Найдено 60 результатов

Вернуться к листу благодарностей

dtm
11 фев 2019, 16:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Братислава (BTS) аэропорт

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, є варіант перельоту Львів-Братіслава Wizzair, далі пересадка 1 год. 15 хв. і рейс Ryanair. Ціна дешевша, ніж варіанти з довшою пересадкою, але боюсь не встигнути на другий рейс, зважаючи, що потрібно буде ще проходити паспортний контроль. Що скажете? Можливо хтос...
dtm
15 фев 2019, 18:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

В мене щодо Львова є певна упередженість бо я там певний час прожив і хочу щоб туди літали багтао і часто). Але всеж хотів для себе і інших прояснити питання: 1 Чи є статистика завантаженості рейсів віза та райна за ці кілька місяців що він там літає (принаймні візуальне спотсетереження якщо не конк...
dtm
15 фев 2019, 21:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Однакові по статусу 3 зіркові готелі Ibis на однакові дати з 21 на 22 червня в Кракові 1500 грн, у Львові 2200 мені продовжити?
dtm
16 фев 2019, 12:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Можливо варто впровадити взаэмний візовйи режим, якщо між країнами такий рівень недовіри. Так буде можливість фільтрувати неугодних без процедур заборони вїзду в аерпортах.
dtm
26 фев 2019, 19:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

Це на мою думку ознака того що заклики МАУ почули. Але не вирішене питання акцизу на пальне (можливо хтось щось знає на якій стадії це питання?). 200 євро на 61 тисячу рейсів це не погані такі 12 мільйонів євро. Також безумовно виграє раян, Мені не зрозуміло як це вплине на рейси через велику терито...
dtm
07 мар 2019, 15:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Я б не ризикнув стати нелегалом в сингапурі, це як мінімум закриє цю країну на вїзд в майбутньому. А про решту треба запитати офіцера міграційної служби коли будете виїжджати, в нього є відповіді на всі запитання.
dtm
18 мар 2019, 11:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Братислава (BTS) аэропорт

я думаю багато цього з того, що вони не долюблюють українців і вважають нас трішки "недо" Живучи на Закарпатті я дізнався що багато українців недолюблює словаків і вважає їх трішки "недо" тому 1 - 1 Аеропорт там специфічний ВІдень-2 і з входом ловкостерів в VIE перспективи виглядають досить туманно.
dtm
26 мар 2019, 17:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Не буду я сьогодні оригінальним ... вчергове Львів від анонсів не постраждав. Фіджі? Угу, якраз.... З Сардинією не потягається але Рієка, Пула, Задар, та інші EX Югослави по якості, ціні виглаядають конкурентно. :? по якості? Це моє субєктивне :flag: Я кілька років під ряд літав в Хорватію. І цього...
dtm
07 апр 2019, 18:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Особистий досвід оренди авто та потрапляння в ДТП з Hertz. Отже орендував машину в Швейцарії купив до неї Super cover. Дали авто класу С за ціною B. Виїздив за межі Швейцарії кілька разів в один з виїздів в Італію потрапив в ДТП на кільці не розвинувся з італійцям на Лянчі в мене погнуте крило в ньо...
dtm
01 май 2019, 20:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Знижка буде завжди. Але сам wizz клуб мене потроху розчаровує, в минулі роки практично що місяця були - 20% для членів клубу і трохи рідше для всіх, також було багато - 20-30 % для тих то в Польщу та з Польщі. І клуб був вигіднішим, зараз я вже забув коли wizz проводив свої - 20% клуб перетворився в...
dtm
17 май 2019, 12:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Краще би виплатили всім працівникам по 100 000 грн премії. Що це за понти везти всіх до Іспанії і платити 1,000,000 доларів гонорару американській співачці Для різних працівників 100 000 це різні гроші для когось це зарплата за тиждень а для когось за кілька місяців. тому взяти все і поділити в дан...
dtm
20 май 2019, 17:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Хіба можливо територіально, але по факту я і не пригадаю хто би зі знайомих ним користувався. З рейсів хіба Корфу спадає на думку. Я літав з Ряшева. Задоволення таке собі. Наче 150км, але кордон псує все задоволення. Та й Корфу наче вже нема звідти І я кколись літав з відти Берлін, поїздом з Києва ...
dtm
21 май 2019, 14:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Scandinavian Airlines System, SAS (SK)

BA пішли SAS прийшли. Не чути голоси хейтерів, і пропозицій спершу полетіти в Полтаву і Білу церкву і Миколаїв а потім вже в Бориспіль.
dtm
29 май 2019, 11:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

На http://www.azair.com/ можна переглянути історію ціни на конкретну дату (натиснувши на іконку графіку що з ліва біля кількості місць)
Можна глянути чи ціна вже була низькою. Якщо ще не була то ймовірність її зниження дуже висока.
dtm
21 июн 2019, 10:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

З ФБ Аеропорту Львів Коротко: Мотор Січ буде прилітати в старий термінал щоб не навантажувати багажні стрічки в новому. НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО ТЕРМІНАЛУ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» З 24 червня 2019 року обслуговування на приліт рейсів №MSI263/MSI265 авіакомпанії «Мотор Січ» за маршрутом Київ (Жуляни) – Львів буде...
dtm
22 июн 2019, 10:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Nordica

Умови задачі надто строгі. Проте Нордіка за співвідношенням ціна якість була(і ще певний час є) дуже адекватною. Мені доводилось літати ними за 50 євро OW з багажем та вибором місця і свій наступний тріп в Талін теж хотів зробити з ними.
dtm
23 июн 2019, 09:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Вчора запитав в Фб МАУ про ситуацію з RT на травень. Сказали: що не вкурсі чому створили запит на тих хто має знати. Тому цілком можливо хтось перестарався...
dtm
24 июн 2019, 15:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Що мішало Розі нарощувати флот поки не було Ская?
На мою думку оператори які прцють з Розою займають дорожчий сигмент ринку який рідко перетинається з Джойнівським.
dtm
25 июн 2019, 14:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kyiv not Kiev

Сочувствую. Ещё один опустил руки. Или вы тоже иммигрант?

Після цих слів до мене дійшло що я все життя проходив з опущеними руками в іміграції десь між Дніпром і Тисою
dtm
27 июн 2019, 13:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kyiv not Kiev

Бажаю вам успіху з мовною політикою країни яку оберете. Можу надати посильну інформаційну допомогу в переїзді. Всім хто хоче владнати своє мовне питанням таким чином.