Найдено 47 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Franek
12 май 2017, 20:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Украина запретила полеты Аэрофлота и Трансаэро в Украину

Я вам советую почитать, с чего начался ввод советских войск в Прагу в 68-м году. И тогда сразу станет понятно, почему не летают самолёты, но ещё ходят поезда. Про літаки зрозуміло, а до чого у Чехословаччини потяги? Будь-який літак з Росії може привезти в собі прямісенько в Київ "зелених чоловічків...
Franek
28 дек 2017, 20:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Воронеж аэропорт (IATA: VOZ, ICAO: UUOO)

Папуаси з країни з найнижчою середньою зарплатою в Європі захоплюються суровастю рускава міра. Жгітє ішчо.
Franek
27 янв 2018, 18:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Дозвольте дрібочку зради. В 2012 за злочинної влади було 49 місце в рейтингу (це найвищий результат спостережень на Вікі), яке ще досі не вдалося обійти. В 2012 в Борисполі було 8,48 мільйонів паксів, а в Україні проходив Євро-2012. А так топчемося на місці так... Вєрнітє Януковіча... До речі, а що...
Franek
01 фев 2018, 21:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

І фінальний список Vienna 24 392 805 Prague 15 415 001 Budapest 13 097 239 Krakow 5 835 189 Belgrade 5 343 420 Zagreb 3 092 047 Split 2 818 176 Cluj-Napoca 2 688 731 Dubrovnik 2 323 065 Bratislava 1 942 069 Salzburg 1 739 288 Ljubljana 1 683 045 Timisoara 1 621 529 Tivat 1 129 720 Innsbruck 1 092 54...
Franek
13 фев 2018, 15:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Вчера полистал в youtube каналы разных авиакомпаний. KLM, Austrian, Lufthansa - все креативят как могут. Очень интересно было просмотреть разные промо ролики, масса удовольствия. Еще меня просто поразило как SWISS торжественно встречали свой 777-300, целое событие было! У МАУ тоже есть канал на you...
Franek
14 фев 2018, 12:23
Перейти в форум
Перейти в тему

МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777. А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"? Одного разу я летів МАУ з Мадрида до Львова. Подали якесь старе 20-річне корито, ше з класичних боїнгів. З пожовтілою обшивкою всередині. В туал...
Franek
14 фев 2018, 18:58
Перейти в форум
Перейти в тему

После этого можно дальше не читать. Один раз в жизни слетал и сделал выводы обов сей АК, выполняющей десятки рейсов в день. При том, что даже если смотреть на тот же Скайтракс, то качество сервиса в компаниях за год меняется существенно. Я Паваротти не люблю - мне Рабинович напел и мне не понравило...
Franek
15 фев 2018, 17:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Типичное мышление совка. Весь мир мне что то должен... Та ніхто мені нічо не винен. Просто гроші мої і я вирішую, як ними розпоряджатися. Хочу їду собі в Будапешт поїздом і спокійно собі лечу Emirates, хочу лечу Wizz в Катовіце, там ночую і лечу собі кудись далі. Я вважаю, шо МАУ моїх грошей не зас...
Franek
22 фев 2018, 19:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

В МАУ рассказали, почему не реализовывают проект западного хаба "Львов, нам кажется, больше видит себя как аэропорт, который будет развиваться по модели point-to-point", - пояснил Майберг. http://cfts.org.ua/news/2018/02/22/v_mau_rasskazali_pochemu_ne_realizovyvayut_proekt_zapadnogo_khaba_45790 А ц...
Franek
22 фев 2018, 19:27
Перейти в форум
Перейти в тему

mischko писал(а):
22 фев 2018, 19:03
Але МАУ каже, що Львову хаб не цікаво.
Вони таке не кажуть. Вони кажуть, що їм кажется.
"Львов, нам кажется, больше видит себя как аэропорт, который будет развиваться по модели point-to-point", - пояснил Майберг.
Franek
22 фев 2018, 19:45
Перейти в форум
Перейти в тему

І попри це не встидаються продавати квитки з Києва в Болонью і Аліканте через LWO i IFO. Даже Тель-Авив через Одессу или даже Запорожье можно купить. Но это не значит что они хабы ))) Я не мав на увазі, що це робить Львів зразу хабом. Я мав на увазі, що нічого не заважає їм продавати квитки з перес...
Franek
26 фев 2018, 16:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Белая Церковь (Гайок)

Думаю, можна почати з перейменування в чиюсь честь. А то міжнародний аеропорт "Біла Церква" якось не солідно.
Franek
21 мар 2018, 14:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, ...
Franek
21 мар 2018, 16:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, ...
Franek
25 апр 2018, 23:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів. Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то...
Franek
30 апр 2018, 15:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Snooopy писал(а):
30 апр 2018, 12:55
Avianews в стиле России 24 уже заголовки начал писать. Я фигею товарищи, что там у вас в голове. Wizzair закрывает маршрут из Киева. Просто рука лицо.
Війна - це мир. Свобода - це рабство. Wizzair не закриває маршрут з Києва.
Franek
09 май 2018, 21:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Здрасьте, приехали! Регистрация дронов в Украине

Sentry писал(а):
05 май 2017, 10:00
Регулировать дронов так или иначе необходимо. Падение такой штуки в 800г с высоты в 1 км кому-то на голову будет оооочень неприятным.
Лол і як регуляція це вирішить по вашому? На зареєстровані дрони не буде діяти сила земного тяжіння?
Franek
13 май 2018, 15:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Подъездную дорогу уже сделали В четверг застрял в пробке на выезд на 50 минут. Как раз во время вечернего разлета онуровцы сузили дорогу на выезд до одной полосы и стали наносить разметку.. плюс автобус скайбас собрал паровозик из трех машин ). В результате на нижнем уровне глухая пробка начиналась...
Franek
14 май 2018, 13:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Бомжі в руїнованому будинку Сікорських на Ярославовому Валі цю видатну подію відзначили однозначно.
Franek
31 авг 2018, 21:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скоростные поезда в Украине

Також, всі, хто володіє ресурсом вільного часу, можуть тепер трактувати ці аеропорти як Київ(Вільнюс) або Київ(Рига) для продовження подорожі по Європі Ryanair до Іспанії або Італії. Ну з такою метою я би заюзав щоденний Київ-Варшва за 1500 грн. З Варшави більше напрямків, гарний щоденний розклад, ...