Найдено 50 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Tetris
16 авг 2019, 10:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Он просто работает в а/к, которая, среди прочих рейсов, летает в Крым. Пилот постоянно летает в разные города и страны, куда отправят, туда и летит. Работа такая. Надзиратели Аушвица, дургих лагерей смерти и немецкийх корпораций, использовавших остарбайтеров, тоже просто работали на своей работе. П...
ingeniero
17 сен 2019, 06:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

aviarivne писал(а):
17 сен 2019, 06:33
Скільки разів можна відміняти онлайн реєстрацію на сайті? тобто якщо 5-7 разів так зроблю, нічого не буде? :oops: :oops: :oops:
Подозреваю, что количество отмен регистрации не контролируется, но сам отменял максимум раза 3-4.
converj
18 окт 2019, 10:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

Звичайна ціна 450-500 євро
Нормальна ціна 400-450 євро
Супер ціна (акційна) 350 євро
Sentry
25 окт 2019, 12:21
Перейти в форум
Перейти в тему

aviarivne писал(а):
25 окт 2019, 12:15
в мене теж Рига Київ, то можна просити суміжне місто поруч квиток чи тільки повернення коштів і все?
Да, конечно. Они пишут на сайте, что изменение маршрута без проблем.
ObiWanKenoby
29 ноя 2019, 12:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скоростные поезда в Украине

aviarivne писал(а):
29 ноя 2019, 10:50
як дізнатись в інтерсіті C+764 Л чи місце передом їде чи задом? чи вони вагони тасують то ніяк....
Никак, к сожалению. Только по отзывам людей, которые уже пользовались
OleYur
11 янв 2020, 19:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Катастрофа Boeing 737 МАУ під Тегераном

Что там наше СНБО знало или не знало, но все может быть. Не забываем, там наших 45 человек плюс ил-76. Если б наши начали давить на Иран сходу на первый день - кто знает не было бы еще какой трагедии или просто отправили бы восвояси назад. Нам всего точно не расскажут, по крайней мере сейчас. Не сам...
Inguri
02 апр 2020, 09:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Це питання вже мусолилося на цьому форумі.
Треба було питати у сина.
А зараз спитаєте у реаніматолога, якого ви відволікли своєю ядухою від саджання цибулі(бо ж з/п 5тис). І який пхає вам інтубаційну трубку із землею під нігтями.
Inguri
02 апр 2020, 10:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Все вірно. Щоб скоротити бабцю зі шваброю, спочатку купіть Керхер і налагодьте його регулярне обслуговування. І, звісно, башляйте постійно і регулярно по 100500, на розходники.
Не дай боже, саме ця бабця буде вам пхати різні штукенції у ваш прутень, дупу і горлянку.
Sirko Production
08 май 2020, 14:42
Перейти в форум
Перейти в тему

і так, прийшло і мені, або 1. Отримати промокод онлайн 2. або перебронюваня. Що робити? якщо їм не відповідати, то далі як? я взагалі бабоси хочу назад. Ви можете написати їм на пошту: contact@flyuia.com, і сказати бабоси хочу назад , на що вони напишуть, ок, чекайте 7-90 днів. Принаймні я знаю вже...