Найдено 5 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Кот ученый
07 янв 2020, 13:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Телетрап

immie писал(а):
07 янв 2020, 13:18
Скайп в Борисполі користується телетрапами чи частіше/лише автобусами?
В терміналі F, звідки вони літають, немає телетрапів
Sentry
05 фев 2020, 11:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

1. Нет. 2. Да. 5. Я бы крайне не рекомендовал связываться с Киви. Во-первых их цена существенно выше, во-вторых их страховка работает судя по отзывам не всегда хорошо. Кроме того, у них были случаи с проблемами с оформлением билетов вообще. Могут быть сложности с регистрацией на рейс. Ну и вообще ли...
ValNK
05 фев 2020, 12:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

3. Так. Залежить від способу проходження коннтрольних точок (стійка, контроль на безпеку).
4. Залежить від кількості пасажирів, які стоять в черзі перед Вами до прикординників. За моїми підрахунками в січні - 5-7 хвилин на одного пасажира, менше на кожного з родини.
Olek
03 мар 2020, 09:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

immie писал(а):
03 мар 2020, 08:52
Пакети duty free вважаються додатковою одиницею ручної поклажі?
Wizz Air и Ryanair в соответствии с информацией на их сайте разрешают провозить пакеты Duty Free сверх установленной нормы - как бонус.
Inguri
16 мар 2020, 10:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Я б ще зрозумів емоції коммуноінфантилів, якби вивозити треба було з Фукусіми, Кігалі, Могадішо. Як тут на форумі люблять казати, хоча я з цим не згоден, їси круасани на Монмартрі? Знайдеш і 600 євро на квиток додому. Впевнений, у половині застрягших ці кошти є, не готівкою, так кредиткою. Якщо нема...