Найден 141 результат

Вернуться к листу благодарностей

Victor H
16 апр 2019, 19:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Польща - це заробітчанська локація. І не треба говорити що з південної України на заробітки в Польщу ніхто не їздить. +туристи звідти в Одесу (на алко і секстури). У випадку з Гданськом там ще трафік моряків може бути.
nix
02 май 2019, 08:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Знижка буде завжди. Але сам wizz клуб мене потроху розчаровує, в минулі роки практично що місяця були - 20% для членів клубу і трохи рідше для всіх, також було багато - 20-30 % для тих то в Польщу та з Польщі. І клуб був вигіднішим, зараз я вже забув коли wizz проводив свої - 20% клуб перетворився ...
immie
19 май 2019, 13:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Милан Бергамо (BGY)

Є виліт з BGY рейсом МАУ. Цікавить 1 лаунж який працює в ночі чи він там є, і якщо немає чи є можливість приїхати в аеропорт між 2:00 і 3:20 з Мілану не на таксі. Дякую. Під виліт МАУ нічого не працює, в зону вильоту пускають лише пасажирів МАУ (решта відпочиває, часто на підлозі, в зоні прильоту)....
popTAB
21 май 2019, 21:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Scandinavian Airlines System, SAS (SK)

dtm писал(а):
21 май 2019, 15:55
BA пішли SAS прийшли. Не чути голоси хейтерів, і пропозицій спершу полетіти в Полтаву і Білу церкву і Миколаїв а потім вже в Бориспіль.
І тут прийшов я: А ЛЬВІВ ????
Olek
24 май 2019, 10:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Рамки на входе в Борисполь убирать не будут. Судя по словам Рябикина, это сейчас его инициатива, его органы спрашивали зачем, и он им "аргументировал". Знаменитый забор на уровне прилета убирать не будут, это требование ИКАО (ну-ну). За доступ такси должны платить, сейчас это 100 грн за заезд. Обычн...
zmey_ok
27 май 2019, 15:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

FB: Заява авіакомпанії МАУ, стосовно рейсу PS055 Київ-Одеса від 26.05.2019р. Нам дуже прикро за ситуацію, яка склалася, та за ті незручності, з якими зіткнулися наші пасажири. 26 травня 2019 року, близько 30 пасажирів дійсно не відлетіли рейсом авіакомпанії МАУ PS055 Київ – Одеса. Дана ситуація вини...
ingeniero
11 июн 2019, 12:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Что конкретно подорожало? Но вообще на лето и в прошлом году было в 2 раза дороже на лето Подорожал тариф TLOWCST1 не только на лето, а вообще. В Европу стало дороже в основном гривен на 200-300. А на лето по многим направлениям тариф TLOWCST1 был просто недоступен с формулировкой типа: "TRAVEL IS ...
Sentry
16 июн 2019, 20:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Сегодня регистрировал 4 отдельных бронирования на один рейс. Делалось все друг за другом и в течение 15 минут после открытия регистрации. Места выдало совершенно рандомно и в таком порядке: 18ABC, 12DE, 6D, 31D. Первые 2 брони - лоукост тариф. На обратный рейс через неделю регистрироваться не предл...
Inguri
16 июн 2019, 20:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

УткА_в_ТаПкАх писал(а):
16 июн 2019, 19:06
sashkin писал(а):
16 июн 2019, 16:26
Вижу, что рероутить обязаны, если пассажир выскажет желание. Есть рейс Туркишей, но быстрее не выйдет. Разве что надежнее
Каким образом скай может кого-то рерутнуть??
А хіба СкайАп ще не в СкайТім?
LWIEV
19 июн 2019, 08:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Rel, кожен раз, коли я бачу "так уж повелось" це означає, що хтось насильно "повів". От вам більше прикладів: Калькутта > Колькатта Бомбей > Мумбай Бірма > М'янма Все ок. І міжнародний тренд, і "сильні держави". Майте елементарну повагу до права на самоназву. Хтось захоче користуватись, хтось ні, ал...
Victor H
19 июн 2019, 08:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Мы же не говорим Чисинэу на Кишинёв? И Кишинёв не навязывает всему миру, как на английском надо его называть. Впевнені? Historically, the English language name for the city, "Kishinev", was based on the modified Russian one because it entered the English language via Russian at the time Chișinău wa...
dimentiy
19 июн 2019, 17:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kyiv not Kiev

Всё не так. Я родился в Украине и всегда здесь жил и раньше даже считал себя украинцем. Далее я всё уже рассказывал. Жил себе не тужил, до 17 лет ни разу не слышал мовы в Киеве на МАНе, и всё было отлично, мне было пофигу кто где (на западе) использует какой (на польско-украинский). Пока не повылаз...
artml
20 июн 2019, 20:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Англійською має бути Kharkiv, навіть не бачу про що тут можна сперечатися.
makor
24 июн 2019, 13:55
Перейти в форум
Перейти в тему

700+ указаны в 8+ месяцев. надо тогда или чинить 10+ или убирать этот пункт )
mischko
25 июн 2019, 14:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Вчити польську, щоб не вчити українську - це вчинок, кхм, м'яко кажучи суперечливий, хоча я вже давно побачив, що у наших людей емоційні оцінки породжують не менш емоційну реакцію. Краще від цього люди не живуть. Логика в том, что польский в Польше, английский в штатах, немецкий в Германии меня ник...
Alександр
29 июн 2019, 10:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Krakowite писал(а):
29 июн 2019, 09:59
dtm писал(а):
29 июн 2019, 09:27
Для прикладу З Кельна в Франкфурт (аеропрт) 170 км Ice їде менше години.
І в середньому ціна квитка на такий поїзд 1500 грн.
То вже неважливо :grin:
makor
29 июн 2019, 11:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Конкуренции на этом маршруте нет потому что продать билет на прямой рейс выше себестоимости практически нереально. И эти два рейса существуют только за счёт транзита
AlexK
01 июл 2019, 17:22
Перейти в форум
Перейти в тему

як часто під час польотів вам доводилось аварійно евакуйовуватись? Жодного. І сподіваюсь не потрапити на цю процедуру Але, в разі такої ситуації, чоловік сидить в 10 ряді, а дружина в 29. І така пара не одна на весь салон. На що перетворится евакуація? Якщо так міркувати, то і аварійний інструктаж ...
DimonK
03 июл 2019, 11:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

За 1,5 мес уже дофига результатов, и на микро и на макро уровне, не засовывайте голову в песок, Александр. Другое дело, что результаты - говно полное, и это только начало. Но ничего, зато не шоколадный барыга.
manjeroke
04 июл 2019, 15:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Неужели вы настолько ненавидите украинский? Как вам удается терпеть только? Если вы до сих пор не поняли почему именно украинский я так ненавижу, не белорусский, не французский, не английский, то тут я уже бессилен. Самое интересное, что я пишу тут по-русски, и вроде бы ничего не имею против. Але я...