Найдено 18 результатов

Вернуться к листу благодарностей

aviarivne
22 фев 2018, 11:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

jurkok їх того навчають. Особливо часто такі фішки, типу танці, жарти, приколи на рейсах на море де майже всі туристи. Інколи політ у раянів то ціла вистава:))) +молодий персонал, беруть 21-25 десь.. в них енергії ще , і їм навіть прикольно так бавитись:)) 8-) це ж не 45 річні стюардеси у Мау які м...
aviarivne
06 апр 2018, 14:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ужгород аэропорт (IATA: UDJ)

Это ж Вы по-моему сбрасывали программу развития RWN? Там где куча грамматических и географических ошибок, но а/п Закопане и КарпатЭйр это нечто. Как вспомнил, так и ржу теперь :grin: угу... коли її роблять третій секретар "дєвочка" що каву носить, і далі Жмериник в житті не була, але її поставили з...
aviarivne
24 май 2018, 17:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футбольные чартеры

Нічні плацкарти - то інша тема. Я б взагалі на місці Укрзалізниці продавав би туди квитки буржуям, як на сафарі. Минулого року пару клієнтів з Америки хлопці покатали на Харків-Одеса, щоправда в купейному, але автентично радянському з усіма плюшками: одіяльця в клітинку, брудні туалети, таргани в к...
aviarivne
21 июн 2018, 11:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

я після 22-годиної поїздки в автобусі варшава-рівне :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 2 дні тому, скажу що 60 євро на літак в італію це щастя господнє....дякуйте Богу що таке є:)))
aviarivne
24 июн 2018, 10:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yan Air (YE/ANR)

Новину про це ТСН бачили?:)) ru.tsn.ua/video/video-novini/blagodarite-chto-zhivy-v-odesse-iz-za-neispravnosti-ekstrenno-sel-samolet-v-barselonu.html
Якщо це дійсно правда, то слова пілота "надихають" літати далі:)))
aviarivne
27 июл 2018, 12:10
Перейти в форум
Перейти в тему

многие не привыкли планировать вообще. Ни свое время, ни поездки, ни свою жизнь. Разговоры про страну - это отговорки. Человек, который планирует и имеет планы действий на разные ситуации (в том числе ситуацию экономических проблем) - всегда будет в выигрыше. К сожалению, многие украинцы живут толь...
aviarivne
08 авг 2018, 10:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Бронювання готелів дешевше букінга і агрегаторів

гадаю не сир, просто людина хоче заробити (що нормально), маючи доступ до певних ресурсів. Мінус в маркетингу самого оголошення: куди платити, куди дзвоити якщо у Афінах в готелі скажуть соррі не туди.. тобто це все треба описати і тоді буде простіше:)
aviarivne
11 авг 2018, 08:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

«Те, у кого есть доллары или золото под подушками, должны обменять их на лиры у наших банков. Это национальная, внутренняя битва. Это будет ответ моего народа тем, кто ведет против нас экономическую войну», — заявил президент Турции Репжеп Эрдоган :facepalm: :facepalm: :facepalm:
aviarivne
22 сен 2018, 08:55
Перейти в форум
Перейти в тему

але активні броні, які робились не в кабінеті не підтягує....:(
aviarivne
01 окт 2018, 17:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kiwi.com

а ківі створює якусь свою пошту спеціально для Вашого замовлення, і Ви її ніяк не знаєте, тому саме раяни складно перевірити. саме так. нас було двоє, один посадочний прислали, інший забули:( прийшлось писати у фейбук у лічку і лише тоді надіслали інший. Добре, що прислали інший, а ще краще, що вон...
aviarivne
12 дек 2018, 19:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Їхав тиждень тому вже і я, тепер мій відгук. 1. Зал очікування. Куточок європи в бомжатнику жд вокзалу :smile: Все гуд, окрім кулера з водою, в якому води немає. Припускаю, ще не встигли. Ну то таке… :smile: Оплата: швидко зручно, пейпас, супер. Але збоку купувала сімя 3 квиточки, закінчився папір ...
aviarivne
12 дек 2018, 20:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

1) Я не дуже розумію нафіг вам той Wi-Fi, коли є 4G (принаймні y межах міста). коли живете в києві так, а представте, ви заробітчанин чи просто десь в іншій країні, 2-3 міс. і прилітаєте і як підключити (активувати) інтернет коли в тебе відразу пересадка на інший потяг, тобі треба купити квиток онл...
aviarivne
15 янв 2019, 09:11
Перейти в форум
Перейти в тему

А якщо я купував квиточок рік тому, тоді ж були інші правила, бо мені завтра летіти, і якраз сьогодні нові я вже підпадаю...надіюсь вони будуть лояліті :roll:
aviarivne
22 янв 2019, 08:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Позитивні зміни в аеропорту Львів. Давно не відлітав, близько року, лише приліт/таксі і відповідно не бачив речей, яких раніше не було. 1. З’явилось штук 5 кав’ярень в загальному холі, де кава по 20-25 грн. у львівскій майстерні шоколаду 25 грн хороше амерікано. +є автомати з хімічною кавою від 10 г...
aviarivne
03 фев 2019, 14:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

окей, значить роблю ще один собі. Бо виявилось у всіх вже по два.. а я тільки про то дізнався... +500 грн і ще один паспорт 8-)
aviarivne
19 фев 2019, 12:57
Перейти в форум
Перейти в тему

прилетів. і так, KBP-BTS-KBP у Борисполі з роздрукованим посадочним пішов спеціально на стійку реєстрації і кажу, поставте мені віза чек. Вона мені: у вас пасопрт біометричний чи простий? кажу біо, тоді не треба ніякого віза чеку. у братиславі взагалі ніяких питань, проте я теж був з роздруківкою, о...