Найдено 10 результатов

Вернуться к листу благодарностей

makor
11 апр 2018, 10:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

asu писал(а):
11 апр 2018, 09:46
У них новий підхід - багато акцій, але з лімітованим періодом подорожей, зазвичай до кінця наступного місяца. Сьогодні акція діє на польоти до 31 травня.
у райана этой фигне научились...
Valdys
26 апр 2018, 10:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові? Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впе...
Sleepwalker
26 апр 2018, 12:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові? Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впе...
makor
03 сен 2018, 12:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Ох уж эти нигилисты формальной логики...

Омелян балабол != все что говорит Омелян не сбывается. Ну так, на секундочку.
manjeroke
03 сен 2018, 19:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Я знаю, то сарказму пост на вічні коментарі, що всі ці переговори Омеляна з Раяном - просто PR, і ніхто нікуди не полетить.... от маємо! прокатитесь на гиперлупе его... На Омеляна часто справедливо нарікають (і я в цьому числі) за те, що він може ляпнути якусь дурницю. Але серед хору клептократів і...
dimentiy
05 сен 2018, 08:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Дорогая администрация! Заведите, наконец, модератора(ов) способного(ых) прекращать этот флуд.
Собакевич
09 окт 2018, 09:43
Перейти в форум
Перейти в тему

А почему МАУ хуже Райана? Или это вопрос религиозных предпочтений?
Lo.
25 июн 2019, 15:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kyiv not Kiev

Разница в том, что галичане озлоблены на жизнь и пытаются отыграться, отомстить. Пусть мстят Москве, а не Харькове. России, а не русскоязычным украинцам, Польше, а не польскоязычным украинцам. Может не такие они уж и чужие? Может польский нативный на Галичине, а русский на Слобожанщине? Как вариант...
popTAB
23 авг 2019, 08:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось. Да действительно, к сожалению приняли тот закон, на главной была статья об этом Шкода не прийняли обов'яз...
maxgalkov
09 сен 2019, 12:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Що вам розповісти за СкайАп?) Наприклад, 5 вересня всі рейси компанії були виконані вчасно (* затримка вильоту/прильоту менше 15 хв) Так, 900-ки msn: 35225, 35223, 35227, 36539 Стан їх хороший, карі та майкрософтом вони не пахнуть) Тейл-страйки минули без наслідків. До слова тейл-страйки були і на 9...