Найдено 26 результатов

Вернуться к листу благодарностей

tarick
07 май 2018, 06:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, повертатимусь Ryanair з пересадкою в Берліні (SXF) і далі через 1г20хв Wizzair до Львова. Варто, мабуть, купити у Ryanair priority & 2 cabin bags, щоби однозначно забрати ручну кладь з собою в салон і не чекати потім поки іі привезуть, а відразу бігти на visa-check, se...
AlexK
07 май 2018, 07:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, повертатимусь Ryanair з пересадкою в Берліні (SXF) і далі через 1г20хв Wizzair до Львова. Самостійні пересадки між лоукостами тривалістю менше 3 годин, в принципі, дуже ризиковані і не рекомендуються. Розкажіть потім, чи встигли, За 5 годин можна з‘їздити в місто S-Bah...
Valdys
07 май 2018, 07:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Такі короткі самостійні пересадки все таки краще купувати з kiwi, буде гарантія, що при запізненні першого рейсу, Ви не за власний кошт будете купувати квитки до Львова.
Собакевич
07 май 2018, 13:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Отже, як ви порадите, купувати у Ryanair priority & 2 cabin bags, щоби однозначно забрати ручну кладь з собою в салон?
Так.
dimm1971
07 май 2018, 14:01
Перейти в форум
Перейти в тему

yurayat писал(а):
06 май 2018, 23:28

І ще одне питання, туди летітиму теж з пересадкою в Berlin Schönefeld і далі Easyjet, але між рейсами 5 годин. Хто знає, що там робити весь цей час? :)
Наприклад сідаєте на S9 (вони їздять кожні 20 хвилин) і за півгодини потрапляєте на Александерплатц.
Victor H
07 май 2018, 14:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Берлін SXF ніби не великий аеропорт, мав би встигнути. Минулого року мав пересадку у Відні взагалі, здається, 50 хвилин, то ще чекав, а Віденський аеропорт явно більший за Schönefeld. Відень як хаб Остріана сильно оптимізований під транзит (я встигав там пересісти за 30 хвилин), а Шонефельд під лоу...
makor
07 май 2018, 14:35
Перейти в форум
Перейти в тему

в SXF нет транзитной зоны. Так что только выход и заново безопасность, а потом пограничники.
Valdys
16 окт 2018, 11:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

На прикладі голдкара, вартість при повній їх страховці зростає десь на 10-15 євро в сутки (при тому, що середня ціна оренди на добу 5-10 євро). За скільки днів у них така ціна може буди? Чи це промо? ну такі ціни часто, чим раніше, тим дешевше не завжди працює. ПО Італії і Іспанії бронював за пару ...
Дон Себастьян
11 фев 2019, 16:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Братислава (BTS) аэропорт

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, є варіант перельоту Львів-Братіслава Wizzair, далі пересадка 1 год. 15 хв. і рейс Ryanair. Ціна дешевша, ніж варіанти з довшою пересадкою, але боюсь не встигнути на другий рейс, зважаючи, що потрібно буде ще проходити паспортний контроль. Що скажете? Можливо хтос...
Sentry
11 фев 2019, 16:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, є варіант перельоту Львів-Братіслава Wizzair, далі пересадка 1 год. 15 хв. і рейс Ryanair. Ціна дешевша, ніж варіанти з довшою пересадкою, але боюсь не встигнути на другий рейс, зважаючи, що потрібно буде ще проходити паспортний контроль. Що скажете? Можливо хтос...
dtm
11 фев 2019, 16:54
Перейти в форум
Перейти в тему

aviarivne
19 фев 2019, 12:57
Перейти в форум
Перейти в тему

прилетів. і так, KBP-BTS-KBP у Борисполі з роздрукованим посадочним пішов спеціально на стійку реєстрації і кажу, поставте мені віза чек. Вона мені: у вас пасопрт біометричний чи простий? кажу біо, тоді не треба ніякого віза чеку. у братиславі взагалі ніяких питань, проте я теж був з роздруківкою, о...
Sentry
31 янв 2020, 18:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Вітання усім! Підкажіть, хто яким сайтом для пошуку квитків користується? Сам шукаю через kiwi і skyscanner, але перший часто ціну вищу показує ніж насправді і не всі варіанти, які є. Другий більше підходить для підбору квитків на прямі перельоти, а переважно потрібно з одною чи двома пересадками. ...
LWIEV
18 фев 2020, 05:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скоростные поезда в Украине

Заоффтопили гілку, то внесу свої 5 копійок. В січні 2006 року я прийняв рішення суттєво змінити свою кар'єру і переїхав з Києва до Львова. Трудова міграція якраз рухалась в протиленому напрямку, а мені потрібне було середовище для осмислення, перезавантаження і планування нового професійного життя. ...
maxim8998
04 мар 2020, 15:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Austrian Airlines (OS)

Львів - Венеція, 45 хв пересадка, ще сиділи хвилин 15 чекали посадку в Венецію, дуже все швидко пройшли.
mmyykkoollaa
04 мар 2020, 18:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, бо я щось не можу зрозуміти. Яким чином Austrian пропонує переліт Львів-Барселона-Львів з пересадкою 40 хвилин у Відні туди і 25 назад (ціна хороша - наприклад, за 208 євро - 01.07-15.07)? Паспортний контроль ж має бути. Колись летів ними одним квитком з Варшави, ...
Sentry
04 мар 2020, 20:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, бо я щось не можу зрозуміти. Яким чином Austrian пропонує переліт Львів-Барселона-Львів з пересадкою 40 хвилин у Відні туди і 25 назад (ціна хороша - наприклад, за 208 євро - 01.07-15.07)? Паспортний контроль ж має бути. Колись летів ними одним квитком з Варшави, ...
Sirko Production
05 мар 2020, 10:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Очень постарайтесь сидеть в первых рядах - это существенно повысит шансы. Подруга літала в Рим з Люфтганзою/Австрійцями, так говорила що через коротку пересадку (35 чи 45 хв) при реєстрації на рейс їй автоматично було присвоєно місця в носі літака ближче до виходу, щоб оперативно покинути літак і в...
made_in_ukraine2
05 мар 2020, 13:18
Перейти в форум
Перейти в тему

ЛХ группа часто предлагают такие пересадки. Самое короткое, что я у них видел было 35 минут в Вене. Через Вену, Цюрих, Дюс или Мюнхен такая пересадка вполне реалистична. А вот через ФРА я такое не пробовал бы (хотя билеты чз ФРА с пересадкой в 30 мин я видел) In FRA, MCT is 45 minutes for T1-T1 con...