Найдено 260 результатов

Вернуться к листу благодарностей

LWIEV
10 окт 2018, 01:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Все можна в паспортах вибирати. Пишете заяву і все.
LWIEV
14 окт 2018, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

МАУ есть с акцией и таким же бизнес классом Це круто, що МАУ потрохи стає конкурентним вибором, але поки в основному через "залізо" В777. Я літав бізнесом і у Туркішів на порядок кращий сервіс: в аеропорту: легкість взаємодії на стійках реєстрації для бізнесу, приязність до пасажира - Туркіші круті...
LWIEV
14 окт 2018, 15:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Я маю преміум-статус і в Турків, і в МАУ. Тобто порівнюю порівнюване. Небо і земля. У МАУ єдиний сервісний підрозділ, який працює на всі 100 - це кол-центр. Кол-центр Туркішів помічний, але не настільки дружній. (ФБ підтримку не тестив ні там, ні там). Сервіс на борту, сервіс в аеропорту - МАУ тільк...
LWIEV
15 окт 2018, 18:36
Перейти в форум
Перейти в тему

вы не с тем человеком эрдогана сравниваете. Надо не с нашим старым, а с главной свинособакой сравнивать. Янукович в отличие от этих двоих на соседние страны не наподал. А так две бывшие империи идут к дальнейшему расколу P.s мне уже хватает политических причин турцию как свинособакию стороной обход...
LWIEV
24 окт 2018, 08:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Війни б не було, якби в країні залишався "багатовекторний" (читай: проросійський) уряд. Також не було б Угоди про асоціацію, безвізу, томосу і газового реверсу. А пасажиропотік би був. Тільки не бусиками в Польщу на 3-6 місяців. А літаками. В один бік.
LWIEV
28 окт 2018, 11:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Думаю, що вранці на Київ буде великий бізнес-потік. Я свого часу був частиною хабітату рейсу 33/34 МАУ (вранці зі Львова на Київ, ввечері назад) і початок дня - це був критичний момент. 2/3 літака пересідали зразу на авто чи таксі і гнали на Київ. Літак прибуває о 8:00, але через пробки на Бажана та...
LWIEV
30 окт 2018, 23:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Я заздалегідь купив квитки на Стамбул 27-30 жовтня, щоб точно прилетіти в Ататюрк, відлетіти з Нового. Ну, з Новим аеропортом не судьба, не знаю як там на новий рік складатиметься, зі Стамбула воно більш реалістично виглядає на весну, ніж на зиму. Але там набутись ще встигну, тому вирішив гарно попр...
LWIEV
30 окт 2018, 23:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Вот сижу, читаю и думаю. Сидят люди в Борисполе и УЗ, которые ВУЗы профильные заканчивали, опыт имеют, знаниями обладаюст. Что-то считали, наверняка. А тут, хоп, и 50 нас, дилетантов, раскритиковали все в пух и прах. Возникает вопрос, почему они там, а мы здесь? Зміни зі скрипом пішли, може років з...
LWIEV
04 ноя 2018, 00:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Air Astana (IATA: KC)

Sentry писал(а):
03 ноя 2018, 20:21
В чем смысл? Казахи вроде бы успешная АК с 4 звездами Skytrax, или я что-то упустил? Зачем менять успешную бизнес модель?
Пробують розкачати нижній сегмент ринку без дерегуляції. Ну-ну, good luck!

