Найдено 222 результата

Вернуться к листу благодарностей

AlexK
29 сен 2018, 05:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Черновцы—хаб ) Самый дешёвый билет из Киева в Бергамо на нужные мне даты поисковики выдавали МАУ через Черновцы (при этом, сайт МАУ такой билет не предлагал). Вылет из Киева был мирута-в-минуту, Е190 полный. Хотя самолёт, понятное дело, летит из Черновцов в Бергамо тот же, что и в Черновцы из Киева,...
Igoresha
05 окт 2018, 16:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Влияние клубнички на количество пассажиров в Украину

На форуме многие говорят про имидж страны, https://www.obozrevatel.com/society/seks-turizm-v-ukraine-v-azerbajdzhane-snyali-skandalnuyu-reklamu.htm Такое состояние дел, явно его не улучшают. Репутация страны - это что-то придуманное странными людьми. Вот, например, вы слышали, что Берлин - одна из ...
Rel
08 окт 2018, 23:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Выходит, если не спешить, можно просто понаблюдать и через день-два брать уже зная, как выгдяит минимум. Буду иметь ввиду. Хотя я и так доволен покупкой ) После привычных 300-400 евро с пересадкой в Мюнхене или Франкфурте лететь прямым за 675 грн в сторону, да ещё и в более удобный аэропорт Берлина ...
Igoresha
11 окт 2018, 09:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Не все же айтишники. И не у всех ещё вот та зарплата как по ссылке. И вообще, на доу завышенные зарплаты, айтишники голосуя ставят побольше, чтоб работодатель видел, сколько нужно платить ) Я просто не понимал, объяснили, теперь понял, спасибо. Классно так подвели, что у нас должны быть цены как в ...
Inguri
12 окт 2018, 12:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Нє, ну я все розумію, але "ждать 5 часов не прикольно", і тому вимагати, щоб МАУ літали за 500 грн...
Високі стандарти життя у Харкові, знімаю капелюха.
UKCC
17 окт 2018, 12:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

converj писал(а):
17 окт 2018, 12:23
mischko писал(а):
17 окт 2018, 12:20

Вони все ще продовжують включати Україну в список СНД
Зато первые среди бывших "совков" )
Якщо дивитись на всі країни - колишні республіки хСССР, то це не так. вище нас в рейтингу ще балтійські країни - члени ЄС.
v_volf
20 окт 2018, 02:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Хамство в аэропорту

У якому готелі? Де написано таке? Авторка пише, що везла з собою інструмент чи предмет для меблів / побутової техніки. Вона пише, що живе у іншому місті. Скоріш за все, вона не часто подорожує літаком. Глузування над авторкою та медичні діагнози тут недоречні. Це лише показує примітивний рівень тих,...
LWIEV
24 окт 2018, 08:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Війни б не було, якби в країні залишався "багатовекторний" (читай: проросійський) уряд. Також не було б Угоди про асоціацію, безвізу, томосу і газового реверсу. А пасажиропотік би був. Тільки не бусиками в Польщу на 3-6 місяців. А літаками. В один бік.
AlexK
26 окт 2018, 16:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Мене так дивує, як всі завзято обговорюють сидіння, багажні полиці--що завгодно, тільки не ключові парметри успішності: регулярність і час в дорозі. Ніде не бачив, щоб хтось написав, скільки ж насправді тривав рейс з Гройсманом на борту. Чи були це заявлені 35 хвилин? Ніде ніхто не каже, чи вже УЗ р...
LWIEV
28 окт 2018, 11:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Думаю, що вранці на Київ буде великий бізнес-потік. Я свого часу був частиною хабітату рейсу 33/34 МАУ (вранці зі Львова на Київ, ввечері назад) і початок дня - це був критичний момент. 2/3 літака пересідали зразу на авто чи таксі і гнали на Київ. Літак прибуває о 8:00, але через пробки на Бажана та...
el ucranio
29 окт 2018, 15:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Qatar Airways (QR) - відгуки

Злітав катарцями у бізнесі маршрутом KBP-DOH-SEZ і назад. Спокійно, впевнено і все вчасно, без пригод. Але, чесно скажу, очікував більшого від 5* авіакомпанії, яка останні кілька років постійно отримує нагороди за найкращі продукти бізнес класу, в т.ч. в 2018 – Skytrax awards за найкращий бізнес кла...
LWIEV
30 окт 2018, 23:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Я заздалегідь купив квитки на Стамбул 27-30 жовтня, щоб точно прилетіти в Ататюрк, відлетіти з Нового. Ну, з Новим аеропортом не судьба, не знаю як там на новий рік складатиметься, зі Стамбула воно більш реалістично виглядає на весну, ніж на зиму. Але там набутись ще встигну, тому вирішив гарно попр...
Valdys
31 окт 2018, 11:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

то чому вони пишуть, що лише навесні Візз стане лідером за напрямками? Якщо з зими у Візза стало 8, а у МАУ, якщо просто прибрати 2 Італії - 7. У Візза стало 9 вже зараз. Навесні стартує Копенгаген, який буде десятим. Хоча і він технічно з'являється ще в зимовому розкладі - з 3 березня. У МАУ Болон...
North_West
31 окт 2018, 12:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

Неплохая статья про Львов,
Львівський досвід VS полтавська реальність: що робити, щоб люди не їхали з міста
http://zmist.pl.ua/news/lvivskii-dosvid ... BpzFwWOA3M
Labiann
06 ноя 2018, 18:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Правительство Таиланда согласилось освободить туристов из ряда стран с 1 декабря по 31 января 2019 года от уплаты визового сбора по прибытии. Как сообщает Bangkok Рost во вторник, 6 ноября, эта инициатива призвана увеличить туристический поток в страну. В частности, будет отменена плату в размере 2...
chess
07 ноя 2018, 21:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

Я вообще не понимаю что вы пишите. На каком это языке? Десь на Волині у потімках ... Один одному каже - навіщо ти п‘ешь цю брудну воду , в цей ставок лайно стікається з усього села Той йому відповідає - я вообще не понммаю что вы говорите , на каком это языке ? Перший каже - я говорю двумя руками ч...
Sentry
10 ноя 2018, 19:02
Перейти в форум
Перейти в тему

после вывода классиков средний возраст упал до 11 лет ) "Зрадофилам" на заметку. :) Среднемагистральный продукт у МАУ сейчас очень даже на уровне для своего сегмента - сетевой лоукост. При этом к хард продукту вопросов нет вообще. Есть куда стремиться в софт продукте, особенно в разрешении форс маж...
LWIEV
17 ноя 2018, 13:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Місць для подій - приватних чи бізнесових - у Львові сотні, стільки ж операторів послуг на ринку. Зроблю відступ на пару кроків, щоб пояснити механіку за взаємодією спільнот і ринків у Львові. Може воно й складно віриться, але інфраструктурний розвиток у Львові робиться досить розумно, системно і ко...
shushuair
21 ноя 2018, 15:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Днепропетровск аэропорт Днепр (IATA: DNK)

Victor H писал(а):
21 ноя 2018, 15:25
Дельта - найбільша в країні, якщо я правильно пам'ятаю
AA намного больше по флоту
popTAB
22 ноя 2018, 09:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Днепропетровск аэропорт Днепр (IATA: DNK)

Львів мріє про швидкісну транспортну прив'язаність з Франківськом та Тернополем, але відстань завелика і диспаритет в розмірі не дасть проявити переваги такої інтеграції повною мірою. Уявляю що б то було, якби аеропорт в Рогатині "не трьох" замутили, і на ранковий рейс на 6:20 треба було добиратись...