Найдено 116 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Alexus
23 янв 2018, 19:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Boeing 737 -3Y0(F) 24462 1691 UR-FAA Ukraine International ferried 22jan18 KBP-SNN, for a South African operator ex N105KH
остались без грузовика
Valdys
24 янв 2018, 11:43
Перейти в форум
Перейти в тему

А як Вам те, що обираючи дату Вам потрібно дуже уважно дивитись, де курсор перемикання місяця, бо він від місяця до місяця скаче то туди, то сюди, а не попав разок, знову 24 січня...
artml
25 янв 2018, 15:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

mischko писал(а):
25 янв 2018, 14:54
Хто б це зібрав усі дані в одну гарненьку табличку?
Так вже давно зібрав :) прошу паньство https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
AlexK
30 янв 2018, 16:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Питання по безкоштовній здачі ручної поклажі у багаж на стійці реєстрації - це лише моє право або це обов'язок авіакомпанії? Іншими словами, чи можу я гарантувати здачу своєї поклажі, якщо хочу провезти там рідини чи щось інше, заборонене для провозу у салоні літака? Знаю, що у Жулянах всім пропону...
mischko
31 янв 2018, 18:17
Перейти в форум
Перейти в тему

МАУ росли навіть в кризові роки. Ріспект. Блін, найбільша проблема українців - любимо одне одного закопувати в гівно. Не чужинця, а свого брата/сусіда. Воно то наче і є за що: сервіс у МАУ дуже часто відморожений, окремі стюарди/стюардеси дуже погано знають англійську навіть на такому міжнародному р...
Kibeee
31 янв 2018, 19:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

mischko вы хоть немного попроще будьте )). И народ к вам потянется )). Вы уже и так половине тем на форуме зафлудили. :girlhost: А последний абзац то вообще просто каким боком в Борисполю. Для политики есть другие форумы. на момент, коли я пишу цей коментар у нас з вами однакова кількість 'Been tha...
Igoresha
01 фев 2018, 10:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Тобто, якщо хтось робив собі попередній паспорт в 2008 році заслуговує тепер чекати в черзі? Вы делали себе биометрику в 2008? У меня лично был паспорт 2011 года выдачи, но в сентябре 2016 я его поменял на биометрику, потому как на 100% был уверен в том, что будет такая ситуация, какая она сейчас е...
Valdys
08 фев 2018, 15:29
Перейти в форум
Перейти в тему

тому що Ви нічого такого не пишете, а лише кидаєте нападки на всіх тут і зайво саркастуєте.
УткА_в_ТаПкАх
09 фев 2018, 15:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Пришла рассылка Информируем Вас о том, что начиная с 2 февраля 2018 года, граждане Украины - владельцы как обычных, так и биометрических паспортов, могут получать визы по прибытию в ОАЭ бесплатно. Разрешение на пребывание в стране действительно 30 дней с момента въезда. Добрый день! Есть какой либо...
artml
21 фев 2018, 20:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

План «перехват» оголошено! :plane:

Изображение
mischko
21 фев 2018, 20:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Причому GE зразу на Луганському тепловозобудівному, Hyperloop Київ - Ялта, а Ryanair заходить у Вінницю. Тут Омелян прокинувся...
UKCC
22 фев 2018, 11:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Lo. писал(а):
22 фев 2018, 10:39
andrewcrow писал(а):
22 фев 2018, 08:39
І якщо вже автор намагається писати тексти англійською мовою, то правильно писати "Let the journey begin" :facepalm:
Вопрос, скорее, в курином паспорте.. ))))
Здесь уместнее The journey must go on )))
тут доречніше #ехайнахуй навсєгда :klass:
Tetris
22 мар 2018, 08:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Опубликованная вчера сеть маршрутов Ryanair подтверждает то, что я сказал год назад: они не собирались летать в Украину в 2017. Все пресс-конферкнции, выкручивание рук Борисполю, непонятный отказ от Львова — все это был театр. Если бы украинсаие порты приняли все условия перевозчика, Райан бы не взл...
manjeroke
23 мар 2018, 12:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Какой то вы не очень последовательный. Несколько постов назад писали про Киев Варшава за 10 евро, как это здорово для простых людей - а теперь опять, что полеты за 20 евро это байки. Ви дивіться на контекст. 10 євро - доступно зараз і це явно не перманентна ціна. Люди, які хоронять МАУ помилково вв...
konkoka
23 мар 2018, 14:46
Перейти в форум
Перейти в тему

10 евро за билет на поезд Киев-Черновцы это не то же самое что "10" евро за билет на самолёт Киев-Братислава, тем более у Раянов или Wizzair. На поезд можно взять билет в тот же день, кроме билета потратишся максимум на чай и печеньки, условия перевозок в принципе для всех понятны. Что-бы без пробле...
Sleepwalker
27 апр 2018, 22:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

я - істинний син свого народу, і я люблю своїх родичів. але коли заходиш на сторінку Візза в Фейсбуці, рука тягнеться до холодної і вогнепальної зброї. під цією традиційною для нових маршрутів схемою (які я дуже люблю незалежно від куди і коли, аби це була Україна) якісь хамські пости, часто з прете...