Найдено 222 результата

Вернуться к листу благодарностей

dimm1971
23 май 2018, 15:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

vokilog писал(а):
23 май 2018, 15:38
Я дивуюся тому, хто купляє саме переліт за таки гроші.
Ну хоча б той, хто цінує свій час і здоров"я та не бажає добу або більше добиратися до Барселони. Особливо коли в тебе відпустка тиждень і ні дня більше. І кожна година на рахунку. А тут сів у літак - і за три години ти в Барселоні.
artml
23 май 2018, 17:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Я зрозумів. Тобто ви працюєте руками та коли ваши руки у літаку нічого не роблять, то і грошей нема. Бо коли ваша відпустка оплачена або у вас є власна справа, то якщо ви потратили на дорогу 1000 доларів на трьох замість 300, то ви просто втратили 700 і нічого більше. Ні, ви не зрозуміли. У мене є ...
mischko
24 май 2018, 16:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Boeing 777 Malaysia Airlines сбит над Донецкой областью

Міжнародна слідча група (JIT) оприлюднила проміжні результати розслідування катастрофи рейсу MH17 24 травня в передмісті Утрехту (Нідерланди) відбулася прес-конференція JIT (до складу якої входять слідчі з України, Бельгії, Малайзії, Австралії та під головуванням Нідерландів) на якій громадськість ...
Tetris
06 июн 2018, 11:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Какие же кретины! Во-первых, куча фактических ошибок: "Від 2017 року Євросоюз став для нас безвізовим. За винятком Великої Британії." А Ирландия? Да, ниже они вскольз ее упомянули, но визы с Ирландией вводить не собираются. Дальше что-то о принципах взаимности - это полный идиотизм. Почему тогда не ...
mischko
11 июн 2018, 11:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Дуже згоден зі статтею: знайомі які навіть кричали "Мне ваш безвис нафиг не нужен" за рік встигли ТАМ побувати Опишу свій досвід. До мене регулярно їздили в гості друзі і родичі. Востаннє робив в районній раді запрошення (потрібне для оформлення візи "для приватного візиту) в березні 2017-го - друг...
Rostyk
14 июн 2018, 22:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

1'DSC00509.JPG
UR-CPR, фото зі сторони Теремків
1'DSC00506.JPG
1'DSC00509.JPG
alex.s
15 июн 2018, 16:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиалинии Харькова

manjeroke писал(а):
15 июн 2018, 16:01
converj писал(а):
15 июн 2018, 15:44
Плавность посадки не зависит от модели самолета
она зависит от авиакомпании! Коломойский жмотит мягкую посадку!!!
У МАУ можно при покупке билета докупить опцию " мягкая посадка ", а у ХАЛа она входит в базовый тариф
LWIEV
17 июн 2018, 17:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы? Нереально. За, може, сотню поїздок я лише один раз пройшов кордон і забрав багаж за менше, ніж 45 хвилин пі...
Bestfriend
18 июн 2018, 23:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ФАНейр

Я тут цікаву таблицю зробив. Трохи згодом подивлюсь скільки реально літаків працює в Україні.
Але в цілому "не погана група компаній"...
Якщо хтось може добавити ще назви а/к, буду вдячний. Так як взяв самі відомі.
popTAB
01 июл 2018, 17:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Судя по FR, со вчерашнего дня у Ернеста проблемы (что то с литовским самолетом LY LGC?) : с рейсами Неаполь -Киев (на ФР статус неизвестен, и сегодня даже с сайта Жулян сняли), Бергамо -Львов еще сегодня не прилетел и далее сегодня Львов-Неаполь под вопросом... Посмотрел на другие рейсы этой компан...
mischko
03 июл 2018, 12:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

По итогам встречи с Браво пан Омелян объявит, что теперь и Браво чартерный лоукост-перевозчик, помогающий Скай Апу и государству. Ах, ну да, и куда ж без этого, объявит, что будут лоукост-рейсы Браво из Львова в Сан Фран, Чикаго, Хьюстон, ЛА, Сан Хосе и куда там ещё, лишь бы львовские айтишники-фор...
artml
05 июл 2018, 16:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Основний плюс - МАУ літає в Чернівці (Херсон, Франківськ, Вінницю), а лоукости туди не літають. Ну і якщо рейс сказують, чомусь мені здається, що МАУ зможе пересадити на інший, а з лоукостом - це твої проблеми. 1) Не просто літає, а ще й нормально підлаштовує розклад хвиль під регіональні рейси. Ки...
Dr. K
09 июл 2018, 22:48
Перейти в форум
Перейти в тему

притомна та розумна людина не буде ставити під сумнів користь та приємність безвіза
maxgalkov
12 июл 2018, 02:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

По ситуації: 1. SkyUp повністю залежить від JoinUp. 2. Настільки залежить, що саме рішенням JoinUp був повернутий з Братислави неперефарбований UR-SQA, а UR-SQB літає не з заміненим салоном на 189 крісел, а з кріслами ще малазійців зібраних з двох бортів і навіть одним бізнес рядом (С4 Y180). 3. Sky...
mischko
13 июл 2018, 12:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Цікава подія в розрізі минулорічного зрадосрачу Бориспіль - Ryanair: Як ви знаєте, аеропорт Амстердаму роки тому домовився з навколишніми муніципалітетами про обмеження кількості зльотів-посадок до 500 тис. на рік. На той час така цифра здавалася прийнятною. Але швидке зростання ринку авіаперевезень...
mischko
17 июл 2018, 17:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Antonov Airlines - новости Антонова

ФАРНБОРО-КИЇВ . 17 липня. УНН. У середу, 17 липня, на авіасалоні Фарнборо-2018 представники ДП “Антонов” та підрозділ американської компанії Boeing, Aviall, підписали Договір про співпрацю щодо післяпродажної підтримки та підтримки виробництва сімейства АН- 1Х8 (Ан-148, Ан-158, Ан-178), передає кор...
jurkok
24 июл 2018, 19:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Join UP! отправляет ежедневно 15-20 рейсов по собственным чартерным программам, на которых в отпуск вылетают от 3 500 до 5 000 человек и столько же возвращаются домой. В течение недели из Харькова осуществляется 6 рейсов, из Одессы – 4, из Львова – 11. Тут хтось не переживе такої статистики. Два мі...
cyclone
25 июл 2018, 19:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

За такую цену будет 10-20%билетов А мау сейчас на июль 2019 по 115€ продает. Так что один раян врятли что-то даст а ви переконані, що у МАУ за таку ціну буде 100% квитків? )) нет конечно. Почему все понимают меня как "нам не нужен райан"? Я говорю: райан сам по себе не сделает перелеты дешевыми, он...