"что бы такого сожрать, чтобы похудеть" (с)
LWIEV
06 ноя 2018, 16:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Елегантне рішення по апґрейду було сьогодні на PS34 LWO-KBP, Б737. Овербук, пасажирів пересаджували в бізнес, але садили не через крісло, а на кожне місце. Вийшло, що перший ряд і одна сторона другого ряду - це були пасажири з квитками бізнес-класу, інша сторона 2 ряду і весь 3 ряд - сиділи 3 і 3+3 ...
LWIEV
07 ноя 2018, 13:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Ще раз про ролик. Переглянув кілька разів і відкоментую детальніше. Якщо це ролик для клієнтів, то клієнтам він не комунікує нічого унікального, порівняно з іншими мережевими компаніями. Там теж широкофюзеляжники з розважальними системами, там теж досвідчені пілоти, там теж можливість відкрити для с...
LWIEV
11 ноя 2018, 04:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Навіть якщо це буде 40, або 45 хвилин, хіба це критично? Не розумію цієї гонитви за часом. Ну, це впливає і на спроможність обернути «потяг» і виконати заявлену частоту відправлень. Припускаю, що, як завжди, зупинки на кінцевих будуть "тягнутими" з ще радянськими нормативами швидкості зміни кабіни ...
LWIEV
17 ноя 2018, 13:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Місць для подій - приватних чи бізнесових - у Львові сотні, стільки ж операторів послуг на ринку. Зроблю відступ на пару кроків, щоб пояснити механіку за взаємодією спільнот і ринків у Львові. Може воно й складно віриться, але інфраструктурний розвиток у Львові робиться досить розумно, системно і ко...
LWIEV
18 ноя 2018, 12:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Десь роки 3-4 тому мав історію, в яку, якби мені її хтось розповів, не повірив би. Мені треба було купити квиток LWO-LON десь за 5-6 тижнів до вильоту. Виліт мав бути в суботу вранці, п'ятницю напередодні я мав до пізнього вечора робочі плани у Львові. Я зайшов на сайт МАУ і бачу, що сполучення нема...
LWIEV
20 ноя 2018, 22:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Днепропетровск аэропорт Днепр (IATA: DNK)

5 копійок з львівського досвіду Ключове питання щодо будь-якого аеропорту - відкритість. Це - питання підзвітності того, хто управляє аеропортом, громаді міста, яка є бенефіціаром аеропорта. В свою чергу це питання демократичності системи управління громади містом. Далі - питання до виборців: чи вон...
LWIEV
21 ноя 2018, 08:59
Перейти в форум
Перейти в тему

В соцсетях раскритиковали министра Омеляна за новый аэропорт https://strana.ua/news/172365-v-sotssetjakh-raskritikovali-ministra-omeljana-za-novyj-aeroport.html Дивлюсь, страна.уа не покидає мрії про Пулітцерівську премію. Опрацювати такі складні джерела, ідентифікувати і верифікувати експертів, по...
LWIEV
22 ноя 2018, 09:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Дуже багато залежатиме від способу транспортної інтеграції Дніпра, Запоріжжя та Кривого Рогу. Якщо рішення дозволить мати доступність цих міст одне для одного менш, ніж за годину подорожі з аеропортом посередині - ми отримаємо геть нові можливості для інтеграції і розвитку агломерації. Така собі нов...
LWIEV
25 ноя 2018, 14:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Я активно моніторю американський ринок. Найнижчі тарифи, які мені вдалося вихопити за останні 10 років (всі тарифи в один бік), це Чикаґо-Новий Орлеан за $48, Сан-Франциско-Чикаґо за $50 та Нью-Йорк-Чикаго за $66 - все Юнайтед. Для мого улюбленого JetBlue і South-West - низькі тарифи, це все що нижч...
LWIEV
25 ноя 2018, 15:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Біля 6 виходу будують WOG Cafe: Screenshot_20181125-110040_Gallery.jpg Давно пора - в Вероніці і Чао останнім часом яблука ніде впасти. Не розумію, чому Цукерня не відкриється в терміналі. Мають чудовий продукт. Багато хто ще й на подарунки брав би з собою їхні випічки. А, в перспективі і Вероніка,...
LWIEV
25 ноя 2018, 17:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мотор Сич (M9)

Економіка Як-40 просто жахлива.

Треба, щоб або Мотор-Січ, або хтось інший зайшов в бізнес регіональних перевезень. Сааби, 140-і, АТRи, Деші - але щоб надійно і з простором для розширення.