Найдено 29 результатов

Вернуться к листу благодарностей

roger
31 мар 2018, 22:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: EasyJet (U2)

12 квітня, у продажу новий пул квитків з 28 жовтня. Не прогавте.
roger
07 май 2018, 08:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

У сумнозвісному 2015 році я також повертав гривні близько двох місяців і таки вони не все повернули! Хоча на знеціненні гривні я і так трішки програв. Скуповаті вони на таких поверненнях і прибріхують непогано. Прикол ще й в тому, що у мене було лише бронювання і суддя починав розгляд справи, то хот...
roger
18 май 2018, 09:27
Перейти в форум
Перейти в тему

25 жовтня мав бути рейс Вроцлав-Базель, усі бронювання було змінено спочатку по часу, а потім поставлено на 27 жовтня! Без попередження! Я випадково про це дізнався. Уже знаю з ким маю справу, заходжу на свою сторінку. Можна б знову погодитись на зміни, але це катастрофа, повернути гроші можна тільк...
roger
03 сен 2018, 14:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Sleepwalker писал(а):
03 сен 2018, 13:25
ще кілька днів тому на перший рейс з Києва квитки продавалися по 250Є. не пригадую, щоб колись бачив такі цифри в додатку Раяна.
значить завантаження має бути близько 100%.
Станом на учора залишалось непроданими 8 квитків з Києва.
roger
06 янв 2019, 13:57
Перейти в форум
Перейти в тему

ruslan-chek писал(а):
06 янв 2019, 11:47
с телефона прокатит или нужно распечатать.
З телефону проходить все без проблем.
roger
21 июн 2019, 19:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Щодо маси: друзі вертались з Єгипту і маса дозволена була 23 кг, в готелі була вага - показувало 22 кг, а в аеропорті масово переважували і вже було 24 кг. Люди скандалили, але витягували по кілька долларів, щоб вилетіти. Вдома важили - приблизно 23 кг. Осад дуже поганий залишився, більше Єгипет не ...
roger
15 авг 2019, 21:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Тим часом появились квитки на літо 2020 року, не на всі напрямки, але на багато. Щоправда недешеві.
roger
15 окт 2019, 19:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Бронювання готелів дешевше букінга і агрегаторів

Не сильно відрізняються, але останній раз мені в Ibis budjet Kracow не дуже сподобався. Тому якщо дозволяють фінанси та різниця в ціні невелика, то беру звичайний Ibis, у Франції F1 не сподобався. А от мережі Mercury та Novotel - прекрасні сніданки!
roger
15 янв 2020, 11:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

А хто оплачує аукціон щедрості від Wizz та Ryan під назвою Visa Check? Мабуть, їм так дешевше дотримуватися спільної процедури для країн, які не входять до Шенгенської угоди, щоб виключити можливість транспортування депортованих пасажирів з території Шенгену до країни вильоту. А от SkyUp доводиться...
roger
29 мар 2020, 11:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Поскасовували рейси з Задара до Кракова та Вроцлава моїм колегам. Оформили повернення коштів через 20 діб. Але через тиждень прийшов ще один лист з проханням не перейматись поверненням коштів, мовляв вони працюють та просять не подавати нового запиту.
roger
21 апр 2020, 13:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Собакевич писал(а):
21 апр 2020, 13:39
Спочатку йшлося про гроші, але надіслали ваучер
какие условия использования ваучера?
Термін дії 1 рік, можна використати за кілька разів і на різних осіб.
roger
05 май 2020, 18:57
Перейти в форум
Перейти в тему

А чего включительно? карантин вроде по 22 включительно))) они и цены чуть похуже сжедали помоему, чтоб народ не накупал билетов, чтобы потом их поменять на + 60 дней. Хотя бонусов заработать можно больше :raspil: Та то ж не підв'язано під заяви нашого уряду, українське питання ще попереду: шуму буд...
roger
06 май 2020, 22:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Підмітив, що у додатку рейс скасовано, але здійснити запит на повернення коштів ще деякий час неможливо зробити. Орієнтир - це електронний лист, після нього можна здійснювати.
roger
08 май 2020, 22:16
Перейти в форум
Перейти в тему

За, напевне всіма напрямками знято продаж квитків до кінця червня. Жорстоко однак...
roger
17 май 2020, 20:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Підкажіть, будь ласка. У мене квитки на 5 чоловік Ryanair на 03 липня Барселона-Фуертевентура і назад 14 липня Vueling. Я так розумію, що квитки пропали? Адже, швидше за все, внутрішні рейси (всередині Іспаніі чи, навіть, Шенгену) виконуватимуться, а те, що власники квитків украінці і в Іспанію в п...
roger
17 май 2020, 21:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Сконцентруйтесь над тим, щоб вчасно дістатись до Барселони, наприклад з Катовіце. Там зараз дивовижно дешеві квитки, але, можливо доведеться дві ночі пповести в готелях. Рейси з Катовіц відбуваються увечері, не знаю як Ви там стиковуватиме у Барселоні. Та й до Катовіц Ви від ранку не встигнете...
roger
30 май 2020, 09:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

makor писал(а):
29 май 2020, 23:50
Три раза перечитал. Но суть всеравно ускользает от меня...
Суть в грошах, однозначно!
roger
30 май 2020, 13:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Я так зрозумів, що LWO-KRK взагалі не буде, квитки не продають ні на один день. Шкода! Досі ситуація незрозуміла. Особливо зважаючи на статистику України по захворюваності. Думаю про туристичні поїздки до закордону зараз зовсім недоречні. Перельоти тільки для робітників та бізнес-туристів. Ну і нав...
roger
02 июн 2020, 15:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Крупнейшая российская авиакомпания нарастила чистый убыток по итогам первого квартала почти в полтора раза, до 22,5 млрд руб. К потерям на фоне коронавируса привела рыночная стратегия авиакомпании, нацеленная на развитие транзитного пассажиропотока из Китая — он пострадал от введенных властями КНР ...
roger
09 июн 2020, 10:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Я спілкуюсь через піар-відділ, але там як пощастить. Якщо можна, дізнайтесь, будь ласка, можливо є якась загальна практика у авіакомпаній, не тільки у WizzAir, щодо цього питання. Маю рейс всередині Іспанії Барселона-Фуертевентура (Ryanair) і Фуертевентура-Барселона (Vueling). Якщо в'ізд в Іспанію ...