Найдено 173 результата

Вернуться к листу благодарностей

Niko
22 фев 2018, 04:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оплата Amazon

Вот почему ветку форума, которую я создал о новых направлениях с украинских аэропортов удаляют. А здесь же полный оффтоп и все норм.
Давайте ещё создадим тему о лучшем моющем средстве.
hrk-cd
02 мар 2018, 12:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Стаття така собі. Про яку базу Віза Ви там говорите... які переговори з Раянами. Про очікуваний потік - це просто сміх те, як він сказав Что же Вы сегодня так “радуетесь”, хотя не так давно парафинили аэропорт Харькова словами «какой там раян, какая там баз визз..»? Что ж не комментируете слова ком...
hrk-cd
02 мар 2018, 12:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Стаття така собі. Про яку базу Віза Ви там говорите... які переговори з Раянами. Про очікуваний потік - це просто сміх те, як він сказав Что же Вы сегодня так “радуетесь”, хотя не так давно парафинили аэропорт Харькова словами «какой там раян, какая там баз визз..»? Что ж не комментируете слова ком...
Niko
08 мар 2018, 02:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Больше интересен результат Харькова. Еще в середине прошлого года спрогнозировал 950 тыс. в 2018 году. Сейчас появилась надежда на #МИЛЛИОН, но здесь есть свои нюансы. Во-первых, Skyup! Данные товарищи обещали Харьков-Одесса с лета. Именитые Ryanair и Wizzair продают билеты на год вперед, сложно пре...
Valdys
21 мар 2018, 08:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

Зато на головній бувають часті новини про цю собачу країну, з її пулково, аерофлотами...
mischko
21 мар 2018, 10:10
Перейти в форум
Перейти в тему

мені здається у нас з вами різне розуміння адекватності. Для мене і одного матеріалу про цю країну буде забагато, а для малоросів і три нормально.
Valdys
21 мар 2018, 10:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Зато на головній бувають часті новини про цю собачу країну, з її пулково, аерофлотами... Вы готовы ответить за свои слова? чувак, ти в адекваті? Зайди і сам почитай свої новини... лише в березні вже 3 новини... дуже інформативні і що головне важливі для нас. там у новинах навіть розділ є есенгЕ.
dimm1971
21 мар 2018, 10:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Достатньо подивитися на архів новин на сайті. Розділи: Україна, світ, СНГ і... Рассссссія.... Окрема гілка для агресора і окупанта... Йшов п"ятий рік війни...
Snooopy
21 мар 2018, 16:21
Перейти в форум
Перейти в тему

І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс Ну то не читайте, раз не цікаво. Ніхто ж не силує. То що подобається, чи не подобається львів’янам автоматично не екстраполюється на всіх. Може комусь цікаво і подобається. То я вам кажу, ...
fabregasvlad
16 апр 2018, 15:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Dr. K писал(а):
16 апр 2018, 13:54
fabregasvlad писал(а):
15 апр 2018, 21:05
Забавно:
Летел в четверг в Дортмунд с Харькова. Во всех pre-recorded оповещениях в аэропорту звучало "авіакомпанія Wizzair Україна".
как с загрузкой обстоят дела?
В четверг человек 150 на глаз. Вчера, на обратном рейсе, были лишь единичные свободные места.
dimm1971
20 апр 2018, 14:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

в американском посольстве пока стоишь в очереди (особенно снаружи) довольно сложно понять кому отказали а кому нет. а вообще среди украинцев довольно много чертей считающих себя самыми умными и поступающими примерно так: в требованиях на визу сказано НЕ бронировать билеты и гостиницы, черт все это ...
mischko
20 апр 2018, 16:33
Перейти в форум
Перейти в тему

І знову наша регулярна рубрика "що там за поребриком": генконсул США Лоуренс Тоби заявил «Независимой газете», что из-за сокращения персонала посольства время обработки визовых заявлений выросло. Сейчас оно достигает 250 дней . В «Аэрофлоте» добавили, что «экипажам перестали выдавать визы», но компа...
devmind
23 апр 2018, 11:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Тобто як я розумію, то я не можу самостійно забронювати готель, купити квитки та отримати візу. :( Дивіться перелік документів для отримання короткострокових віз http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/short_term_visa_ukr.html -> http://www.mofa.go.jp/files/000262108.pdf -> сторінка 3 (Provided by vi...
dimm1971
24 апр 2018, 12:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

syxiv_dan писал(а):
24 апр 2018, 11:57
Просто вдумайтеся. Браво. Регулярку. В Аман і Бейрут
З Харкова.
І шо? Вони вже багато років так літають. На початку літа арабських студентів додому вивозять, в кінці - привозять. Отака собі регулярка на три місяці кожного року.
maxgalkov
08 май 2018, 18:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Міністра не запрошували, він підмазався туди сам. "Нацперевізник", "лоукост" - міністр дуже вигадливий на розказати і прикрасити. Щодо затримок стартів нових авіакомпаній - це трапляється і в розвинених країнах і тим більше в Україні, де бюрократія вирішує все. МАУ теж має зсув термінів поставок 777...
manjeroke
23 май 2018, 10:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Власне, майже всі у цій темі спокійно собі радіють факту відкриття нового рейсу. Лише ви чомусь нервово та безапеляційно роздаєте усім поради: як треба літати, за який період планувати відпустки і скільки треба за що платити. Мені не дуже зрозуміло, чому ви вважаєте свій особистий досвід та свої ос...
dimm1971
23 май 2018, 14:52
Перейти в форум
Перейти в тему

vokilog писал(а):
23 май 2018, 14:38
Я дивуюся тому, хто купляє саме переліт за таки гроші.
Ну хоча б той, хто цінує свій час і здоров"я та не бажає добу або більше добиратися до Барселони. Особливо коли в тебе відпустка тиждень і ні дня більше. І кожна година на рахунку. А тут сів у літак - і за три години ти в Барселоні.
artml
23 май 2018, 14:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Абсолютно вірно. Якщо година вашого часу вартує хоча б 10 доларів, то зекономити навіть по 3 години відпустки на кожній пересадці за екстра сотню баксів ціни перельоту — це вже достатньо цікава та вигідна пропозиція. Додайте можливі ризики, і отримаєте відповідь.