Найдено 170 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Victor H
12 фев 2018, 10:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Взагалі так, Ернест зараз по повній користається відсутністю когось з великих гравців типу візза чи раяна на своїх напрямках. Як тільки останні туди зайдуть - Ернесту буде сутужно. А от МАУ з їх хабовою моделлю швидше за все буде важко конкурувати з Ернестом - я чомусь думаю що їх ненадовго вистачить.
dimm1971
14 фев 2018, 08:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Franek писал(а):
13 фев 2018, 15:58
МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"?
Franek
14 фев 2018, 12:23
Перейти в форум
Перейти в тему

МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777. А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"? Одного разу я летів МАУ з Мадрида до Львова. Подали якесь старе 20-річне корито, ше з класичних боїнгів. З пожовтілою обшивкою всередині. В туал...
Franek
14 фев 2018, 18:58
Перейти в форум
Перейти в тему

После этого можно дальше не читать. Один раз в жизни слетал и сделал выводы обов сей АК, выполняющей десятки рейсов в день. При том, что даже если смотреть на тот же Скайтракс, то качество сервиса в компаниях за год меняется существенно. Я Паваротти не люблю - мне Рабинович напел и мне не понравило...
Olek
14 фев 2018, 21:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

А це нормально, що ми всі новини зі сторони раяну дізнаємося з польських ЗМІ, а не українських? Невже всім нашим простіше розшарювати те, що говорить Омелян, а не один раз взяти класне розгорнуте інтерв'ю з раянами? Чи вони відмовляють просто А вы попробуйте со стороны Украины что-то выбить у Раяно...
Kibeee
15 фев 2018, 18:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Вставлю свои пять копеек. Хотя почти уверен, что консенсуса в данном вопросе найти почти невозможно, так как все видят МАУ либо как "спасителя родной авиации" либо как "г... и нечего более". Хотя по факту это просто бизнес, который заточен на генерацию прибыли. Нам тяжело судить, заточен ли он на до...
Bestfriend
18 фев 2018, 09:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Да перестаньте уже говорить о выполнении полетов МАУ за Розу и наоборот. Собственник один. А компании создавались (и Днепроавиа в том числе), как возможность оптимизировать финансовые потоки, облегчать себе жизнь при получении назначений (где-то, защищая свои права, не допускать сторонних перевозчик...
Victor H
19 фев 2018, 18:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLM

КЛМ зменшує частоту Київ-Амстердам вдвічі: https://www.avianews.com/ukraine/2018/0 ... amsterdam/
Хотілося би помріяти про відкриття рейсів у Львів і інші регіони за рахунок квоти що вивільнилася, але на фоні збитків минулого року шансів на це дуже мало.
popTAB
21 фев 2018, 20:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Знову ніч дискусій і MoU на салфетці?
KKS
22 фев 2018, 20:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Не давши зажраться Рябкіну з МАУ в порту, підтримка відновлення смуг, Романовську у Львів при ньому вже призначали? Інфантильна ДАС почала хоч шось робити і робити не завжди на користь МАУ. Та й сабжовий раян. Прийшли б вони до нас не маючи такого потужного лоббі в обличчі міністра? навряд. Чи ви пр...
popTAB
22 фев 2018, 22:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Раніше у Львові не сидів Рябікін-навпаки. Було 5 рейсів на день і чартер через день. І стояв на пероні UR-GALчанин з поодинокими рейсами та сміхотворною утилізацією.
Кому було краще?
Victor H
23 фев 2018, 09:20
Перейти в форум
Перейти в тему

НМСД, набралося би, але проблема у Львові. Там сидить Рябікін-навпаки, якщо спрощено. Тобто радості повні штани від італійського Дартсу з півтора рейса на день. Мене як споживача проблеми МАУ хвилюють дуже мало. Я прекрасно знаю як виглядає аеропорт в Україні, де у МАУ немає проблем з директором - ...
jurkok
23 фев 2018, 21:21
Перейти в форум
Перейти в тему

popTAB писал(а):
23 фев 2018, 21:19
Прошу пана, та де так можна ...
Та якось переживу
LWIEV
25 фев 2018, 23:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Министерство инфраструктуры Украины работает над созданием трех региональных хабов на базе аэропортов Одесса, Львов, Харьков. Об этом заявил министр инфраструктуры Владимир Омелян, выступая на совместном брифинге с главой Госавиаслужбы Александром Бильчуком в пятницу, 23 февраля, передает корреспон...
popTAB
01 мар 2018, 10:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

юра сармат писал(а):
01 мар 2018, 10:26
А скільки було в 2017 лютий,щось 70т мені здається замало,чи я помиляюсь?
В 2017 було 48, а 2016 - 34.6тис
shushuair
02 мар 2018, 11:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

WIZZAIR открывает новые рейсы из Вены, в том числе и в Харьков с 25.11.2018!!! Билеты от 30 евро.
Мои поздравления харьковчанам! :plane:
https://wizzair.com/en-gb/information-a ... operations#/
Victor H
07 мар 2018, 20:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Як побачив теж подумав, що в лісі щось здохло. Головне, щоб вони так і далі дані представляли. А тим часом відставання Львова від Одеси за підсумком двох місяців скоротилося до 10 тисяч. Вийде Львів на третє місце цього року? Шанси є. У Львові суттєво більше анонсів на літо (візз і ернест разом буд...