці. Як варіант, спробуйте почитати Авіаційні правила, чи є там опції що вам підходять, або напишіть "запит на отримання публічної інформації" (тут: https://avia.gov.ua/npdrd/slug-7/) ...
Sirko Production
10 июн 2020, 16:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

У кого есть реальные билеты в Еропу для туризма на июль, что вы думаете? Є квиточки, і житло заброньовано. І летіти в Італію. І взагалі ні чорта й близько не зрозуміло. Тому так забавляє постійне гадання на кавовій гущі, пустять/не пустять (особливо коли рекомендації в одній країні приписують до вс...