Найдено 40 результатов

Вернуться к листу благодарностей

v_volf
05 мар 2018, 04:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Яке громадянство дитини? Якщо батьки подорожуватимуть разом, свідоцтва про народження з перекладом має бути достатньо. Якщо один з батьків - потрібен дозвіл від батька / матері. Якщо на кордоні покажете довідку про громадянство дитини, можливі проблеми з приводу того, що в дитини нема українського п...
Bestfriend
05 мар 2018, 08:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Очень интересная тема поднята. Понятное дело, что пустят. Думаю, чтоб не было проблем, необходимо, чтоб все въезжали с одним гражданством. А что Вам мешало сделать еще одно гражданство для ребенка? Процедура такая же, как и получение свидетельства о рождении в Украине. Просто все віписки из роддома ...
AleksLes
05 мар 2018, 09:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Возможно кто-нибудь знает - я и моя гражданская жена живем за границей и в ближайшем будущем поедем в Украину. Оба имеем два гражданства, планируем пересекать границу Украины по украинским паспортам. Полгода назад у нас родился ребенок, мы ему сделали паспорт нашей новой родины, а так же апостилиро...
AleksLes
05 мар 2018, 09:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Яке громадянство дитини? Якщо батьки подорожуватимуть разом, свідоцтва про народження з перекладом має бути достатньо. Якщо один з батьків - потрібен дозвіл від батька / матері. Якщо на кордоні покажете довідку про громадянство дитини, можливі проблеми з приводу того, що в дитини нема українського ...
Bestfriend
05 мар 2018, 13:39
Перейти в форум
Перейти в тему

(ситуация не стандартная, тк типичного набора документов для получения укр загран паспорта у вас может не быть) Почему не стандартная? В начале делают свидетельство о рождении реюенка через посольство, а потом загран через то же посольство. Набора документов родителей + свидетельство о рождении дос...
vito
06 мар 2018, 14:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Возможно кто-нибудь знает - я и моя гражданская жена живем за границей и в ближайшем будущем поедем в Украину. Оба имеем два гражданства, планируем пересекать границу Украины по украинским паспортам. Полгода назад у нас родился ребенок, мы ему сделали паспорт нашей новой родины, а так же апостилиро...
maxgalkov
11 мар 2018, 19:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

В чартеровозі 737-900ER UR-PSK замінено крісла на нові, з тонкими спинками. Тепер у ньому більше простору.
Snooopy
13 мар 2018, 13:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Интересное решение - за границей, свое название на указателях в аэропорту писать кириллицей, что бы слово Ukraine вообще никто лишний раз не видел. Good job UIA!!! на фото аэропорт Хельсинки https://cdn.airlines-inform.ru/images/review_detail/upload/blog_thumb/b25/60041350-2151-4E10-8639-20206F9D13C...
asu
22 мар 2018, 09:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

У підсумку по-свинськи поступили із Віззом, який накатав маршрути, залишався в Україні у найгірші часи, а тепер Раян, майже напевно отримавши кращі умови в Борисполі ніж у Візза в Жулянах, банально почне мочити Візз в Україні. У короктостроковій перспективі споживач виграє, а ось якщо подивитись на ...
asu
22 мар 2018, 11:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви за Візз не переживайте - вони і самі так вміють. Ось цитата з інтерв'ю на ЦТС, де описується захід Візза в Литву: .... http://cfts.org.ua/articles/ryanair_privozit_passazhirov_a_vashe_delo_nauchitsya_na_nikh_zarabatyvat_intervyu_s_kommercheskim_direktorom_litovskikh_aeroportov_1213/90748 Судячи ...
antey718
22 мар 2018, 14:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Лично я разочарован направлениями раяна, кроме Барселоны ничего интересного не предложили, да и интересной она будет только если там не будет конский ценник. Стокгольм был бы хорошим вариантом если бы полеты были в Арланда, а не в Скавста, можно было бы ловить хорошие комбинации с норвегиан. Польша ...
syxiv_dan
22 мар 2018, 21:09
Перейти в форум
Перейти в тему

то може це теж з не просто так))
SergeyL
23 мар 2018, 21:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пожалуйста, напишите отзыв о полете!

Налетал за 3 недели 7 сегментов, вкратце: 1). Вечерний KBP-DOH катарцами. Вылетали в дичайший снегопад. Перед вылетом в стерильной зоне наткнулся на экипаж (КВС - разговорчивый испаноязычный дядька лет 60, ВП - молчаливый молодой араб), он сказал, что погода не очень, будет задержка с вылетом из-за ...
Victor H
29 май 2018, 20:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Прошу допомогти панство, хто має преміум доступ в FR24, перевірити час відправлення/прибуття по рейсу, який був у січні цього року. Дані рейсу: 27.01.2018 OS66 ORD-VIE, B763 OE-LAT. У мене записаний час відправлення 16:37, прибуття 07:23 наступного дня. Прошу допомогти з перевіркою, тому що наразі ...
alex.s
18 июн 2018, 15:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ФАНейр

Постоянным клиентам скидка на лицензию :-)
Victor H
24 июл 2018, 11:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Зони впливу ключових аеропортів

В топіку про Скайап виникла цікава розмова про ринки, на яких оперують ключові аеропорти України і була висловлена думка, що оскільки населення Харкова вдвічі більше ніж Львова, то чартери на Єгипет і Анталію мають давати вдвічі більше трафіку. Ця думка є поширеною, але насправді все не просто. Скоп...
Sentry
25 июл 2018, 15:01
Перейти в форум
Перейти в тему

спробував ось ще раз, пройшло (нічого не змінював у імені і прізвищі, в коді спробував букву ввести (яі раніше букву першу вводив, бо на 0 воно не схоже) можливо дійсно якийсь час потрібен, щоб чек май тріп побачив... Я обычно в чекмайтрип ввожу сразу после покупки, в течении нескольких минут. Брон...
Victor H
17 авг 2018, 13:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Нічого не маю проти Романовської але мені здається що її вплив тут не дуже вагомий. Кого Львів заманив? Всі відкриваються заради грошей. Звісно що всі відкриваються заради грошей і тільки якщо є паспотік. Але грамотне керівництво і маркетингова стратегія з боку аеропорта дозволяє робити це швидшими...
Labiann
25 авг 2018, 15:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Emirates

converj писал(а):
25 авг 2018, 15:07
А что такое "Версия плюс"? Я о такой не слышал
с винглетами и увеличенной дальностью полёта или большей вместительностью и ещё там куча доработок...

Изображение