Найден 31 результат

Вернуться к листу благодарностей

shushuair
31 янв 2018, 17:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

За підсумками року Міжнародний аеропорт «Одеса» збільшив пасажиропотік на 18%. За 2017 рік повітряна гавань міста Одеса обслужила понад 1,23 млн пасажирів, що на 18,3% перевищило показник за попередній рік. Так, понад 240 тис. пасажирів було обслужено на внутрішніх рейсах та понад 980 тис. - на міжн...
Sergy
15 фев 2018, 09:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

В США до сих пір на регулярці літають MDшки, яким 25+ років. Салони там теж не фонтан. Не зрозумів, чим МАУ ганьбить Україну. Бориспільський автобус ганьбить більше. А МАУ дає хороші тарифи з регіонів, за це мої родичі дуже вдячні. Якщо вже мова пішла про ціни, то мої знайомі в Україні купують квит...
Sergy
15 фев 2018, 17:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Я думаю, что для 80% наших граждан, вылетающих из (в) Киев , а не перелетающих между Стамбулами и Барселонами и т.д. - на первом месте ЦЕНА. Ну то давайте подивимося на ціну. Наприклад, на наступні вихідні Київ-Париж МАУ з АФ пропонують щось близько 400 євро прямим рейсом РТ. А КЛМ - 200, це майже ...
Kibeee
15 фев 2018, 18:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Вставлю свои пять копеек. Хотя почти уверен, что консенсуса в данном вопросе найти почти невозможно, так как все видят МАУ либо как "спасителя родной авиации" либо как "г... и нечего более". Хотя по факту это просто бизнес, который заточен на генерацию прибыли. Нам тяжело судить, заточен ли он на до...
fisik
27 фев 2018, 14:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Як на мене, то також дивно... ех. Можливо додадуть угорським бортом, хоча це навряд, якщо дні пусті в розкладі. Як на мене тут два фактри. По-перше, велика експансія Візу до Відня і відповідна нестача бортів (новий борт у Києві он теж відклали). По-друге, здається мені український ринок що швидко з...
popTAB
20 мар 2018, 15:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Згадую кінець 80-х. Пам'ятаю, з Хмельницького були рейси до Києва, Москви, Сімферополя, Чернівців, внутрішньообласні рейси та ін. Літали Ту-134, Як-40, АН-24, L-410, Ан-2. В 90-х і на початку 2000-х були рейси до Києва та Стамбула на Ан-24, і, по-моєму, Ан-140. Цікаво, в чому ж секрет Івано-Франків...
Olek
21 мар 2018, 09:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

Он таки соврал. А вы в очередной раз показали свою неадекватность.
https://www.avianews.com/category/cis/
Раздел СНГ. 6 новостей за месяц, из них 3 про Россию. За месяц. А теперь поутруждайте себя зайти на главную и посчитать число материалов хотя бы за один день.
Valdys
23 мар 2018, 11:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Як буде Барса по 10, позвете мене)))
alex.s
23 мар 2018, 11:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Тем так вважаю,хтось багато критикую Мау,но це явно не красиво по відношенню до Мауі Візз Візз свого часу теж міністр транспорту заводив. І погодьтеся - Ryanair - найбільша європейська а/к. Це трошки інше. О, как у вас за пару суток взгляды поменялись на 180 градусов! Сначала - АК для хипстеров и з...
Olek
24 мар 2018, 16:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Вы уверены, что Kiev - это транслитерация, а не устоявшееся в английском языке название? Кстати, вчера было Kiev-Borispol. У Wizz Air долгие годы было Kyiv, изменили на Kiev.
alex.s
24 мар 2018, 16:38
Перейти в форум
Перейти в тему

А почему Ukraine, а не транслитерация ?
tsvyatt
07 май 2018, 12:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Franek писал(а):
07 май 2018, 12:15
А з чернівецької смуги, довжиною 2200 , взагалі можуть літати якісь Боїнги, Аірбаси?
Тут прес-реліз по цьому питанню http://airportchernivtsi.cv.ua/mizhnaro ... i-kodu-4s/
Olek
09 май 2018, 13:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Сміхуйочки-сміхуйочками, а чувак хоч дерево продасть і копійчину заробить :) занадто песимістично. Я от навпаки бачу майбутнє у Хмельницького аеропорту, особливо, якщо залучать МАУ. Та й чартери підуть, а потім і інші підтягнуться. А там і Мішко повернеттся з міграції... не країна, а рай :nose:
syxiv_dan
06 июн 2018, 17:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

яяясно. в МАУ можна брати майстер-класи по тому, як відморозитися.
Собакевич
10 июн 2018, 10:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Я бы не сказал, что у Райана предсказуемее ценообразование. Те же хаотичные скачки. В последние несколько раз минимальные цены на моих рейсах были за 1-3 недели до вылета. Причем колебались они до этого в весьма широком диапазоне, от 20 до 200 евро.
Victor H
18 июл 2018, 16:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

popTAB писал(а):
18 июл 2018, 16:16
Victor H писал(а):
18 июл 2018, 15:39
У них зараз битва за Відень, швидше за все ті літаки підуть туди. Що не відміняє можливоісті отримати лоукост рейс Львів-Відень.
Львів знижки не дасть :evil:
Романовська в останньому інтерв'ю казала про модель знижок за об'єм. Та і ціни у Візза будуть нижчими за Австрійців і без знижки.
popTAB
16 авг 2018, 08:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

І зразу рейсів стало у всі закутки Європи та світу... Чекав таке прочитати в якомусь зрадофільському пабліку в фб, але не тут Чувак, спустись на землю! Перед тобою займаються окозамилюванням, а ти ся тішиш! Відень Моцартом назвали? Франкфурт імені Ґете? Мюніх Людвіга другого? Нє, зато у нас має бут...
Sleepwalker
17 авг 2018, 21:40
Перейти в форум
Перейти в тему

вперше побував у Любліні цієї весни. запланував один вечір з ночівлею (як перевалочний пункт далі). якщо чесно, летів з тим же скепсисом, як тут вище панове висловлювали. в результаті я наступного дня просто не хотів його покидати. неймовірно позитивні емоції — естетичні й гастрономічні. думав село-...