Найдено 109 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Ostap
26 май 2019, 10:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

syxiv_dan писал(а):
26 май 2019, 10:33
Просто калька з російської/української. "Міжнародний аеропорт Харків", а не "Харків міжнародний аеропорт"
Captain Obvious?
Sentry
21 июн 2019, 12:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kyiv not Kiev

Почали з транслітерації назви міст, завершили наявністю української мови в меню. Думаю незабаром дійдемо до обговорення мовної поліції у Квебеку (quebecois de la langue francaise). Я вдячний усім російськомовним українцям які у побуті переходять на українську мову як протест проти політики сучасної...
Tetris
25 июн 2019, 15:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Надуманная проблема. И во Львове и в Харькове нужно разрешить свободно есть на выбор - щи или шпинат. А не только шпинат в знак, не знаю, мести. Никто у нас втихаря не ел шпинат. Я говорю про свободу, любая унификация - зло. Любая крайность это плохо. Ну конечно надуманная. Вы пробовали общаться на...
Igoresha
03 июл 2019, 10:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Отличная аналогия! :grin: Да, действительно, мода диктует не порицать геев, типа выяснилось, что это физиологично и нормально. Ну и пока это меня не касается, мне всё равно, пока у геев и натуралов равные права , обязанности и, вообще, возможности. Как и программа французское погружение. Хреново, к...
mischko
07 авг 2019, 10:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

v_volf писал(а):
07 авг 2019, 03:50
А як справи з метро на Одеську?
Найсвіжіше, що я знайшов:

Метро на Одеську: міськрада готується до знесення будинків
07.06.2019 - 13:51
...
Будівництво планують почати наступного року.
...

https://www.mediaport.ua/metro-na-odesk ... a-budinkiv
Olek
15 авг 2019, 14:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Таких стран много. Или лучше как в Великобритании? Отменить НДС на внутренние рейсы и ввести налог на вылетающих за границу в размере десятков, а иногда сотен евро? Мне как пользователю ж/д на внутреннем сообщении непонятно, почему НДС нужно убирать именно с авиасообщения, а, не например, ж/д перево...
Victor H
16 авг 2019, 06:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Olek, у вас помилка в слові Сімферополь:
Screenshot_20190816-062511_Facebook.jpg
завантаження (1).png
manjeroke
17 авг 2019, 13:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Victor H писал(а):
17 авг 2019, 13:35
Пишуть в новинах що диспетчери попереджали пілотів про птахів, але ті прийняли рішення летіти. Якось невдобно з зірками героїв вийшло :)
Они же в Крым летели! Терпения не хватило.
mmyykkoollaa
16 сен 2019, 14:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Летая по Европе с инфантом прочувствовал некоторые преимущества, практически во всех аэропортах сотрудники сразу же предлагают пройти пассажирам с детьми через фаст лайн и стараются максимально комфортным сделать пересечение границы для пассажиров с детьми. И только в нашем родном Борисполе умудряю...
mischko
20 ноя 2019, 17:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

якщо важко з англійською то хай в свій зажопінськ вертається. не бачу жодної причини полегшувати життя кацапам замість того щоб робити їм хай дрібні але капості. можна було б ще й менеджеру наскаржитися, мовляв тупа, не розуміє англійську, та ще й ображає на національному грунті я у Відень приїхав ...
manjeroke
24 ноя 2019, 03:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Эмиграция из Украины

Да, дороги хорошие, но за дорогу на работу многие становятся блоггерами от скуки и успевают наговорить на часовой ролик. Скука в голове, а не в длинном пути на работу. Я бывает и по 70миль езжу на объекты и почти всегда провожу время в пути с пользой: по телефону делаю необходимые звонки, учу испан...
mischko
16 дек 2019, 11:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Климатический рэкет

що взяти з українських людей, які думають, що подорож потягами - це без пересадок в кінцевий пункт призначення. Там вона в декількох потягах їхала, це норма в Європі з пересадками подорожувати. І в окремих потягах не було місця, що теж норма, бо часто квиток купується за напрямком, без конкретного м...
Igoresha
20 дек 2019, 14:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Ну если вы верите (а точнее не верите), тогда мне глупо предлагать вам публикации, собранные на основании отдельных исследований по всему миру. Как с плоской Землёй - а докажите, что нет
Krakowite
20 дек 2019, 17:28
Перейти в форум
Перейти в тему

KeelingCurve-Dec2019.png
Ми наближали малий льодовиковий період як могли
artml
20 дек 2019, 18:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Да только боюсь этот экологический коммунизм приведет к обратной реакции в виде экологического фашизма, когда загнаный в угол бизнес этим постоянным рэкетом, найдет только один выход - ложить болт на все экологические стандарты и выжимать все по максимуму сегодня, потому что смысла в инвестициях в ...
Krakowite
21 дек 2019, 18:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Эмиграция из Украины

А ті українці, які працюють за кордоном, для кого звільнили свої робочі місця в Україні?

Ps
Хотілося би бачити кращий рівень дискусії, а не якісь персональні випади
vito
24 дек 2019, 04:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

НАВІЩО людина, яка мешкає 20 років в Канаді чи Португалії (наприклад) , в якої давно нємає актуальних укр документів буде всім цим займатися ? А якщо треба мати справу з нерухомістю, банківськими рахунками ітд, то і внутрішній паспорт непогано було б мати з актуальним фото. Бо на закордонний паспор...
Krakowite
25 дек 2019, 19:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

IMG_20191225_185718.jpg
Польській авіакомпанії LOT не подобається нова стилізація логотипу Lufthansa
Inguri
26 дек 2019, 11:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Я ж не інструкцію писав.
А так, що на американську, що на канадійську, треба віддати один день життя для відвідин відповідної установи.