Найдено 50 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Sentry
12 дек 2018, 20:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

7. Система розваг … монітори висять, але виключені. 40 хв без інтернету і без плазми… ну хоч би рейси там показували чи щось….. Як альтернатива доїзду великий плюс, але сам потяг мені мінус. Враховуючи що в наступні 10 років їх точно ніхто міняти не буде… це вже якийсь 2000 рік, а не 2018. 7 - а в ...
Inguri
12 дек 2018, 20:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Я взагалі не знаю, чого в нас така манічка до шарового вай фаю, особливо у транспорті його хочуть приткнути скрізь. Працює паршиво, повільно, до того ж існує можливість що твої дані (паролі, картки) хтось перехопить. Взагалі-то в усьому світі наявність безкоштовного вайфаю подається як перевага. Ма...
Inguri
12 дек 2018, 21:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Потяг не поганий - він несучасний. А що Ви в нашій країні сучасне бачили? От серйозно, дайте хоч якийсь приклад сучасного інфраструктурного об‘єкту Нема сенсу - зраду знайдуть усюди. Але це не причина не робити хоча б якісь сучасні елементи в нових об'єктах. Тут мене місяць назад затюкали щодо пейп...
Tetris
03 янв 2019, 19:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

В Жулянах, кажется, за 1 евро покупал. В Борисполе, кажется, столько же.
И тоже непредставляю в большом европейском аэропорту что-либо стоящее меньше 1 евро.
Valdys
15 янв 2019, 09:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

aviarivne писал(а):
15 янв 2019, 09:11
А якщо я купував квиточок рік тому, тоді ж були інші правила, бо мені завтра летіти, і якраз сьогодні нові я вже підпадаю...надіюсь вони будуть лояліті :roll:
Сховайте кудись другий предмет поклажі 8-) під куртку можна)))
manjeroke
24 янв 2019, 05:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Літак повертається у варшаву. Цікаво, а люди в яких не біометричні паспорти, а по візі і повертаються в останній день в Україну, тепер їм назад треба проходити "паспорт контрол" і типу в'їджати у ЄС? :?: Який сенс робити візу, якщо біометричний паспорт дешевше? есть те кто получал пятилетний до поя...
Sentry
03 фев 2019, 12:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

aviarivne писал(а):
03 фев 2019, 10:12
Хтось робив вже собі другий біометричний паспорт? Якщо так, питання:
Якщо я в'їду по одному, я можу виїхати по іншому? (шенген)
Так сделать можно, но не нужно. При всех последующих поездках в Шенген придется возить с собой оба паспорта, т.к. у пограничников будут вопросы по поводу штампов.
mischko
03 фев 2019, 16:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

aviarivne писал(а):
03 фев 2019, 15:51
ну якщо логічно подумати і відкинути матеріальні вигоди, то нащо 2 біометричні людям?:)) 8-) 8-) 8-)
Ну ось канадська віза мені коштувала три тижні без паспорту. А комусь в цей час треба було б подорожувати. Тому 2 паспорти - це зручно якраз.
steelhammer
21 фев 2019, 14:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Розклад назад досить "напряжний"
Вильоти з Мадриду о 6.15 ранку в усі дні з вказаних,крім п"ятниці.
Краще повертатись в Київ з іншого краю))
Sentry
02 мар 2019, 17:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ужгород аэропорт (IATA: UDJ)

Я больше о компетентности, рейс это хорошо, но он реально никому не нужен с таким расписанием. Или вы будете с этим спорить?. А власть должна заниматься своим делом, а не Президент давать команду запустить рейс или открыть аэропорт. Мне кажется. Рейс мало кому нужен с таким расписанием. Но даже при...
AQS
17 мар 2019, 16:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Отдых летом 2017 на море

1-10 травня, в туреччині море холодне? бо одні кажуть дубар інші +21 вода буває... але ж там де 21 там і 19 може бути і дощ... кажуть альнья тепліша, чи ще зарано плавати там? (звинути дати пізніше не можу, бо робота). Ідеальний час для подорожі в Анталію чи Кемер, як для мене. Вода +20-21, повітря...
makor
27 мар 2019, 16:16
Перейти в форум
Перейти в тему

sashkin писал(а):
27 мар 2019, 16:13

у Раяна будет и за 2-3 мес такая цена, а у МАУ будет от 100 OW. А если по тарифу Лоукост, то да, МАУ рулит :nose:
к тому же воду у МАУ бесплатно наливают :swim:
МАУ в сентябре на ноябрь в прошлом году отлично продавала по 30-50 евро разные направления, включая Барсу.
popTAB
22 май 2019, 23:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Air France (AF)

Кияни, привикайте літати як львів'яни літають ;)))
popTAB
26 май 2019, 11:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Раян українською... Неочікуванчик ;)
Krakowite
26 май 2019, 22:59
Перейти в форум
Перейти в тему

В МАУ не купити страховку разом з квитком вже не вийде? Бо колись була галочка відмовитись, а тепер щось немає... Відмінити вибір страхування при покупці білета можна, але це дуже не інтуїтивно, я лише випадково (!) знайшов як саме. Insurance_Flyuia.JPG Треба натиснути на обраний елемент поле вибор...
Sentry
25 июл 2019, 15:54
Перейти в форум
Перейти в тему

как я понял, там люди специально ловили такие места, отменяя регистрацию . а це як зробити? Просто нажать соответствующую кнопку на сайте или в приложении. Но! Пока выделенные в предыдущую попытку места будут свободны, система будет выдавать именно их. Еще есть риск, что если в брони несколько пасс...
andreuskas
03 авг 2019, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Надо было ещеина тревел альфабанк посмотреть, пока контора раскручивается работает без навара.
Sentry
03 авг 2019, 16:13
Перейти в форум
Перейти в тему

та блін у тікетсів на 50 баксів дорожче виходить... :oops: в інших теж +30 баксів.... купив на сайті AF....надіюсь нічого не зміниться :| В 99% случаев покупать лучше на сайте АК. Они гораздо лояльнее в случае любых изменений расписания, форс мажоров и т.д. А агент будет по сути посредником между п...