Найдено 8 результатов

Вернуться к листу благодарностей

mischko
05 сен 2018, 14:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Ну ОК, Диснейленд в Орландо все говорят годный :smile: Там не Діснейленд (який і в Європі є) треба дивитися, а космічний центр ім. Кеннеді. Бомбезний. Тим більше звідти зараз не лише НАСА, а і Blue Origin, і Space X ведуть запуски - цілком реально попасти на таку подію. Щоправда, їх переносять. Мен...
Собакевич
18 фев 2020, 19:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Думаю, что купить взрослый билет, а потом через КЦ поменять его на детский, чтобы иметь возможность зарегистрироваться. Во всяком случае, с Виззом такая схема работала у меня.
mischko
18 фев 2020, 19:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Чому б не купити 10 річному хлопчику дорослий квиток окремо як дорослому. Там же на етапі бронювання не питає вік. А по ціні воно однакове.
mischko
18 фев 2020, 20:02
Перейти в форум
Перейти в тему

https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/post-booking-changes/link-a-booking Це працює лише якщо kiwi вже купило квиток, але не факт. Мені знається, вони беруть гроші з клієнта, а сам квиток купують в момент, коли він стане найдешевшим за їхніми розрахунками. Декілька разів вже читав про те, що ні...
Dr. K
22 фев 2020, 20:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

судячи з того як себе повели співвітчизники зустрічаючи евакуйованих з китаю, я вже не сумніваюся що майже половина бажаючих отримати американську візу - клінічні ідіоти що нездатні навіть анкету заповнити
vl1
23 мар 2020, 05:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Полтора часа назад пришло сообщение со ссылкой на заявку на возврат денег на карту. Страница заявки пока сырая, но в принципе понять можно. Но возник вопрос по валюте возврата (в заявке есть соответствующее поле). Кто сталкивался с возвратом денег на карту, подскажите, от какой валюты Wizzair пляше...