Найдено 11 результатов

Вернуться к листу благодарностей

od.andrew
17 июн 2020, 18:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

мені відповіли у фейсбуці, але не сильно деталізованно, якусь стандартну відмазку прислали
od.andrew
23 июн 2020, 23:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Countries on the EU draft lists have been selected as safe based on a combination of epidemiological criteria. The benchmark is the EU average number of new infections — over the past 14 days — per 100,000 people, which is currently 16 for the bloc. The comparable number for the United States is 107...
od.andrew
25 июн 2020, 21:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

https://www.euronews.com/2020/06/25/revealed-draft-list-of-countries-that-will-be-allowed-to-enter-eu-when-borders-open Зрада скасовується! Це перемога! The full list of countries whose nationals will be allowed to enter Europe according to the draft list is as follows: Vatican City Monaco Montenegr...
od.andrew
26 июн 2020, 10:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Побував в одеському аеропорті. Приліт. Визвав Убер. Молодий хлопчина не знав про "правило 30 грн.", і засмутився. Я його заспокоїв і компенсував чайовими. :) Побачив біля старих ЯК-42 В738 Turkish Airlines, який стоїть без двигунів після інциденту. Музейний експонат? Виліт. Послухав, як Е145 на зль...
od.andrew
26 июн 2020, 12:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

сорі, забув що це не твіттер, а тут 2008й рік. тільки цензурні слова далі. повертаючись до теми, вони обґрунтували це тим, що це небезпечні матеріали, і я можу взяти їх тільки, якщо вони потрібні мені прямо під час перельоту (довідка від лікаря). звісно це незаконно, але аеропорт ODS - це люди яких ...
od.andrew
26 июн 2020, 23:40
Перейти в форум
Перейти в тему

завтра дізнаємось,

EU governments have until tomorrow to mull over an initial list of ‘safe’ countries whose citizens will be allowed to travel to Eu/Schengen area as of 1 July . Ambassadors representing the 27 EU members will vote on the list on Saturday at 6pm CET. #COVID19
od.andrew
27 июн 2020, 00:50
Перейти в форум
Перейти в тему

The full list finalized on Friday includes Algeria, Australia, Canada, Georgia, Japan, Montenegro, Morocco, New Zealand, Rwanda, Serbia, South Korea, Thailand, Tunisia, Uruguay, Andorra, San Marino, Monaco and the Vatican. China will be included if it also opens its borders to European Union travele...
od.andrew
Вчера, 16:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

якщо я лечу з Штатів в Туреччину, проводжу там день в Стамбулі, беру квиток в Україну, то я типу «лечу з Туреччини» вже для прикордонників?
є якась норма днів яку треба десь бути?
od.andrew
Сегодня, 04:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

лол, вони в бізнесі не годують навіть нормально.
я летів Стамбул-Чікаго бізнесом, і все що я отримав за 11,5 годин - це два бокси з холодною їжею плюс пляшечку вина.
od.andrew
Сегодня, 04:17
Перейти в форум
Перейти в тему

також інфа по лаунжам, для бажаючих Business Lounge туркішей зачинена, але відкрита Turkish Star Alliance лаунж поруч. Один мужик смажить м'ясо там, і пару холодних закусок. Алкоголю нема. Але відкрита скайтім лаунж, та що по прайоріті пас доступна - там з їжею ще гірше чесно кажучи, але є працюючий...
od.andrew
Сегодня, 15:40
Перейти в форум
Перейти в тему

так, IGA Lounge. там були намальовані всякі скайтім а/к, тому я його так для себе і назвав)