Найдено 78 результатов

Вернуться к листу благодарностей

mischko
23 мар 2018, 17:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

у ФБ цього сайту в коментах знайшов зраду - Ryanair дозволили зайти лише з умовою, що вони будуть виживати з ринку Wizz. Тому й такі маршрути. Конспірологія і пошук зради - це просто якась національна травма. --- Ще сподобалось: BTS-KBP 30 євро і комент - "мда, ціни не лоу". 2 години летіти, а йому ...
Victor H
23 мар 2018, 19:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Заморочився і порахував наскільки Візз і Раян перетинаються по маршрутній мережі (дані брав з json на їх сайтах). Виявляється, що справді слабо. Якщо рахувати по кодах аеропортів, то кількість роутів: Wizz: 619 Ryan: 1959 Overlap: 41 Якщо взяти з довідника ІАТА маппінг кодів на назву міста, яке вони...
Собакевич
24 мар 2018, 18:31
Перейти в форум
Перейти в тему

У меня на доме в 90-е годы табличка висела "вул. Новогiдня", официально повешенная городскими властями. Мы смеялись, а бабушки не понимали этого смеха, ибо для них официальное название звучало абсолютно естественно. Тот, кто ее повесил, был им ближе, чем мы. Так и тут. Райан - народная компания и го...
mischko
26 мар 2018, 10:33
Перейти в форум
Перейти в тему

я не про те, що захід і напрямки раяна, це зрада, а про те, що який низький у нас рівень журналістики, а ті, хто те коментує, це просто жах... і, пишучи ті статті про 10 євро, вони ж пишуть, ой заживемо, ой полетимо, але ж ми і так туди могли літати по тих цінах. Ну от я вчора був в українському то...
artml
03 апр 2018, 11:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

У нас суттєво більші відстані, ніж в Польщі, первантажена мережа залізниць, недостатні і поганої якості дороги. Думаю, це фактори, які прискорюватимуть розвиток авіасполучень. Тобто у наступні 15 років залізницю і дороги міністерство інфраструктури розвивати не збирається? Якесь дивне припущення. Д...
fatboy777
05 апр 2018, 19:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

converj писал(а):
05 апр 2018, 15:14
Интересно, обольют?!
Погода хорошая.
Облили!
видео по ссылке
https://penguin.com.ua/pervyiy-reys-harkov-dortmund/
Glucker
17 апр 2018, 00:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Достаточно свежее фото строительства ЖД колеи к аэропорту Борисполь.
Изображение
asu
24 апр 2018, 12:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Мандрівка Київ - Братислава – Київ: Київ - Братислава пройшов очікувано. Онлайн чекін посадив мене, дружину і дитину поруч. В Жулянах скористався парковкою тенісних кортів, що відкрилися поруч із аеропортом (35 грн доба). В аеропорту традиційно підійшли до чекіндеску із запитанням "чи не можна йти з...
Vitaliy
25 апр 2018, 16:42
Перейти в форум
Перейти в тему

тут якось запитували про пересадку з Базеля до Львова через Вроцлав. Я вчора летів зі Вроцлава, через тягнучку у Вроцлаві я був в аеропорту тільки о 15:25 (виліт о 16:30), літак з Базеля уже приземлився (за таблом) перевірка безпеки у мене зайняла менше 5 хв (працювало три лінії, одна для бізнесу, д...
Igoresha
26 апр 2018, 09:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові? Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впе...
Labiann
02 май 2018, 15:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Первая катастрофа авиалайнера в УССР http://picua.org/img/2018-05/02/bdphxodnb74agn909kyqaw6ts.jpg Первый гражданский аэропорт в Харькове появился в далеком 1923 году в Сокольниках. В том же год был учреждено акционерное общество «Укрвоздухпуть», которое ставило своей целью организацию регулярных а...
Olek
08 май 2018, 15:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Бортовое питание - фото

Холодное питание на рейсе Nordica Таллинн-Жуляны. Выдается пассажирам премиум-эконома и бизнес-класса, включено в стоимость билета.
Ланчи для эконома только по предзаказу за деньги. На борту можно купить только сэндвичи или снэки.
Krakowite
12 май 2018, 12:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Свіжі фотографії з будівництва залізничної гілки до аеропорту Бориспіль

Изображение

https://trainphoto.org.ua/view/81837/

Изображение

https://trainphoto.org.ua/view/81838/
andrey_pm
18 май 2018, 12:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Кутаиси получил 7 новых направлений: Париж, Прага, Афины, Барселона, Рим, Бухарест, Вена.
Мощно. Когда уже виз из Украины откроет туда рейс?
AlexK
19 май 2018, 00:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Вона бере частоти з однієї зi сторiн на вибiр Гарно ви придумали )) Нічого, що аби літати між цими країнами, треба бути компанією, зареєстрованою або в країні вильоту, або в країні прильоту, а не в ЄС? В інфі на 100% не впевнений, але десь бачив та чув таке Якщо нема між країнами відкритого неба, т...
Tetris
24 май 2018, 09:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Я понимаю любовь чиновников к новеньким зданиям "из стекла и бетона" (стекло часто блесмтит золотым цветом), но не пойму любовь к этому простых граждан и все эти вздохи "ой, там тако аэропорт старый, разве из него можно лететь". В первую очередь старые Жуляны вспоминаются. Понятно, что большим светл...
manjeroke
06 июн 2018, 07:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

В целом все верно. Но если ты уже взял тур то лучше лететь на пятилетнем боинге, а не тридцатилетнем дугласе. Но любители туров тут ничего решать не могут, только жаловаться Если уж взял тур, то лучше лететь вовремя. А 5-летний боинг или 30-летний MD - дело десятое. когда чартером летишь, надо быть...
shushuair
06 июн 2018, 13:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

а Вы попробуйте, не опубликуют, ну так и будет... Обратился в Одесский аэропорт письменно с указанием конкретных ошибок, ответили, что заменят в ближайшее время. В прессу решил никуда не давать, извините. Я посчитал, что мне важнее результат: замена таблички, чем лишний раз мокнуть родной аэропорт ...
Добрый Эх
21 июн 2018, 23:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Итак - окончание эпопеи с багажом. Багаж доставили из аэропорта Гановера в аэропорт Мюнхен (MUC) сегодня ближайшим рейсом Люфтганзы и вечером был оттуда забран женой. Соотв. оперативно сработали на уровне службы утери багажа Жулян\Гановера\Мюнхена - за что им спасибо. Ну и Визз также оперативно пред...