Найдено 20 результатов

Вернуться к листу благодарностей

asu
22 мар 2018, 09:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

У підсумку по-свинськи поступили із Віззом, який накатав маршрути, залишався в Україні у найгірші часи, а тепер Раян, майже напевно отримавши кращі умови в Борисполі ніж у Візза в Жулянах, банально почне мочити Візз в Україні. У короктостроковій перспективі споживач виграє, а ось якщо подивитись на ...
asu
22 мар 2018, 11:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви за Візз не переживайте - вони і самі так вміють. Ось цитата з інтерв'ю на ЦТС, де описується захід Візза в Литву: .... http://cfts.org.ua/articles/ryanair_privozit_passazhirov_a_vashe_delo_nauchitsya_na_nikh_zarabatyvat_intervyu_s_kommercheskim_direktorom_litovskikh_aeroportov_1213/90748 Судячи ...
asu
03 апр 2018, 15:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Собакевич писал(а):
03 апр 2018, 13:04
А кто знает, за сколько минут до вылета закрываются эти стойки квазирегистрации в Жулянах?
За 40 хвилин!
asu
24 апр 2018, 12:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Мандрівка Київ - Братислава – Київ: Київ - Братислава пройшов очікувано. Онлайн чекін посадив мене, дружину і дитину поруч. В Жулянах скористався парковкою тенісних кортів, що відкрилися поруч із аеропортом (35 грн доба). В аеропорту традиційно підійшли до чекіндеску із запитанням "чи не можна йти з...
asu
30 авг 2018, 09:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Щодо Білунда: леголенд, заробітчани, що працюють у сільському господарстві, програмісти, зо працюють на Ютландські компанії. З іншого боку данські алкотуристи. Думаю, на два борти на тиждень людей назбирається.
asu
06 ноя 2018, 13:55
Перейти в форум
Перейти в тему

А что на счет Берлина? На сайте указано что мобильный посадочный не доступен и нужно печатать. А как на практике? И может кто-то знает где в Берлине можно распечатать если действительно нужно? Літав віззамі в Берлін в середині жовтня, посадковий зберіг як ПДФ на телефон і з ним пройшов на посадку. ...
asu
13 ноя 2018, 18:25
Перейти в форум
Перейти в тему

ахах, я і сам цією комбінацією цього року вже встиг кілька разів скористатися завдяки PriorityPass, але виглядає кумедно ти не менш, згоден. а як ви в KBP в міжн. ліундж потрапите без посадкового? Тільки якщо міжнародний транзит, але там теж вимагають посадкові на авіабезпеці показати. Як тут вде н...
asu
19 ноя 2018, 13:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Погоджуюсь, страховка при бронюванні - багальний розводняк. Одного разу у великому бронюванні не перевірив фінальну ціну і навіть її купив :)
asu
19 фев 2019, 13:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Также МАУ продолжает баловаться со страховками, включая ее при покупке билета. Если быть не очень внимательным, можно прощелкать. З останнього досвіду, купували квитки паралельно з друзями, я з україномовної версії сайту, вони - з російськомовної. У мене страховка не була включена, у них - була. Ви...
asu
01 апр 2019, 09:29
Перейти в форум
Перейти в тему

tu144 писал(а):
01 апр 2019, 09:23
У меня весь билет туда-обратно 155$
Тоді доларів 10-15 в залежності від курсу можна буде повернути.
Найкращим варіантом є чекати до останнього та сподіватись, що Візз змінить розклад для вашого рейсу.
asu
23 июн 2019, 20:38
Перейти в форум
Перейти в тему

У цьому році декілька разів пробував гратись із ранньою/пізньою реєстрацією від двох до п'яти подорожуючих в одному бронюванні. У всіх випадках при реєстрації у перші 24 години після її відкриття, подорожуючих розкидувало по різних частинах літака. Але якщо реєструватись за 12 годин до вильоту, то ш...
asu
01 авг 2019, 20:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Кто-нибудь летал в последнее время с покупкой дополнительных услуг? Сегодня регистрировался на 2 рейса, на одном дополнительный багаж, на втором - багаж и питание. В посадочных дополнительные услуги не отображаются. Обратился в ФБ - написали, что дополнительные услуги в посадочных никогда не отобра...
asu
23 авг 2019, 11:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось. Вже на початку червня усі оголошення були тільки двома потрібними мовами на усіх рейсах. Нарешті стало на...
asu
11 окт 2019, 04:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Щойно перевірено на власному досвіді. Візачек в Жулянах більше не потрібен, мобільного посадкового достатньо.
asu
31 окт 2019, 08:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Насколько МАУ на практике контролирует небольшое "дополнение" к ручной клади? Хочу взять в поездку помимо рюкзака компактную зеркалку в чехле. Потребуют ли за неё платить (у меня безбагажный тариф)? Як мінімум в Борисполі контролюють дуже жорстко. Вчора навіть просили заховати в рюкзак невеличкий п...
asu
01 ноя 2019, 17:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Shummi_1925 писал(а):
01 ноя 2019, 11:40
Такс, отенили мой июньский утренний Ереван.
ЧТо там у МАУ поменлось что то? Меняют только на тот же день? или и на соседние можно просить?
Мені Тбілісі замінили на наступний день, тож пробуйте.
asu
01 ноя 2019, 22:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Ну Фейсбук ответил что даже на тот же день Киев Ереван менять не хотят, хотят только вернуть билет, так как Лоукост тариф)))) Охамели вкрай)))) Ось приклад повідомлення у ФБ підтримку, після якого мені перебронювали квитки на Тель-Авів (Тбілісі мені перебронювали одразу навіть без додаткових аргуме...
asu
28 ноя 2019, 16:03
Перейти в форум
Перейти в тему

У верені і жовтні посадкові друкувати не треба було, спокійно проходив на посадку з посадковим на телефоні.
Вчора поговорив з пані на реєстрації, що друкувала посадкові. Вона сказала, що рішення про відновлення обов'язкового друку на стіках реєстрації прйняли на цьому тижні, і воно буде перманентним .
asu
16 фев 2020, 10:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Роза Ветров / Windrose (7W)

Вранці брав Київ-Львів-Київ на червень. Квитки прийшли на пошту майже миттєво.
На сайті є невеличкий бажок, якщо завантажувати ПДФ після оплати квитків, то завантажується файл без розширення.
asu
17 фев 2020, 10:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Хтось нещодавно літав сабжем з КВР - як уважно вони перевіряють розміри ручної поклажі? Виліт в Неаполь - перевіряли рюкзаки на вагу на стійці реєстрації. Зайвий кілограм дозволили, один рюкзак з трьома зайвими кілограмами довелось перепаковувати. Виліт в Шарм. Валізи перевіряли на вагу, ручну покл...