Найдено 39 результатов

Вернуться к листу благодарностей

UKCC
14 фев 2018, 13:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Я буду вибирати залежно від того, куди і коли лечу) Я ж не ви, шо чуть шо - зразу на МАУ біжу) Можна і на Emirates з Варшави) У багатих свої забаганки. Нам так не жити... :( для повноти картини не вистачає щоб людина, яка вилітає з Варшави на Емірейтс попхалась в аеропорт маршрутками та бусами та ш...
UKCC
16 фев 2018, 14:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Строительство и реконструкция пассажирских терминалов

так и вижу у новенького телетрапа огромный американский самолет, с гордой надписью "РАССИЯ" на фюзеляже, который повезет бюджетников обратно в Красноярск или другие райские места необъятной, вставшей с колен страны 8-) Доречі щодо телетрапів. Мишебратья самі навчились їх вже виготовляти, чи час від...
UKCC
21 фев 2018, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Строительство и реконструкция пассажирских терминалов

Snooopy писал(а):
16 фев 2018, 12:07
так и вижу ...
огромный американский самолет, с гордой надписью "РАССИЯ" на фюзеляже...
і з Бермудською реєстрацією ще, на додачу
:alen:
UKCC
22 фев 2018, 11:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Lo. писал(а):
22 фев 2018, 10:39
andrewcrow писал(а):
22 фев 2018, 08:39
І якщо вже автор намагається писати тексти англійською мовою, то правильно писати "Let the journey begin" :facepalm:
Вопрос, скорее, в курином паспорте.. ))))
Здесь уместнее The journey must go on )))
тут доречніше #ехайнахуй навсєгда :klass:
UKCC
04 мар 2018, 23:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Тем временем UR-GOA выполнил своя пятый получасовой полет вокруг Киева) UR-GOA.JPG "У Яготин, хай несе мене історії плин Доберуся я до Яготина на трьохтопорах":D Громадяни, слухайте новини: Уночі над містом Яготином Пролітала чудернацька куля, Синя-синя, як на лобі гуля. Не диміла куля, не гриміла,...
UKCC
17 апр 2018, 13:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Я тут вже згадував, здається, Вільнюс з його 4млн пасажирів та 5км до центру міста. А в нього теж є залізничне сполучення, в теж рейкові автобуси 630ї серії оті "Песа"... Ну щось таке і буде в Борисполі, думаю
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... tation.jpg
UKCC
09 май 2018, 13:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

mischko писал(а):
20 мар 2018, 17:15
В Сімферополі є аеропорт, нема Макдаку :-)
У нас було 3 Мака на один аеропорт - не допомогло. :evil:
UKCC
18 май 2018, 15:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

"вернуть с покраски" тобто один бік встигли вже пофарбувати, а інший - ні? =)
UKCC
22 май 2018, 14:57
Перейти в форум
Перейти в тему

наземна техніка на аеродромі. в Ататюрку наприклад вона теж показується на FR, наскільки я пам'ятаю
UKCC
11 июн 2018, 09:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

.... Откуда эта бредовая статистика? 20,3 млн - это половина страны. в сенсі "звідки"? ви були на піших переходах? мешканці прикордонних сіл як на роботу двічі-тричі на день перетинають кордон заради сраних цигарок та алкоголя та бозна чого ще.... саме тому така статистика 20млн перетинів, а з них ...
UKCC
15 июн 2018, 10:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

Igoresha писал(а):
15 июн 2018, 09:51
А также, что сидящие у крыла, заметили какой-то дым.
Да, дым из-под крыла от двигателей, которые находятся сзади :facepalm:
Prandtl–Glauert singularity? при дууже високій вологості повітря в тумані/дощі сам неодноразово спростерігав в ілюмінатор :nose:
Изображение
UKCC
21 июн 2018, 11:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Окупанти літають в радіорозвідку. Це іл-144LL, ВМС напевно, тому й летів без транспондеру.
UKCC
04 июл 2018, 14:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Як не крути, але брати гроші за "посвідку на повернення" - це свинство, недостойне будь-якої нормальної країни. Навіть в свинособакістані та Білорусі це безкоштовно, наскільки я знаю.
UKCC
24 июл 2018, 09:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Боже, як же канадці живуть зі своїми кодами? Ніякої поваги до назв міст! Треба підказати їм петиції написати якісь. Шо то за YYZ якесь? Там очень интересная история есть, о том, почему в Канаде коды так странно начинаются 🙂 Где можно узнать про эту очень интересную историю? гугл, вікі... All airpor...
UKCC
03 авг 2018, 09:11
Перейти в форум
Перейти в тему

це не так You should apply for a Visitor in Transit visa if you arrive on a flight and will pass through immigration control before you leave the UK. С ВНЖ это не обязательно? United Kingdom (GB) TWOV (Transit Without Visa): Visa required, except for Nationals of Ukraine holding confirmed onward ti...
UKCC
03 сен 2018, 14:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

cyclone писал(а):
03 сен 2018, 13:57
Ну, то таке... Не дуже вже й урочисто. :smile:
Якось, ніби спонтанно щось вигадали. Але що поробиш, які low fares - такі у урочистості! :grin:
треба ж за 25 хвилин встигнути, тому мабуть не дуже урочисто :nose:
UKCC
18 сен 2018, 09:43
Перейти в форум
Перейти в тему

....... Наразі є три питання, на які вищевказана інформація не дає прямої відповіді: (1) якщо подаватися на новий паспорт (на заміну тому, у якому проставлена віза США), то старому паспорту щонайменше дироколом проб'ють дірки якраз на сторінці з біографічною інформацією. Чи буде це вважатися пошкод...
UKCC
20 сен 2018, 14:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Honduras писал(а):
20 сен 2018, 14:23
А какая конфигурация? Это же примерно 767?
C18Y271, якщо правильно каже нам Planespotters. в еко 2-4-2 має бути, як і в 767х МАУ, але його фюзеляж значно ширше.
UKCC
12 окт 2018, 14:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Alександр писал(а):
12 окт 2018, 13:57
На рейсах из Японии, оказывается, есть
ну вони ж не зі стамбулу напевно на зворотній рейс їжу везуть, а локальний кейтерінг беруть на борт, то чом би й не суші. :fishnew:

Дякую за цікаву розповідь-фотозвіт ;-)