Найдено 175 результатов

Вернуться к листу благодарностей

mischko
28 фев 2018, 12:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Гайз подскажите пожалуйста по поводу регистрации. Онлайн чек ина нету, так понял регистрация происходит непосредственно в аэропорту. Я купил билет, но что именно надо показывать на стойке регистрации? Скиньте пожалуйста скрин своего билета, кто уже летал этой авиакомпанией. все як завжди: довідка і...
mischko
02 мар 2018, 18:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Sentry писал(а):
02 мар 2018, 18:35
Судя по сайту Эрнеста, Италия больше не входит в Евросоюз.
вони тверезо дивляться на майбутній результат виборів
mischko
06 мар 2018, 10:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Брянск (IATA: BZK)

минулого року літав в Берлін на концерт ОЕ. В електричці з Шонефельду поруч сиділи росіяни з Омська, по ходу батьки прителіти до доньки, яка живе в Берліні. Всю дорогу розповідали, як багато всього збудували в Омську, але нікому це нафіг не потрібно, бо жити там ніхто не збирається, роботи нема, пер...
УткА_в_ТаПкАх
13 мар 2018, 18:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

МАУ дуже гречно погодилися перебронювати мене з вечора на ранок. :smile: Пропоную домовитися про офлайнову зустріч тих, хто летить, в аеропорту. Виліт у нас в 9:40. Пропоную зустріч на каві о 8:00 або в одному з кафе в загальній зоні на міжнародних відльотах або в лаунжі доместіка. :drunk: Сорри, а...
Olek
13 мар 2018, 19:11
Перейти в форум
Перейти в тему

МАУ дуже гречно погодилися перебронювати мене з вечора на ранок. :smile: Пропоную домовитися про офлайнову зустріч тих, хто летить, в аеропорту. Виліт у нас в 9:40. Пропоную зустріч на каві о 8:00 або в одному з кафе в загальній зоні на міжнародних відльотах або в лаунжі доместіка. :drunk: Утка уме...
УткА_в_ТаПкАх
16 мар 2018, 17:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Я спеціально їздив в аеропорт,подивитися на літак,безперечно красень,я хотів часто критикую мау ,но тут вони молодці,що прилетіли таким літаком.Був в ще за 15хв до прильоту ,як зрозумів,навіть хотіли зробити водяну :plane: :plane: арку,але приїхала п.Романовська і пожежні машини зразу поїхали геть ...
mischko
20 мар 2018, 10:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предложение по улучшению сайта

посилання на форум знову зникло з мобільної версії
popTAB
20 мар 2018, 15:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Згадую кінець 80-х. Пам'ятаю, з Хмельницького були рейси до Києва, Москви, Сімферополя, Чернівців, внутрішньообласні рейси та ін. Літали Ту-134, Як-40, АН-24, L-410, Ан-2. В 90-х і на початку 2000-х були рейси до Києва та Стамбула на Ан-24, і, по-моєму, Ан-140. Цікаво, в чому ж секрет Івано-Франків...
SergeyL
22 мар 2018, 18:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Ostap писал(а):
22 мар 2018, 17:57
Недільний Модлін - прекрасно
Мне больше Гданьск нравится в плане расписания. Почти идеальный вариант трипа выходного дня. А Гданьск в этом плане очень хорош: архитектура, атмосфера, море...
mischko
23 мар 2018, 15:14
Перейти в форум
Перейти в тему

popTAB писал(а):
23 мар 2018, 15:11
А можна не скромне запитання? А-чьо-там-у-мау?
МАУ вже кілька років як працює за мережевою моделлю, оптимізувало витрати, знизило ціну за продукт і тепер готове до конкуренції з лоукостами.
dimm1971
23 мар 2018, 16:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Valdys писал(а):
23 мар 2018, 16:09
я вважаю це бредом, зробити аеропорт, зовсім не пристосований для трансферу, почати щось крутити у ньому, а потім років через декілька почати кричати, що давайте ще бабок, нам ще гейти потрібні, а краще новий термінал...
Еееее... то Ви мабуть про BER не чули... :grin:
УткА_в_ТаПкАх
27 мар 2018, 11:43
Перейти в форум
Перейти в тему

И как этот вопрос решается, если на маршрут с низкой загрузкой поставили Е-145 вместо более вместительного самолета? Вот я приехал в аэропорт, у меня карта Панорама и 12 кг ручной клади. Меня заставят сдавать в багаж и платить за это? Или все же поклеят Delivery at aircraft на чемодан с его сдачей ...
Monarh
27 мар 2018, 12:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Подскажите, из наблюдений, бывают ли в апреле акции у TK на Стамбул?
Shark21
27 мар 2018, 12:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Когда летел OZH-KBP на нем, то просто много сумок, просканированных на перебор по размерам левым глазом грузчика, перед трапом просили сдать в багаж. Так же перед трапом выдали.