Найдено 8 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Labiann
14 июн 2018, 23:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

ща пойдёт вторая серия приколов отмены рейсов из-за потерянного борта...
marik154m
30 июн 2018, 15:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: «Анда Эйр» (Anda Air)

Я так зрозумів що мова йде про цей ретро лайнер? Я звичайно фанат дугласів і всяких таких покатушок, сам не проти покататися на такому, але уявляю реакцію людей коли під термінал підрулює такий метєор в окрасі 50 відтінків сірого.
http://spotters.net.ua/file/?id=121078&size=large
dimm1971
01 июл 2018, 15:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

П"ять рейсів на тому мотлоху, що у Браво - це 600-700 пасажирів за самими оптимістичними підрахунками. І я не виправдовую цю так звану "авіакомпанію", я про журналістів, які полюбляють ліпити гарні заголовки. А щодо Браво -то вже давно питання до Омеляна, скільки ще в Україні буде існувати цей бродя...
fabregasvlad
05 июл 2018, 16:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Myway Airlines (MJ)

Отзыв с ХарьковФорума MyWay Airlines очень понравились! Борт вроде 2007 года, раньше летал в Китае, но внутри очень свежо и чисто, как новый. Места для ног между креслами хватает. Экипаж грузинский, очень приветливый, русский язык знают хорошо. Правда, все объявления были на английском и грузинском....
artml
05 июл 2018, 16:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: МАУ и классика против лоукостов

Тут есть и исключения. Например, Португалия от Визз из Киева на лето. Но, я думаю, это скорее какой-то глюк системы, уже с таким сталкивался когда-то. Це не глюк системи, це банальна економіка. У Візза немає конкуренції на цьому напрямку, а на рейс є попит — тому очевидно, що вони ставлять хороші ц...
Honduras
24 июл 2018, 19:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Турик писал(а):
24 июл 2018, 18:59
І не зважаючи ні на що місця на рейсах розлітаються як гарячі пиріжки. Який камікадзе у них зараз бронює?
Пересічний камікадзе)