Найдено 37 результатов

Вернуться к листу благодарностей

roger
12 июн 2020, 14:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Список складений після проплат туроператорів: я ще десь Туніс там бачив... Мутять воду - домутяться... Не полетять чартери і люди вийдуть на вулиці. Чекати залишилось недовго - безшумно то не минеться!
roger
09 июл 2020, 10:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Я не вижу достаточных оснований для разрешения въезда в Венгрию с целью транзита в Испанию с туристической целью, без резидентства ЕС Суть така: транзит у них прописаний у положеннях, які діють. Напрямок транзиту не важливий. Таке прохання не підлягає дозволу, тому що уже дозволено транзит. Однак н...
roger
10 июл 2020, 11:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Ніби так, я наразі без ноута. Важко сказати, відповідь десь за 48 годин прийшла. Сама заява - це ще та проблема. Там четыре варианта заявки. Не помните, какой из них заполняли? Если ответ тоже на венгерском приходит, то в харьковском аэропорту будут его долго вертеть в руках... Неначе другий зверху...
roger
22 июл 2020, 01:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Доповідаю: успішно проїхав за своїм маршрутом до кінця. Жодних проблем. Рекомендую усім.
roger
23 июл 2020, 01:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Повертався я через Польщу і нічого при цьому не порушував! Я просив про транзит до Іспанії і мені не заборонили. З одного боку, у Вас же транзит був через Угорщину до Іспанії, і цілком логічно, що і повертатися треба таким же чином. З іншого боку, Ви поверталися додому і навряд чи є заборона на пов...
roger
03 авг 2020, 11:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Восени піде масове скорочення рейсів до України. На літо квитків було продано достатньо - поки їх списують, літаючи напівпорожніми. З кінця жовтня квитки продавались після початку цього психозу з коронавірусом - думаю продано мізерну кількість, тому й не буде майже ніяких рейсів. В уряді уже заготов...
roger
06 авг 2020, 18:23
Перейти в форум
Перейти в тему

По моїй справі... Друзі повертаються з Коста-Доради. Вирішили не летіти через Італію чи Латвію. Естонія відпала технічно. Заплатять нашим баригам за тести. Я б заплатив навіть більше за авіаквиток, що не приносити радість цим шкурникам. Нехай уже ірландці чи угорці щось зароблять, то вкладуть у бізн...
roger
08 авг 2020, 12:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Krakowite писал(а):
07 авг 2020, 13:56
roger писал(а):
07 авг 2020, 13:48
Є ще запитання?
Яку мету перетину кордону вказав для угорських прикордонників у Будапешті?

Туризм у Іспанії?
Так.
roger
13 сен 2020, 00:31
Перейти в форум
Перейти в тему

А що Ви всі так паритись як туди потрапити? Та спокійно, через Будапешт. Невже так важко повторити? Чи Вам легше нерухомість купувати чи сидіти у майже совковій Болгарії? ну это все-таки не настолько законно. кстати, а транзит "Чоп" - "Аэропорт Будапешта" тоже оставили законно? Ничего предъявлять п...
roger
07 окт 2020, 10:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Открытое небо

Проверено лично вчера. Есть. Но с ограничениями. А я даже не пытаюсь проверять, так как знаю, что даже в самолет не посадят. Тоже так думал в течение 7 месяцев. Но изучив запреты нашел "дыру", попросил подтверждения мейлом у польских пограничников и теперь я в Варшаве по безвизу и без карантина. А ...
roger
24 янв 2021, 14:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Червень уже на носі... Квитки до Польщі, на щастя підлягають поверненню. Рахунок Wizz у Євро, теж добре. Однак тенісний турнір все ж відбудеться і я не хочу, щоб це було без мене. Тому підстраховуюсь квитками через Відень. Далі побачимо... У відкриття кордонів уже не вірю. Однак м'яке "стравлення" т...
roger
25 мар 2021, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Ціль одна - заблокувати туризм! А як мінімум збрити гроші. Ну що? Піпл схаває?
roger
02 апр 2021, 19:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коли українці зможуть вільно подорожувати?

Krakowite писал(а):
02 апр 2021, 18:11
Ferrari, навіщо ці напівнатяки?

Пишіть публічно, якщо це легальна схема мандрівок
Публічно не буде, думаю ясно чому. Це те, що я мав на увазі просочитись...
roger
12 апр 2021, 12:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Варшава Warszawa-Okęcie (WAW)

Знову ніякої конкретики. Ну і навіщо попередній пост? Ніхто Вас не тягне за язик писати щось приватне, не публічне. Наверное, не стоит "затыкать" других, пока информация по теме. Для меня информация в нем имеет ценность и вполне однозначна, хоть и не полна. Я нікому рот не закриваю! Просто другий п...
roger
31 май 2021, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/31/7295463/ Літак Ryanair сів в аеропорту Берліна: повідомили про бомбу Дебілізм з хибними повідомленнями про бомби продовжується. Але, що дивно, борт EI-EMO, який виконував цей рейс і був вимушений сісти у Берліні, так звідти і не вилетів. https://www.flightr...
roger
05 июн 2021, 22:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Sentry писал(а):
05 июн 2021, 21:59
У нас где-то (в Тернополе?) по воскресеньям свободно вакцинируют Comirnaty?
Ні. Вільно я думаю буде щось таке собі....
У мене планова вакцинація, котра мала всі шанси провалитись. Зрештою до завтра і ще через три тижні після нічого стверджувати не можу...
roger
09 июн 2021, 20:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Пішов масовий покос графіків польоту. Заходьте, звіряйте свої рейси.