Найдено 222 результата

Вернуться к листу благодарностей

Labiann
25 июл 2018, 23:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Саме куплений? Не оренда? А хто ж купив? кто, кто, те кто впп без тендера строят (прикиньте сколько бабла накинули, что на такую технику хватило) и там не только его купили, еще две машины тоже GOMACO купили, систему автоматического армирования бетона, она укладывает металлические стержни в бетон н...
Alександр
31 июл 2018, 18:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

БВернее вот так: 1) Киев-Вена-Дубай, UIA+Austrian Airlines 2) Дубай-Доха-Сингапур, Qatar Airways 3) Сингапур-Гонконг, Singapore Airlines 4) Гонконг-Токио-Сан-Франциско, Cathay Pacific+JAL 5) Сан-Франциско-Чикаго-Нью-Йорк, United Airlines 6) Нью-Йорк-Москва-Киев, Aeroflot 7) Киев-Харьков, UIA При это...
artml
10 авг 2018, 13:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Судьба украинских аэропортов

Справа навіть не в пільгах, а у капіталі — за словами тієї ж МАУ, їхні можливості сильно обмежує брак дешевих та довгих кредитних ресурсів для лізингу/придбання літаків. Гіпотетичний новий перевізник стикнеться з тим же самим — чималенький флот турбопропів треба десь взяти і на це потрібні неабиякі ...
Valdys
17 авг 2018, 10:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Кто-нибудь пытался построить турпоездку визом из Харькова? Я да. И это оказалось большим разочарованием. По крайней мере пока он летает 2 раза в неделю. И вот почему. Я брутфорстил все возможные варианты, сначала на листике, потом пытался состлять схемы, например такую Kh-Kaunas.png Критерии просты...
Olek
17 авг 2018, 14:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Скидки во Львове ввели в конце 2015 года. До Романовской. При Романовской их немного поменяли. Но основное было введено до нее.
LWIEV
18 авг 2018, 12:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Спадщину Романовської я б вимірював не лише напрямками і часом їхнього відкриття, але й в умовами, на яких а/к зайшли в LWO. Ніхто з а/к не отримав ексклюзивних умов, перебивши бізнес всім іншим - це круто. Аеропорт не ліг під МАУ і не увійшов з МАУ в клінч, це теж круто. Нагадаю про ILS, CAT II, ор...
LWIEV
18 авг 2018, 15:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Я розумію, що очікування феєричного провалу є частиною пост-тоталітарної травми у кожного з нас, але не всі катастрофи мусять статися. На мою думку, навіть враховуючи зворотність багатьох змін, ми часто недооцінюємо наскільки змінилась країна. Порівнюю хоча б вплив на процеси з боку бізнес-асоціацій...
LWIEV
19 авг 2018, 03:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запорожье аэропорт (IATA: OZH)

Те, що ви називаєте реалізмом, мені більше нагадує втрачену спроможність мріяти і далі втілювати мрії в плани. Створити у себе авіаринок #2 в країні за обсягом після Києва (те, що я називаю лідерством) - це мрія. А на Ембраєрах, до речі, літає в Запоріжжя Лот. Вам не треба їх "брати", їх вже купили ...
shushuair
20 авг 2018, 13:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Emirates

Ок, ви це знаєте, а пересічний пасажир - ні. Він бачить ФлайДубай і думає що це як Раян. У Катара прилітає їх літак, не має значення - чи він а320 чи а330. Я относительно часто летаю, и для меня Флай Дубай лоукост, и всё тут, есть у них бизнес на борту или нет, мне это уже не важно. Даже если я пок...
Sentry
24 авг 2018, 09:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Стоимость дневной парковки в Жулянах стала 300 грн. Значительная цена, как для Украины. Жадности нет предела Парковка почти полная, а расширять ее некуда. Так что лучше, чтобы там парковались те, кому это действительно нужно, а не было постоянно занято. Тем более, что именно в Жулянах парковка это ...
syxiv_dan
31 авг 2018, 19:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

показилися в серпні всі) ПОДОЛАВШИ МІЛЬЙОН: ПРИРІСТ ПАСАЖИРОПОТОКУ МІЖНАРОДНОГО АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» ЗА СІЧЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2018 РОКУ СКЛАВ 47,5% https://www.facebook.com/LvivAirport/posts/1980108045379241?__xts__[0]=68.ARB4oXoZw2tfmQIL9F5otHouHy19HYOhwVcOWLOdizmMNa5375exRWCuTcarsDUFpBA8mJrGnvV70A-WbrIgtjzN...
converj
05 сен 2018, 09:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предложение по улучшению сайта

Администрация, заведите себе модераторов!
dimentiy
05 сен 2018, 09:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Дорогая администрация! Заведите, наконец, модератора(ов) способного(ых) прекращать этот флуд.
mischko
12 сен 2018, 18:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Можно бороться с комарами, а можно высушить болото. Нынешняя власть занимается первым, это лучше чем ничего, согласен. Но не то что необходимо стране на самом деле. Не згідний. Сушіння болота - дорога, довга і марудна справа, яка на початку не матиме ніяких видимих результатів, які можна "помацати"...
Ostap
14 сен 2018, 23:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ужгород аэропорт (IATA: UDJ)

Закарпаття теоретично дуже привабливий туристично регіон. Трохи покращити інфраструктуру, зробити рекламу (замки/архітектура, природа, території та інші оздоровчі курорти є) і це може бути значний плюс до економіки регіону. Найважливіше змінити менталітет 'заробити тут і негайно', а вкладати в довго...
LWIEV
15 сен 2018, 10:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Министр не пытается сделать нормальные правила, одинаковые для всех. Он тащит что-нибудь/кого-нибудь за руку не обращая внимания на все остальное и выбивая эксклюзивные условия, разве нет? И делает это исключительно для собственных бенефитов (репутационных в случае с раяном). Звичайно, ні. Омелян з...
Olek
17 сен 2018, 13:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Еще одно сообщение в теме по поводу языка - его автор уходит в бан на 1 неделю.
popTAB
28 сен 2018, 15:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

mischko писал(а):
28 сен 2018, 14:07
Щось з трійки SFO-SJC-OAK було б цікавіше, з огляду на постійне зростання ІТ сектору в Україні і паралельного зростання діаспори в Долині (не плутати з райцентром на Прикарпатті)
На трафік між Долиною і Ненькою вистачить далекомагістрального сааб340