Найдено 222 результата

Вернуться к листу благодарностей

devmind
06 мар 2018, 14:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

guest писал(а):
06 мар 2018, 14:28
Я вот обратил внимание, что фактическая картинка отличается от плана
Вот актуальный план: http://www.igairport.com/en/istanbul-ne ... ion/phases.
tarick
21 мар 2018, 22:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

З того Weeze до Еіндховена 60км, так що вони впринципі викрутились :)
artml
02 апр 2018, 17:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

Власне. Вантажні, мала авіація, регіональні порти з 1-2 рейсами на добу. В країні з такими розмірами як Україна, якраз набереться така кількість. Те, що міністерство думає наперед, мене тільки тішить. Аеропорти, не аеродроми малої авіації. Я просто подивився сусідні країни. Польща якось виживає з 1...
artml
03 апр 2018, 12:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

У нас суттєво більші відстані, ніж в Польщі, первантажена мережа залізниць, недостатні і поганої якості дороги. Думаю, це фактори, які прискорюватимуть розвиток авіасполучень. Тобто у наступні 15 років залізницю і дороги міністерство інфраструктури розвивати не збирається? Якесь дивне припущення. Д...
menvil
04 апр 2018, 11:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

В Греции тоже немало отелей с оллинклюзивом. К тому же с нынешними ценами на Турцию, Греция была бы достаточно конкурентноспособной. Да но этот алл инклюзив вообще не идет в сравнение с Турецким предложением. Вообще ни по каким параметрам. В прошлом году неделю провел в Даламане на алл инклюзиве и ...
devmind
19 апр 2018, 10:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Командиром на рейсе Southwest 1380 была женщина, Tammie Jo Shults, одна из первых женщин-пилотов тактической авиации ВВС США. Тут можно полушать кусочек ее переговоров с диспетчером во время аварийной посадки: https://www.npr.org/sections/thetwo-way/2018/04/18/603589514/listen-southwest-pilot-tammie...
Igoresha
26 апр 2018, 10:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові? Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впе...
vito
26 апр 2018, 14:23
Перейти в форум
Перейти в тему

маршруты не в Европу. Правда много ли таких маршрутов? см. сайт Госавиаслужбы Украины: таблица - детали всех 70 соглашений о воздушном сообщении с другими странами (1 - с ЕС и 69 с отдельными странами), в т.ч. 26 между Украиной странами ЕС (список маршрутов, по которым возможно выполнение регулярны...
AlexK
28 апр 2018, 01:20
Перейти в форум
Перейти в тему

я - істинний син свого народу, і я люблю своїх родичів. але коли заходиш на сторінку Візза в Фейсбуці, рука тягнеться до холодної і вогнепальної зброї. під цією традиційною для нових маршрутів схемою (які я дуже люблю незалежно від куди і коли, аби це була Україна) якісь хамські пости, часто з прет...
mischko
28 апр 2018, 18:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Навіщо естонцям у Львів, якщо Таллін - це той самий Львів в плані ресторанів і антуражу.
AlexK
07 май 2018, 12:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Полтава аэропорт (IATA: PLV)

Ну, по сравнению с BER, практически, вовремя.
maxim8998
10 май 2018, 11:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Аж два 767 Азура в небі, один якраз до Львова добрався.
popTAB
14 май 2018, 23:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Screenshot_20180514-233507.jpg
Norwegian з Анталії у Львові сів
maxim8998
18 май 2018, 14:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Найсвіжіше поповнення білорусів, на 3 день польотів добралося до Львова.
popTAB
18 май 2018, 17:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Откровение от "SkyUp airlines" Дорогие партнеры и коллеги, за период с 26.04 по сегодняшний день, мы создали Вам немало проблем и причинили колоссальные неудобства. Причиной этого стала задержка со стартом полётных программ нашего нового авиационного партнера – авиакомпании SkyUp. Вечером 16.05, ав...
popTAB
22 май 2018, 11:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

7. Розгляд заяв ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП»: 7.1. Щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України за маршрутами: Київ – Одеса – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.06.2018 на необмежений строк); Харків – О...