Найдено 153 результата

Вернуться к листу благодарностей

LWIEV
13 янв 2017, 00:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Emirates

Да, 100 разів обговорювалося, і всеодно дивно, що немає жодної а/к зі справжнім бізнесом лонгхольним прямо уже з KBP. Де ті всі люди на машинах по $100к в Києві і як вони подорожують. Вони подорожують тільки на відпочинок. Ділова активність клієнтів першого класу фантастично низька. Нема клієнтів п...
LWIEV
27 янв 2018, 19:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Franek, нічого, що ми маємо стабільні показники при війні, яка грохнула три активні аеропорти і кільканадцять відсотків ВВП в 2014-15? Таке "топтання" - це дуже хороша динаміка. Щойно економіка ростиме стабільно кілька років поспіль - будемо бачити рекордні цифри.
LWIEV
01 фев 2018, 10:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Victor H писал(а):
31 янв 2018, 19:10
Рости в 13-14 році сильно допомогло банкрутство Аеросвіту
Власник піджака переклав гроші з лівої кишені до правої, а потім оголосив банкрутство лівої кишені. Права при цьому продемонструвала позитивну динаміку
LWIEV
15 фев 2018, 23:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Istanbul New Airport

Розмовляв з представниками а/к, їх уже бріфували. Переселення планується на кінець жовтня. Пряме безпересадкове сполучення громадським транспортом до ділового центру (Şişli), до Султанахмета пересадка на Мармарай десь 1:30-1:40 год від аеропорта (Ататюрк - 55 хв). По Havabus, який зараз їздить на Та...
LWIEV
16 фев 2018, 11:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новый стамбульский аэропорт

6 годин пересадки фактично означають десь 3-3,5 годин на зміну аеропорта. Це реально навіть з поганим сполученням.
LWIEV
25 фев 2018, 23:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Министерство инфраструктуры Украины работает над созданием трех региональных хабов на базе аэропортов Одесса, Львов, Харьков. Об этом заявил министр инфраструктуры Владимир Омелян, выступая на совместном брифинге с главой Госавиаслужбы Александром Бильчуком в пятницу, 23 февраля, передает корреспон...
LWIEV
13 мар 2018, 18:06
Перейти в форум
Перейти в тему

МАУ дуже гречно погодилися перебронювати мене з вечора на ранок.
:smile:

Пропоную домовитися про офлайнову зустріч тих, хто летить, в аеропорту. Виліт у нас в 9:40. Пропоную зустріч на каві о 8:00 або в одному з кафе в загальній зоні на міжнародних відльотах або в лаунжі доместіка.
:drunk:
LWIEV
21 мар 2018, 20:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Подскажите, при длинной стыковке international-domestic в Борисполе (с 8 утра до 15:35), если внутренний рейс в бизнес-классе, есть ли ограничение по пребыванию в бизнес-зале в зоне внутренних рейсов? Є обмеження, яке мене завжди дивувало - 2 години. Але я ніколи не бачив, щоб це було проблемою. Са...
LWIEV
27 мар 2018, 17:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Monarh писал(а):
27 мар 2018, 11:12
Подскажите, из наблюдений, бывают ли в апреле акции у TK на Стамбул?
На квітень бувають щороку після новорічних свят. У квітні є тільки акції по конкретних напрямках поза Туреччиною, пов'язані з сезонністю.
LWIEV
02 апр 2018, 15:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

Щотижнева рубріка «шо ти верзеш» у виконанні міністра Омеляна. Тепер він хоче будувати 50 аеропортів. http://cfts.org.ua/news/2018/03/30/ministr_anonsiroval_stroitelstvo_i_modernizatsiyu_v_ukraine_5_aeroportov_v_god_smi_46488/ (за що нам усе це, чим ми завинили) А що саме він не так сказав? Є думка...
LWIEV
02 апр 2018, 22:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

Аеропорти, не аеродроми малої авіації. Я просто подивився сусідні країни. Польща якось виживає з 15 аеропортами, Німеччині достатньо 36. Це з усіма маленькими регіональними та вантажними. І це для абсолютно інших паспотоків. Можна з іншої сторони подивитися. Тридцяте за розміром підконтрольне Украї...
LWIEV
13 май 2018, 17:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скидки на бизнес-класс.

За цим лінком на Флаєртоку є багато інформації якраз по знецінених чи акційних квитках у бізнес.

https://www.flyertalk.com/forum/premium-fare-deals-740/

Я відслідковую постійно (раз на тиждень розсилка на пошту) і десь раз на рік-два знаходжу для себе варіанти.
LWIEV
01 июн 2018, 21:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Только чтобы приехать в Киргизию я так понял никому не надо идти в посольство за визой. В худшем случае е—виза или по прибытию. Вони це компенсують довжелезними ОДКБшними стоп-списками і періодичним виринанням необхідності негайної реєстрації в УВС, проти якої зразу постає прогресивна громадськість...
LWIEV
05 июн 2018, 23:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Priority Pass

З мого досвіду Priority Pass має сенс тільки як безкоштовний супровідний продукт (я отримав її з платиновою карткою УкрСоцу). За три роки, які я маю картку, користувався нею може 5-6 разів, при тому, що практично при кожному другому перельоті (60-80 сегментів на рік) користуюсь лаунжем. Користь з ка...
LWIEV
05 июн 2018, 23:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футбольные чартеры

LUFTHANSA СНЯЛА РОЛИК ПРО ЧМ-2018 В РОССИИ НА РУСАНОВКЕ ИЗ-ЗА ЗАПРЕТОВ СЪЕМКИ В САМОЙ РОССИИ https://newsone.ua/news/society/lufthansa-snjala-rolik-pro-chm-2018-v-rossii-na-rusanovke-iz-za-zapretov-semki-v-samoj-rossii.html вже випилили... казкові довбо***и, що сказати. могли б і в Балтійських краї...
LWIEV
12 июн 2018, 09:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Nordica

Я постановив собі уникати Нордіки восени та взимку. Мав з ними історію, коли пілоти на рейсі з Вільнюса до Варшави (квиток на бланку Lot) не змогли посадити літак у Варшаві через відсутність допуску по категорії. Покружляли дві години і повернулись до Вільнюса. Це була єдина відміна за той ранок у В...
LWIEV
17 июн 2018, 16:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы? Нереально. За, може, сотню поїздок я лише один раз пройшов кордон і забрав багаж за менше, ніж 45 хвилин пі...
LWIEV
19 июн 2018, 22:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Alexus писал(а):
18 июн 2018, 23:42
Еще один мд в Украину летит, третий в этом месяце :bayan:
Скоро в Вишневому на між розборками Мазди і Рено ще один бренд з'явиться :grin:
LWIEV
21 июн 2018, 20:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Вылет в 5 утра - в аэропорт нужно прибыть в 3.30-4.00, соответственно встать в 2.30-3.00. Ночь к чертям. Прилетев в Рим, сумку не бросить в номер - заселение через пару часов. Таскать с собой - очень удобно (напомню, невыспавшимся, ибо встал среди ночи). Вылет - 22.30. После выселения из отеля до 1...
LWIEV
24 июл 2018, 15:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Зони впливу ключових аеропортів

Структура економіки і мобільність населення можуть мати більше значення, ніж кількість населення. У Львові більше середнього класу і є культура мобільності. Харків (через війну) приріс людьми більше за будь-яке інше місто країни, але це не ті обставини, які покращують динаміку зростання пасажиропото...