Найдено 4 результата

Вернуться к листу благодарностей

D. B. Copper
20 июн 2020, 19:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Шутки про скотовозку по отношению к МАУ теперь совсем несмешные. Реакция АК в духе советского чиновника уровня райсовета: жалоб не поступало, это не мы, сам дурак, это тот парень виноват и т. д. Ну а отправитель груза, скорее всего, решил сэкономить и связался с мутной компанией, которой, как видно ...
devmind
26 июн 2020, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

ну карочє засмутили вони мене тоді, бо я намагався пояснити, у мене навіть була довідка від лікаря що мені потрібні ці ліки і потрібні шприці Зараз на сайті аеропорту в розділі "Пасажирам - Правила перевезення багажу" є інформація, що ліки навіть бажано брати з собою в ручну кладь, а не здавати в р...
Dmytrob
28 июн 2020, 22:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Одеський аеропорт — просто заповідник корупції. Гроші хочуть за все. Налив текілу в пляшечку 100 мл — неможна, бо там спирт. Взяв з собою вишиванку — необхідний дозвіл міністерства культури. Ось сидить представник, підійдіть до нього. Спитав прізвище — назвали. Озвучив вимогу пред'явити посвідчення ...
Dmytrob
29 июн 2020, 09:29
Перейти в форум
Перейти в тему

А можна якось трохи деталей? Ви з Одеси летіли за кордон? Основна деталь: «Дай гроші». Перші випадки — на виліт. Текіла була у пляшці 100 мл (як кажете, з-під шампуню). Забрали на авіабезпеці, «бо там є спирт». Вишиванка no name і mass market. Але все одно підійдіть, бо раптом ви контрабандист. Це ...