Найдено более 2338 результатов

Вернуться к листу благодарностей

mischko
10 июн 2021, 16:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Какой документ нужен для посещения Европы сейчас? Я про вакцинацию

Все одно залишається сіра зона: скільки часу діє PCR test? Скільки часу діє швидкий тест? Скільки часу діє набутий природнім шляхом імунітет? На основі чого він підтверджується? Чи достатньо однієї вакцини тим, хто перехворів? Чи взагалі достатньо однієї з дводозових вакцин і якщо так - на який час....
mischko
10 июн 2021, 17:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Какой документ нужен для посещения Европы сейчас? Я про вакцинацию

-Прибори? -Да! -Шо "да"? -А шо "прибори"? Як це буде працювати? От я вакцинуюся один раз після хвороби і Нідерланди мені одразу видадуть QR код. А в якійсь анальній Чехії треба двічі вакцинуватися і потім ще два тижні кукати, бо "оптимальний імунітет через два тижні лише наступає". Це так буде працю...
mischko
11 июн 2021, 10:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Здається, навіть в допандемійні часи лоукости не саджали на свої рейси в Лондон, якщо нема візи. І їх зовсім не цікавило, що людина має квиток кудись далі. Навіть чув історію, коли людина в Ейндховені заставила хендлінг подзвонити прикордонникам в Лондон і лише тоді посадили на рейс Раяна. Але це ду...
mischko
11 июн 2021, 11:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Еге, я читав. Але заголовок не зовсім відповідає змісту повідомлення. Я перший раз прочитав і здивувався - невже відкриють прямий переліт у Вірменію. А потім зрозумів, що це замануха, щоб читали статтю. Жовтішає укрправда.
mischko
11 июн 2021, 12:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

В UK также рост идет, потихоньку правда, выводы рано еще делать и в барах там не протолкнуться. Но как то настораживает Там якраз зростання йде в мігрантських ком'юніті, які інформацію отримують не від BBC, а зі своїх ЗМІ, часто-густо жовтих, ну і різні месенджери з божевільними. Тому в усіх європе...
mischko
11 июн 2021, 12:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Новость в том, что даже дружественная Армения не позволяет летать напрямую с Симферополь (аннексирован Россией) (аннексирован Россией). Из-за этого авиакомпании придумывают вот такие схемы. Вірменію після приходу до влади Пашиняна і, особливо, останньої карабаської війни з натяжкою можна назвати др...
mischko
11 июн 2021, 13:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Ну що, вітаю, поки що таке. Особливо порадувало, що дітей до 12 не треба тестувати. Ambassadors from the 27 EU member states approved a modified European Commission proposal that people who have been fully vaccinated for 14 days should be able to travel freely from one EU country to another, current...
mischko
11 июн 2021, 13:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Украинские реалии

Rel писал(а):
11 июн 2021, 13:43
Я выступаю за либерализацию законодательсва в отношении криптовалют в Украине, нужна только политическая воля.
Ти ж розумієш, що будь-яка лібералізація має свою ціну. Україна є учасником багатьох міжнародних угод по фінмоніторингу, боротьбою з відмиванням, фінансуванням тероризму і т.д.
mischko
11 июн 2021, 18:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Україна для Німеччини - більше не у "червоному" списку Як повідомив у п'ятницю Інститут імені Роберта Коха, починаючи з 13 червня, Україна більше не входитиме до списку країн з високим ризиком зараження коронавірусом. Також з цього списку виключені, зокрема, США, Канада, Кіпр, Сербія, Австрія, Хорв...
mischko
13 июн 2021, 16:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Максимум в Летичів судячи з останніх подорожей
mischko
14 июн 2021, 11:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футбол

Зводив вчора сина на матч. Жінка переживала, що не витримає до 23 дивитися, а він бодрячком. Для першого походу на професійний футбол йому дуже пощастило з матчем: багато емоцій, надзвичайно цікавий другий тайм, всі голландці "давали п'ять" за вишиванку і український шарф. Хотів купити йому здвоєний...
mischko
14 июн 2021, 13:16
Перейти в форум
Перейти в тему

"Картка не є офіційним доказом вакцинації, але є підтвердженням вакцинації." Так я і кажу - кафка би плакав, так текст "по дибільному написаний". Англійською багато дублюють, але покладатися на те, що продублюють геть усе не треба, вони не зобов'язані це робити. В цьому випадку дублюють англійською...
mischko
14 июн 2021, 17:01
Перейти в форум
Перейти в тему

mischko писал(а):
14 июн 2021, 14:11
Зате на церемонії відкриття крутили дві гігантські футболки збірних і на українській дуже добре було видно контури країни
mischko
15 июн 2021, 00:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Як же депресивно виглядають трибуни на матчі Copa America. Аргентина - Чилі, це ж одвічні суперники. Я працював з аргентинцем і чилійцем, разом обідали, говорили за футбол і політику. Хрещений батько чилійця навіть трішки причетний до приходу до влади Піночета і зачистки країни від лівачків. Все так...
mischko
15 июн 2021, 00:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Франція ще 2:0 в плей-офф 2013 рік
mischko
15 июн 2021, 12:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Эмиграция из Украины

Inguri писал(а):
15 июн 2021, 12:26
А хіба для нас, пересічних українців, не континентальна Європа найбільш підходить? Не для гарячих стартаперів, а для спокійного життя.
Для освіти краще вибирати ту країну, мову якої вже +\- знаєш. Тому англомовні країни в топі.
mischko
15 июн 2021, 13:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Англійська зараз багато де є мовою освіти, але ж повноцінний досвід від проживання за кордоном лише, коли немає мовного бар'єру з місцевими і людина інтегрується в суспільство.
mischko
15 июн 2021, 16:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Bagach писал(а):
15 июн 2021, 16:13
В нормальные страны надо ехать еще летом.
НМСД - для Північного Середземномор'я ідеальна пора для поїздок - жовтень.
mischko
16 июн 2021, 09:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Ювентус, Барселона та Реал братимуть участь у Лізі чемпіонів сезону 2021/22, повідомляє Eurosport
але це не швейцарське правосуддя спрацювало! Ні - це Чеферін пробачив!
mischko
16 июн 2021, 11:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Колись працював з австралійкою, у якої батько голландець, а мама полячка. Вона хотіла жити в Амстердамі, але зробити польський паспорт було простіше, ніж голландський (я так розумію, що її батько втратив голландське громадянство, коли взяв австралійський паспорт). Вона, звісно, не знала ні польської...