Найдено 111 результатов

Вернуться к листу благодарностей

dtm
08 авг 2019, 13:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Краков-Балице (KRK)

У четвер американський(AA) перевізник оголосив про плани сезонних зв’язків зі США на літо 2020 року, які включали три міста в Центральній Європі: крім Кракова, також Прагу та Будапешт, звідки американський також полетить до Чикаго. Пять разів на тиждень на 787. При тому що LOT теж літає з Кракова та...
dtm
09 авг 2019, 12:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Летів на візівському 321, новому недавно, естетично він може і краще ніж салон МАУ, та відстань між кріслами і журнали які практично перед обличчям( вони корзинку переставили в верх, ) і твердість сидінь. Тому мені було менш комфортно ніж в 738 МАУ.
dtm
09 авг 2019, 20:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Рьяно начали перенимать все лучшее из лоукост-модели и явно перестарались Да ладно, там еще есть огромный потенциал для инноваций. Например, можно начинать брать за инфанта по 25 евро, за выбор валюты, отличной от гривны по 10, за оплату картой, вроде Visa, Mastercard - по 5 евро за внутренние, по ...
dtm
11 авг 2019, 14:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куди злітати за $100 баксів?

Як на мене то в Європі навіть на тиждень може бути не так вже і дорого якщо летіти в двох то за 50-60 євро ніч дабл знайдеться в більшості локацій тому хостел по 25 не розглядав ніколи) і про ціни Швейцарія не така вже і дорога(якщо заздалегіть все планувати пересуватись машиною і не вечеряии в цент...
dtm
15 авг 2019, 12:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Звинувачувати в відсутносі частот АК і говорити що перевізник не такий літки великі це дуже в стилі вболлівальників LWO.
Наявність аеропорту і населення це обовязкові але не достатні умови для стабільного потоку паксів.
dtm
15 авг 2019, 13:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Убрали НДС, где гарантии, что авиакомпании снизят цену, а не увеличат тариф на размер НДС? Такі гарантії і не потрібні, умовно з ПДВ компанія заробляє 10 з крісла, без НДС вже 10 + X, літати стає вигідніше, тарифна гнучкість зростає, можна збільшувати частоти. Бізнес має заробляти гроші а не знижув...
dtm
15 авг 2019, 15:05
Перейти в форум
Перейти в тему

В поляків теж з залізницями не все дуже добре та швидко, трохи краще ніж у нас та не по всіх напрямках вони здатні конкурувати за внутрішнього пакса. Але це зараз, скоро вони почнуть будувати свій Мірабель з залізницею і курвами, зразу все налагодиться більшість Польщі буде покрита з'єднанням з цим ...
dtm
18 авг 2019, 13:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запрет авиасообщения между Украиной и Россией

Насколько я помню это не первая и точно не последняя петиция такого плана. Вон сколько петиций было накатано по нарушению закона "про очищення влади" при назначении администрации Зе, и ничего, проморозить петицию когда нужно это аж бегом и всенародного. А тут я думаю больше шансов чтоб эту рассмотр...
dtm
19 авг 2019, 16:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Херсон аэропорт (IATA: KHE)

Потрібні приводи, бажано факАпи: візьміть інтерв'ю з директором де він розкаже як перебуває на фінальній стадії перемовин з LATAM про рейси в Сан Паулу двічі на день, попросіть Омеляна хай розкаже про перспективи Херсона як південного хабу. Робіть інформаційні приводи вчіться у львів'ян заходити в т...
dtm
19 авг 2019, 21:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запрет авиасообщения между Украиной и Россией

Так приезжай и воюй А як це допоможе українцям перестати бути інфантильними? Проверим. А вдруг? Ты же готов ради Родины оставить своих детей полусиротами? Ніхто з тих хто воює на сході або загинув там не поїхав туди щоб його діти ставали сиротами. І завдяки тому що вони там ви тут маєте можливість ...
dtm
21 авг 2019, 20:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Люфтганза (LH)

4,99 це може і стимулювання попиту, але летіти з пересадкою це з точки зору пасажира набагато менш екологічно, ніж прямі перельоти. Тай по кількості крісел та заповненості у лоукостів набагато екологічніші показники тому його аргументи мені не зрозумілі.
dtm
23 авг 2019, 01:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
dtm
31 авг 2019, 12:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Austrian Airlines (OS)

Сьогодні мав летіти на OS734 Онлайн чекін мені був не доступний можливо через потребу в віза чек. Приїхав в аеропорт завчасно, простояв 25 хвилин в черзі на чекін, сказали що місця закінчились, знаходились місця тільки для тих хто мав конекшн. Потім сказали що місць немає і 8 людей в тому числі нас ...
dtm
31 авг 2019, 13:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Mastercard Cash passport (c) замість Імені і прізвища compensation card, на буклеті написано що дійсна 3 місяці з дати видачі.
dtm
01 сен 2019, 00:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Сьогодні мав летіти на OS734 Онлайн чекін мені був не доступний можливо через потребу в віза чек. Приїхав в аеропорт завчасно, простояв 25 хвилин в черзі на чекін, сказали що місця закінчились, знаходились місця тільки для тих хто мав конекшн. Потім сказали що місць немає і 8 людей в тому числі нас...
dtm
11 сен 2019, 13:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куди злітати за $100 баксів?

якщо це одна подорож в рік тоді і є ціль запилити кілка селфі з центральної точки кожного міста в якому здіснюєте пересадку то виглядає нічого так. Як намене пуста трата часу робити ткау кількість коротких стиковок. По витрататах часу це просто кошмар Жодна економія на квитках не компенсує такі втра...
dtm
14 сен 2019, 12:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Літній графік більш менш зформований в віза в кінці вересня на початку жовтня.
dtm
17 сен 2019, 16:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

А на будівництво перону тендер вже проводили чи Мости будуть в траву виходити?
dtm
17 сен 2019, 22:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

З цього що перерахував автор ймовірним виглядає лише літак або два ская, які будуть формально базуватися, але тільки формально мнути бетон їм ніхто не даватиме, будуть літати в Єгипти і Туреччини з усіх місць де це смуга дозволить, 24/7, і кілька днів на тиждень серед дня виконуватиме регулярку із Л...