Найдено 279 результатов

Вернуться к листу благодарностей

LWIEV
13 авг 2018, 11:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Общественный транспорт в городах Европы

Краще створювати окрему гілку на кожне місто, можливо, створити окремий розділ з містами на форумі. Інакше, боюсь, потім складно буде шукати інформацію.
LWIEV
18 авг 2018, 12:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Спадщину Романовської я б вимірював не лише напрямками і часом їхнього відкриття, але й в умовами, на яких а/к зайшли в LWO. Ніхто з а/к не отримав ексклюзивних умов, перебивши бізнес всім іншим - це круто. Аеропорт не ліг під МАУ і не увійшов з МАУ в клінч, це теж круто. Нагадаю про ILS, CAT II, ор...
LWIEV
18 авг 2018, 15:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Я розумію, що очікування феєричного провалу є частиною пост-тоталітарної травми у кожного з нас, але не всі катастрофи мусять статися. На мою думку, навіть враховуючи зворотність багатьох змін, ми часто недооцінюємо наскільки змінилась країна. Порівнюю хоча б вплив на процеси з боку бізнес-асоціацій...
LWIEV
19 авг 2018, 01:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запорожье аэропорт (IATA: OZH)

Не знаю, чому ви пишете про Сингапур і широкофюзеляжні літаки. На початку бенчмарк - це Львів/Одеса/Харків і Ембраєри/Бомбардьє за щастя. Я виходжу з кількох припущень: 1) Війна надовго. Навіть якщо буде перемир'я, а/п в ОРДЛО не запрацюють. 2) а/п Запоріжжя/Дніпро важливі для власної агломерації, м...
LWIEV
19 авг 2018, 02:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Називати є сенс, коли це допомагає спозиціонувати аеропорт. Тут же все з ніг на голову. Каденюк - фігура відома тільки в Україні і то, підозрюю, вже не в усіх вікових групах. Фактично, виходить така собі місцева балачка між своїми про своє. Так можна брендити щось, що й так має попит, але не аеропор...
LWIEV
19 авг 2018, 03:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запорожье аэропорт (IATA: OZH)

Те, що ви називаєте реалізмом, мені більше нагадує втрачену спроможність мріяти і далі втілювати мрії в плани. Створити у себе авіаринок #2 в країні за обсягом після Києва (те, що я називаю лідерством) - це мрія. А на Ембраєрах, до речі, літає в Запоріжжя Лот. Вам не треба їх "брати", їх вже купили ...
LWIEV
19 авг 2018, 20:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

В світі повно аеропортів зі своїми про своє. Ви не лізучи до вікіпедії можете відповісти хто такий той Штефан на честь якого Сучавське летовище назвали? 1) Поганих прикладів більше за хороших, і що з того? Ми ж не мусимо йти за кількістю. 2) Румуни вже свою задачу-мінімум виконали - вони в НАТО і Є...
LWIEV
15 сен 2018, 10:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

З 24 вересня Туркіші починають традиційний осінній розпродаж на Стамбул. Квитки будуть на дати з середини жовтня по кінець березня.
LWIEV
15 сен 2018, 10:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Министр не пытается сделать нормальные правила, одинаковые для всех. Он тащит что-нибудь/кого-нибудь за руку не обращая внимания на все остальное и выбивая эксклюзивные условия, разве нет? И делает это исключительно для собственных бенефитов (репутационных в случае с раяном). Звичайно, ні. Омелян з...
LWIEV
15 сен 2018, 12:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

2017 из Львова в Краков, Будапешт, Берлин, Вроцлав, Мемминген, Лондон и Эйндховен. из Киева в Лондон (М) , Манчестер, Стокгольм (М) и Эйндховен 2018 из Львова в Краков, Варшаву, Дюссельдорф, Мемминген из Киева в Вильнюс (М) , Гданськ, Краков (М) , Познань, Варшава (М) , Вроцлав, Братислава, Барсело...
LWIEV
16 сен 2018, 12:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

