Найдено 52 результата

Вернуться к листу благодарностей

Sleepwalker
23 мар 2018, 15:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

На цьому сайті є зведений розклад Раянейр з України :smile:

http://lowcost.com.ua/ryanair-ua-official/
Sleepwalker
13 апр 2018, 11:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30697714_10156392264228987_912999636405321728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=282c2163f5827e22c200070188285552&oe=5B2DEA34 більше інфи за посиланням https://www.facebook.com/ksyu.morozova/media_set?set=a.10156392263793987.1073741828.712818986&type=3&ft[tn]=-UC-R-R&f...
Sleepwalker
24 апр 2018, 22:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

за такого сценарію МАУ з'їдає весь лоукост ресурс Раяна.) будемо літати в Краків, щоб пересідати на Раян, коли туди полетить Раян.
Sleepwalker
26 апр 2018, 12:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові? Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впе...
Sleepwalker
27 апр 2018, 22:36
Перейти в форум
Перейти в тему

я - істинний син свого народу, і я люблю своїх родичів. але коли заходиш на сторінку Візза в Фейсбуці, рука тягнеться до холодної і вогнепальної зброї. під цією традиційною для нових маршрутів схемою (які я дуже люблю незалежно від куди і коли, аби це була Україна) якісь хамські пости, часто з прете...
Sleepwalker
29 апр 2018, 03:11
Перейти в форум
Перейти в тему

загалом розклад поліпшився. не без надто ранніх/пізніх призначень, але попередній розклад в цьому плані був гіршим.
Sleepwalker
02 май 2018, 18:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Строительство и реконструкция пассажирских терминалов

Snooopy писал(а):
02 май 2018, 13:48
Новый терминал Симферополь изнутри
замироточив.
Sleepwalker
18 май 2018, 16:56
Перейти в форум
Перейти в тему

цікаво, у Грузії «відкрите небо»? бо зазвичай цим пояснюють відсутність Франції, Італії, Іспанії з України.
Sleepwalker
24 май 2018, 00:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Ostap писал(а):
22 май 2018, 10:42
відстуність заявок від менше двох учасників.

как ето?
виходить, що менше двох учасників (один? нуль?) не подали заявку. а решта подали. :nose:

трясця, скільки ж людей, що не вміють писати, пишуть! можна було б посміятися з цього абсурдизму, якби він був навмисним. але ні.
Sleepwalker
31 май 2018, 00:53
Перейти в форум
Перейти в тему

За моїми особистими спостереженнями — одразу після відкриття реєстрації саджали іноді всередині, іноді біля проходу, але завжди в хвості літака. останнім часом навмисно реєструюся вже на другий день — всередину також можуть посадити ( а одного разу посадили біля вікна), але завжди перші ряди салону....
Sleepwalker
06 июн 2018, 01:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

я багато чого не розумію в цьому житті, але читаю цю тему і не второпаю, чому всі так переймаються, яка саме чартерна компанія виконує замовлення. я ніколи чартерами не користувався і не купляв пакетні тури — люблю планувати й шукати самостійно. але навіть якби літав ними — хіба мені не було б пофіг...
Sleepwalker
01 июл 2018, 14:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

коли літав цими днями, спостерігав величезні черги до інформаційних стійок, купи валіз, на яких сплять діти, їхніх батьків з очима на лобі, або повною зневірою і втомою. жодних почуттів, крім жалю, не виникає. ну я ще зрозумів би, якби я сам-один зіграв у цю пакетну лотерею. але ризикувати дітьми, а...
Sleepwalker
05 июл 2018, 18:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

Аеропорт Сікорського опублікував галерею, як борт UR-CPR Браво відправляють на скрепки і голки. :cry:

https://www.facebook.com/airportkiev/ph ... =3&theater
Sleepwalker
05 июл 2018, 19:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Oleksii писал(а):
05 июл 2018, 13:49
А что если новые направления будут не только из Кишинёва, но и из Киева?
полюбасу колись якісь будуть. ставлю на це 100 євро.
Sleepwalker
14 июл 2018, 01:37
Перейти в форум
Перейти в тему

у нещодавній подорожі до Вільнюса вирішили трохи поексперементувати. так вийшло, що з подругою летіли разом, а квитки купляли окремо — кожен собі. коли прийшов час реєструватися, вирішили сінхронізувати процес — кожен зі свого смартфона протягом буквально хвилини. і туди, і назад система посадила по...
Sleepwalker
17 июл 2018, 21:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Прочитала последние сообщения форума и возник вопрос к людям, которые летали после 20 июня. Так забирают ручную кладь или это на их усмотрение? Летим через три дня: трое взрослых, двое детей. У каждого есть место ручной клади, но именно чемоданом только одно место. Я планирую взять рюкзак, у детей ...
Sleepwalker
18 июл 2018, 00:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Маленькие рюкзаки не забирают в принципе. Чемодан, если у вас нет приорити, скорее всего заберут в холд на стойке или на гейте, ценные вещи и электронику сможете выложить. ще додам, що попри загалом лояльне ставлення до рюкзаків, скоріш за все попросять поставити їх у рамку малої ручної поклажі. лі...
Sleepwalker
25 июл 2018, 13:41
Перейти в форум
Перейти в тему

manjeroke писал(а):
25 июл 2018, 06:52
За такую цену будет 10-20%билетов

А мау сейчас на июль 2019 по 115€ продает. Так что один раян врятли что-то даст
а ви переконані, що у МАУ за таку ціну буде 100% квитків? ))
Sleepwalker
27 июл 2018, 21:15
Перейти в форум
Перейти в тему

можливо я пишу очевидні речі, але хочеться потроху повернути дискусію до первісного сабжу цієї гілки. ось я щойно зробив скріншот з сайту Раяну. ще років 7 тому я питав одну свою знайому з Литви: як тобі вдається літати кудись двічі на місяць, тоді як для мене політ кудись — це ціла пригода? а вона ...
Sleepwalker
29 июл 2018, 15:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yan Air (YE/ANR)

у знайомої відпустка в Грузії почалася з готелю в Жулянах. так Янейр затримав Тбілісі (регуляр) майже на добу, хоча ще не ясно - може й довше. після скандалу поселили в готель, дали якісь харчі... А чому у них стільки затримок, поломки часті? Ну це ж вже на ругулярній основі, мабудь останній сезон ...