Найдено 18 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Shark21
26 янв 2018, 17:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: UTair (UT) / Ютэйр Украина (QU)

Ничего не поменялось. В конце ноября Розой летал. Выходим из автобуса - чемоданы перед трапом разложены. Каждый ищет свой чемодан и складывает на грузовую тележку. Во время поисков своих чемоданов не хватало музыки из Шоу Бенни Хилла на фоне.
converj
06 июл 2018, 20:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Аварику включил и треугольник поставил
Victor H
16 июл 2018, 13:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pegasus Airlines (PC)

Я якось переплутав місцями ім'я і прізвище у них. Написав в підтримку - попросили фото паспорта і все поміняли. Безкоштовно.
maxgalkov
02 апр 2019, 18:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Valdys правий))) Кругом зрада і кумівство) Разом з братом вони є синами свого батька-пілота, який уже не літає) При тому хлопці дуже тямущі. Якщо ви не знали, то в авіації часто працюють цілими династіями, сім'ями, подружжями. У нас багато молодих пілотів, на кадетську програму черга стоїть. Відбира...
Tetris
10 апр 2019, 09:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pegasus Airlines (PC)

мій турецький екс-колега рекомендував Бодрум для самостійного відпочинку. І навіщо той колега? Я самостійно минулого року відпочивав там. Не був на італійській чи французькій рів'єрі, але Бодрумський півострів - найкрасивіше узбережжя, яке я бачив. Муніципальні пляжі - агонь (блакитний прапори, чис...
makor
12 апр 2019, 13:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

Кожен порохобот в своїй суті фанатично сліпий. За останні 5 років з рівнем демократії в Україні не стало краще, про що свідчить стабільне перебування України в графі "гібридний режим" списку демократії від Economist. В цій групі разом з Болівією, Гондурасом і Туреччиною Україна була і за Януковича,...
dimm1971
15 апр 2019, 14:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Спробуйте прозорий пакет, що видають в аеропортах, який можна застебнути. Перекладіть ікру з банки туди. Це мабуть єдина можливість.
mischko
07 май 2019, 16:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Все, это залет... такое не прощается)) Так, а можна вичерпний перелік тем, які не прощаються? Поки що зрозуміло, що не можна жартувати над: Сумськими дорогами Cумським аеропортом Сумським метро Але це все абстрактні речі, яких в природі не існує. Чи можна жартувати над чимось реальним, наприклад, н...
LWIEV
18 июн 2019, 09:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ужгород аэропорт (IATA: UDJ)

За розумного підходу вже наступного року влітку Ужгород мав би мати пару тисяч пасажирів в день. Умовно 2 рейси на день по 150 пасажирів з Києва на 70% відпочивальників, на 10% ділового трафіку, на 20% дзеркального місцевого попиту. +1 щоденний рейс з Харкова, +Одеса 3-4 рази на тиждень. До того кіл...
Alexus
26 июл 2019, 12:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Нові рейси Україною: до Харкова, Львова та Запоріжжя — від 499 гривень зі SkyUp Airlines 26 Лип. 2019 10 Український лоукостер SkyUp Airlines запускає три нові внутрішні рейси. Відтак літати доступно можна з Києва до Харкова й Запоріжжя, та зі Львова до Харкова, а маршрут «Київ–Львів» збільшує свою ...
mischko
29 авг 2019, 16:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

Кот ученый писал(а):
29 авг 2019, 15:15
ну вот как-то так я всё это вижу. Всё очень упрощенно и не включает в себя много чего. Насколько соответствует нормативам такая схема?
Трохи реалізму не завадить:
airport2.png
Victor H
30 авг 2019, 09:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футбольные чартеры

Кот ученый писал(а):
30 авг 2019, 09:10
Любопытно, если вдруг Заря пробилась бы в группу, а OZH закрыли на реконструкцию, как в таком случае они решали проблему регламента "аэропорт в 100 км"?
Від Славутич-Арени до аеропорту Дніпра 75 км.
LWIEV
17 ноя 2019, 22:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

Через зміни свого розкладу завис в IST і протестував їхній аеропортовий готель YOTEL. Номери є в міжнародній зоні (airside) біля 4 тис грн за добу і з турецької сторони (landside) 3,8 тис грн за добу. Я вирішив, що не хочу перетинати зайвий раз кордон двічі і залишився в міжнародній зоні. Готель вел...
manjeroke
22 ноя 2019, 16:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Эмиграция из Украины

Кот ученый писал(а):
22 ноя 2019, 16:49
alex.s писал(а):
22 ноя 2019, 16:23
Насколько сложно турецкий язык давался? Чем диаспора занимается в основном? Туризм?
Знаю местных, которые за 7 лет дальше merhaba, naılsın? iyiyım, teşekkur ederim ничего не выучили.
Это даже я знаю)
mischko
22 ноя 2019, 17:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Эмиграция из Украины

Кот ученый писал(а):
22 ноя 2019, 16:59
так, iyiyım sağol -[іїім сАол] "добре я, дякую"
Все таки яка багата наша рідна мова! Адже, якщо людина їсть сало, в неї й справді все добре!
mischko
05 дек 2019, 13:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рівне аеропорт (IATA: RWN)

syxiv_dan писал(а):
05 дек 2019, 12:14
Бляха, ржу коли пишуть щось типу Одеси. Я б теж за ціною плацкарту зі Львова в Чернівці літав, але це не означає, що є реальний попит на цей напрямок. Задовбали)
просто то дуже непатріотично, коли Вроцлав і Варшава, тому вигадують щось про внутрішні.