Найден 71 результат

Вернуться к листу благодарностей

v_volf
10 янв 2020, 00:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Но это НАША авиакомпания, самая безопасная авиакомпания нашей страны, с профессиональными экипажами, с хорошей сетью, с хорошими самолетами. МАУ, ты такой катастрофы точно не заслужила!!! Не заслужила, звичайно, але за день до трагедії: https://www.businessinsider.com/faa-bans-us-airlines-from-flyi...
v_volf
11 янв 2020, 23:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Катастрофа Boeing 737 МАУ під Тегераном

По материалам в рос сми и ботам на форумах, могу сказать одно - признание Ирана застало их врасплох. Для системы, которая вкладывает в мозги непросыхающих правильные версии, это былр очень не хорошо. Представьте, в субботнее утро, голова болит.. и тут еще эта новость. Народ начал задавать вопросы: ...
v_volf
24 янв 2020, 01:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Просто я скільки їздив по Європі - ніде не бачив, щоб ПДВ якось додатково виникав на касі. А в США - запросто. Насколько я помню, в Канаде так - в зале на товаре одни ценники а потом на кассе оппа - сумма в чеке другая - ты такой "че за дела" -а тебе "ну да, вот в зале цены нашего магазина - а это ...
v_volf
29 май 2020, 03:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Одразу очікую коментар про рівень відмов у візах, на що кажу, що рівень відмов не залежить тільки від ставлення до нації чи від стану міжнародних стосунків, хоча ці фактори також мають вплив. Ну раз очікували, тоді запитую. Чому такий високий процент відмов у візах? І чи реально найближчим часом от...
v_volf
05 июн 2020, 03:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Я не вкладывал в понятие "ценность" только цену. 185 канадских это не намного дешевле, чем США, я к тому, что она не нужна или почти никогда не нужна, а американская полезна в Центральной и Южной Америках. Так і канадська для того ж корисна. А також і для польотів у США. А какие бонусы для полетов ...
v_volf
15 июн 2020, 06:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Натомість, на Заході це " золоті дев'яності Біла Клінтона", революція в комп'ютерній царині та поява іетернету. плюсую, встиг пожити в 90-х в США - це дійсно золота ера. До нас в школу приїздив сенатор, виступав, а потім просив задавати йому питання. Я, грішним ділом, надивився X-files, то хотів пи...
v_volf
16 июн 2020, 05:41
Перейти в форум
Перейти в тему

https://mobile.twitter.com/ZelenskyyUa/status/1272553009269129216 https://twitter.com/JustinTrudeau/status/1272661939144011776?s=20 Кому що: Прес-служба Трудо утрималася від публікації пре-пандемічних світлин, де прем'єр-міністр виглядає значно інакше, ніж зараз, та від буд-яких натяків на зміну ві...
v_volf
03 июл 2020, 06:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Знаю, що це популярна практика, але обмотані плівкою валізи це продовження традиції мотанки? Завжди видно, з якої країни подорожувальник. :facepalm:
v_volf
20 июл 2020, 02:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Вылет с двумя гражданствами

Візові та паспортні питання обговорюються у окремій гілці - нема потреби створювати ще одну. По суті питання. В Україні нема прямої заборони мати ще одне/два/сто громадянств. Купівля квитка, зазвичай, не потребує внесення паспортних даних, а якщо і так - треба вносити паспорта, за яким будете перети...
v_volf
20 июл 2020, 07:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Вылет с двумя гражданствами

Ніхто закон не порушив, головне виїжати з країни по паспорту на якому в’їхав. Робив багато раз так, ніяких проблем небуло. Два громадянства не «кримінал» Ніт, порушив. Стаття 2 ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України": Документи, що дають право громадянину України на ви...
v_volf
22 июл 2020, 07:33
Перейти в форум
Перейти в тему

У 2018му мав "приємність" зіткнутися з головним офісом ДМСУ в Харкові та області та районному відділенні на фінальному етапі залишення на ПМП. Це махровий совковий нелюстрований розплідник корупції та культури, де начальник це такий локальний божок. Люди, що там працюють, сидять злі через маленьку з...
v_volf
23 июл 2020, 01:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Найпростіше рішення до речі — оперувати зарплатнею «брутто», як це роблять тут і в принципі будь-де у цивілізованих країнах. Але українці навпаки намагаються уникати будь-яких знань про власні податки — зарплатня лише «нетто», ціни вже з врахованим ПДВ, тощо. Мені набагато більше подобається систем...
v_volf
11 сен 2020, 10:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Цікавить саме туристична віза. цікавить як видавали візи півроку-рік тому перед ковідом. Якщо мета подорожі доведена, план подорожі логічний та обґрунтований, заявник має позитивну візову історію, "чисте" минуле, фінансові ресурси та вагому причину повернення в Україну - дають візи до кінця дії пас...
v_volf
04 окт 2020, 05:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиафото

Трохи світлин з короткої подорожі до Юкону: Єдиний термінал міжнародного аеропорту ім. Е. Нільсена (YXY) міста Вайтхорс, Юкон. Статус "міжнародний" аеропорт отримав завдяки сезонному рейсу DE до FRA та рейсам інших а/к до Аляски. Цікаво, що вхід в нестерильну частину терміналу з літака проходить крі...
v_volf
14 окт 2020, 12:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Українська медицина

Місто, безумовно, змінилося за останні 10-15 років. Перші зміни я пам'ятаю у 2003му, коли Харкову було 350 років. Не треба забувати, що великий поштовх був перед Ойро 2012. Але більшість змін та покращень - косметичні та несистемні. Нема окремої людини чи родини в центрі усіх змін. Проспекти зараз м...
v_volf
15 окт 2020, 00:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Есть города, где машины ещё больше стали поперёк горла, и за примером далекто ходить не нужно - Киев. Вообще-то, проблема общемировая. Проблема є усюди, а от шляхи її розв'язання - дуже різні у різних містах. Для уменьшения автотрафика нужно что-то делать хотя бы на уровне государсва. И это точно н...
v_volf
15 окт 2020, 22:44
Перейти в форум
Перейти в тему

post_id=210417 time=1602764583 user_id=3257 Если б вам в Канаду правительство разрешило бы свозить весь 30-летний автохлам со всей Европы и Штатов со скидками, амнистиями штрафов и снова скидками и льготами, короче, бесплатно по сравнению со сложившимся рынком, я бы посмотрел, как у вас местные вла...
v_volf
28 окт 2020, 02:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Украинские реалии

Это ваше желание или правило? Это ж вырастут леса светофоров. А люди как ходили напрямик, так и продолжат. Знаю места, где до светофорного перехода метров 30, но люди ходят напрямик, т.к. супермаркет через дорогу от домов и делать крюк лень. Так что это не поможет, для наших людей только заборы, и ...
v_volf
28 окт 2020, 21:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Заборы это плохо в теории да, но практика расходится. Например, на Героев труда есть рынок и есть подземные переходы. Бабули там обожали перебегать 6-полосную дорогу с трамваями прямо возле очень загруженного перекрёстка , и абсолютно все перебегали дорогу к трамвайной остановке. Теперь нет, заборы...
v_volf
28 ноя 2020, 08:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Good luck with challenging your speeding tickets in US --------- How much does it cost to hire a traffic attorney? Fees start as low as $60-$150 to have a lawyer to spend a few minutes appearing as your representative in traffic court (so you don't have to attend) but, depending on location and cir...