Щось недобре відбувається в Стамбулі. На ейрлайнерс пишуть, що вчора на будівництві був протест робітників, які відмовились працювати під тиском (в оригіналі вживається слово "повстали"), вимагали покращення, зокрема, умов доставки на/з об'єкт. Все було настільки серйозно, що до нового аеропорту стя...
LWIEV
16 сен 2018, 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

так а є ще інформація якасб коли саме рейси будуть вже з Нового виконуватись? а то в мене така штука, що квиток до Стамбулу 27го "туди" а 31го жовтня "назад". В обох випадках написанио IST Atatürk, і ні на сайті TK ні сайті аеропорту нічого не написано щодо переводу рейсів (які, коли) :?: Інформаці...
LWIEV
01 окт 2018, 09:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

PESA из одного вагона по 80 грн—как раз то, что нужно Ирпеню. ЖД чартер ) Точнее, жд-такси, наверное, по цене. Или вы будете на работу ездить по 160 грн в день, 3600/мес? При зарплате примерно 5-7т. А нужно же ещё что-то сверх расходов на дорогу и обеды заработать. Так что я так понял, это был сарк...
LWIEV
04 окт 2018, 13:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Belavia (Белавиа), B2

Беларусь считает тех, кто пересек границу их союзного государства на вьезд в Беларуси, а на выезд в России, нарушителями пограничного режима, т.к. для них эти люди не выезжали. С соответствующими последствиями. Що РФ, що Білорусь. Цей покруч ринкової економіки і ГУЛАГу взагалі не бачить цінності в ...
LWIEV
05 окт 2018, 21:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Brussels Airlines (SN) Брюссельские авиалинии

А ви впевнені, що бренди ЛХ груп справді настільки тісно інтегровані між собою, що готові отак розводити авіакомпанії між портами? Мені видається, що ні. Там безсумнівно є високорівнева стратегічна координація, але операційно це все таки окремі компанії. Звичайно, кожен сам за себе. І коли ЛХ під ч...
LWIEV
06 окт 2018, 13:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Влияние клубнички на количество пассажиров в Украину

Знайомі з львівського Tуральянсу розповідали, що профіль турецького туриста до Львова відчутно змінюється. Якщо раніше літали переважно чоловіки чи групи чоловіків, то зараз чимдалі більшу частку становлять пари. Фактично, турецькі туристи пішли "двома треками". Пішов Atlas - профіль змінився :)) Т...
LWIEV
06 окт 2018, 16:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

popTAB писал(а):
06 окт 2018, 14:36
та ніхто не казав, що будують t-centralen в Борисполі. Омелян скільки раз вже казав, що це компромісний варіант що дозволить пустити поїзд в аеропорт
Ну, от, власне, це і є проблемою. Нагромадження тимчасових рішень, які потім стають постійними.
LWIEV
08 окт 2018, 14:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Austrian Airlines (OS)

В цих нових калькуляціях дідько ногу зламає - треба цікавитись у власника програми, самих греків. Два мої приклади: 1. (дочірня компанія члена СтарАльянсу не є членом СтарАльянсу) Перельоти Стамбул-Сингапур-КуалаЛумпур Сингапурцями+СілкВей. Сингапурці в СтарАльянсі, їхня дочка СілкВей - ні. На картк...
LWIEV
08 окт 2018, 14:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Я чекаю, коли там зроблять безвіз з Пд. Кореєю. Але чомусь хотілося би через Шанхай - там є маглев потяг, який хотілося би обкатати. Якщо був якийсь пісний досвід в Шанхаї - це Маглєв. Звичайна електричка (так, знаю про магнітну подушку і т д, але в салоні цього не відчуваєш), яка розганяється до 3...
LWIEV
08 окт 2018, 14:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Якщо був якийсь пісний досвід в Шанхаї - це Маглєв. Звичайна електричка (так, знаю про магнітну подушку і т д, але в салоні цього не відчуваєш), яка розганяється до 310 км/год і за 8 хв проїжджає відстань, що її метро проїжджає з зупинками за 25-30 хв. Такоє. Раз в житті можна, але передсмертним сл...