Найдено 225 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Bagach
10 янв 2020, 12:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

У мене таке відчуття, що я втратив друга... Тому що я всі літаки, на яких літав, жартома називаю "своїми друзями", чи "своїми літаками". Часто дивлюсь на них з вікна. На PSR літав до Вільнюса. Прикро також за МАУ. Дуже поважаю їх, скільки б помиїв на них у фейсбуках не виливали. Я МАУ відносно літав...
Bagach
03 мар 2020, 13:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Mastercard Rewards став програмою для мільйонерів. Десь з рік назад забрали сертифікати Сільпо номіналом 50 грн, а нещодавно ще й номіналом 200 грн. Залишилися тільки 1000-гривневі. І щоб отримати такий сертифікат, то наприклад у Приваті (не знаю, як там в інших банках) треба потратити за кордоном 1...
Bagach
04 апр 2020, 10:44
Перейти в форум
Перейти в тему

UR-UIA писал(а):
04 апр 2020, 01:36
Olek писал(а):
04 апр 2020, 01:35
UR-PSH писал(а):
04 апр 2020, 01:04

Вопрос не в том, какой никнейм, а как это сделать? :D
На какой менять?
Планирую «UR-UIA»
Я на тобі летів з Риги. Дякую, за цікаву подорож і перший досвід польоту в салоні Sky Interior. :)
А на PSH літати не доводилось.
Bagach
13 май 2020, 15:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Sentry писал(а):
13 май 2020, 15:17
Bagach писал(а):
13 май 2020, 15:12
Я був би не проти поїхати до Рейк'явіка, але ж прямих рейсів немає. Пересадки ж тільки через закритий ЄС.
Ну может чартер на клубнику какой будет. Сегодня это единственный вариант для украинцев.
Краще порозвиваю внутрішній туризм.
Bagach
22 май 2020, 15:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Liubko писал(а):
22 май 2020, 15:36
Прямих рейсів з України в Бухарест немає.
Є. Роза літає.
Bagach
25 май 2020, 18:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Просто этот кризис еще и совпал с коронавирусом Я не фанат і не скептик конспірології, але те, що цей вірус появився під роздуті фондові пузирі, і те що топ-25 списку Forbes нехило збагатилися за час карантину, наштовхує на певні думки. Я, до речі, чекав кризи, але все не міг зрозуміти, як її замут...
Bagach
25 май 2020, 18:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Экономику положил не вирус, а страх перед ним. И это удручает Ще цікаво, що ніби то в досить розвинутому світі живемо, а з грипоподібними захворюваннями не можемо впоратись. Можливо це знак, що треба науку розвертати на шлях медицини, а не айфонів з айпедами та іншої потрєблятщини. Ну, це при умові...
Bagach
26 май 2020, 11:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Тут ЗМІ постарались, завдяки яким стало дуже багато антивакцинаторів. Розгул отаких от "ЗМІ" - це якраз і є ознака інституційної слабкості. Тут я не про закриття, або регулювання, а про відсутність нормального громадського мовлення, звідки притомні люди можуть брати адекватне бачення ситуації. А фр...
Bagach
26 май 2020, 12:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коли українці зможуть вільно подорожувати?

Ще один варіант для подорожі.
Serbia
Published 22.05.2020
No regulations related to Coronavirus (COVID-19) implemented.
https://www.iatatravelcentre.com/intern ... 226297.htm
Bagach
26 май 2020, 14:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мильні програми авіакомпаній

Тут детальнiше, будь-ласка: бо, наприклад, срок дії миль до 30.06.2021 МАУ не продовжило. Є тільки така інформація. МАУ ПРОДОВЖУЄ СТРОК ДІЇ МИЛЬ ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ Були вимушені змінити плани подорожей через COVID-19? Не турбуйтеся та спокійно плануйте перельоти з гнучкою політикою змін для всіх ти...
Bagach
27 май 2020, 10:01
Перейти в форум
Перейти в тему

А скажите мне чем принципиально для остального мира отличаемся от северововсточных соседей за исключением того что не терпим одного урода десятилетиями? Так не ко мне вопрос, а к жителям остального мира. Это вопрос не к миру, а к нам. Потому что проблема в них, а не в нас. Намного больше людей в СШ...
Bagach
28 май 2020, 15:21
Перейти в форум
Перейти в тему

roger писал(а):
28 май 2020, 15:10
Чому ж і назвали "абєзянніком" той перехід.
Я не маю досвіду перетину кордонів на авто чи пішки, але підозрюю, що така назва через те, що більшість тих, хто перетинає цей перехід - люди з низьких соціокультурних груп.
Bagach
28 май 2020, 18:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Куди зменшувати? Три ряди це ж і так небагато. буде один чи 0.5 кризу легше переживають ловкости і МАУ стане ще ближче до них для мене цікаво дві речі 1 - у МАУ ймовірно зявиться повноцінний функціонал зміни квитків, бронювання за милі та ін як у того ж Візза 2 - перехід на p2p залишить регіони ЛОТ...
Bagach
28 май 2020, 19:27
Перейти в форум
Перейти в тему

mmyykkoollaa писал(а):
28 май 2020, 19:18
С другой стороны, к статистике из Украины есть недоверие. Но не потому что есть свидетельства фальсификации, а потому что страна не-ЕЮ
Короче все дело в общей репутации страны. Условных японцев, даже если у них епидемическая картина будет хуже, чем в Украине, пустят прото потому, что они японцы.
Bagach
28 май 2020, 21:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Все планы коту под хвост, какое либо планирование (необходимых) поездок практически невозможно, только и остается что делать так это сидеть и читать новости ... 1. Если у вас крепкая нервная система, то можете смотреть украинские новости. Если нет - смотрите либо иностранные, либо не смотрите вообщ...
Bagach
31 май 2020, 14:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Возможно, у МАУ будет повод посмотреть на высокомаржинальных пассажиров, если уж они нацелились на р2р, и как повысить их количество. Дополнительные плюшки бизнес-паксу, сервис в аэропорту или ещё что. Иначе в чистом р2р за эконом-пакса у МАУ, наверное, шансов немного Тоже думал об этом. Как крайно...
Bagach
31 май 2020, 14:14
Перейти в форум
Перейти в тему

konkoka писал(а):
31 май 2020, 14:11
Хоть бы не стал МАУ как Аэросвит в начале 2000-х годов, с дорогущими билетами и полупустыми салонами.
Главное - не стать как Аэросвит в 2013-м. Остальное переживем. ;-)
Bagach
01 июн 2020, 10:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Must see в безвізовій Європі

manjeroke писал(а):
01 июн 2020, 10:23
Bestfriend писал(а):
01 июн 2020, 08:41
Да и в СПБ можете заехать. Здесь собраны "все копии старой Европы". Хоть сейчас не самое лучшее время для посещения, но мы же пишем о маст си...
В запоребрик деньги везти не хватало...
Даже не в деньгах дело, а в собственной безопасности. Историю Павла Гриба вспомните.
Bagach
04 июн 2020, 14:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

mischko писал(а):
04 июн 2020, 14:26
В мене там була знайома, каже, що Белград досить совкове місто на вигляд.
Значить треба їхати. :-)
Колись мені знайомі говорили, що Варшава - то УГ. А як виявилось - одне з найцікавіших міст, де я бував.