Найдено 174 результата

Вернуться к листу благодарностей

nik-dem
13 фев 2019, 18:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Черговий набір стереотипів і маніпуляцій. Носяться з цим Kyiv, як навіжені. Ніхто в світі не знає, як його прочитати. У тут у всіх екстаз--ура! зробили назву міста нечитабельним словом! Чому австрійцям, італійцям, французам, португальцям і, в принципі, всім іншим байдуже, хто як пише назви їхніх сто...
nik-dem
14 фев 2019, 13:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
nik-dem
21 фев 2019, 03:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

syxiv_dan писал(а):
21 фев 2019, 02:44
700-тка в Франкфурт полетіла. Може там малювати будуть?
Повезла Шахтар на гру.
nik-dem
04 мар 2019, 12:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Да, я тоже об этом подумал, когда начал вспоминать сюжет)) Сколько там тем видео, лет 20 минимум, и они всё также актуальны)) Ну це і є та сама (псевдо-)«стабільнасць», за яку виступають обивателі… коли ось це болото та стаґнація в розвитку стають нормою. Тільки от вони забувають, що призводить це ...
nik-dem
04 мар 2019, 17:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ужгород аэропорт (IATA: UDJ)

Перечитайте пост, на который это был ответ. Человек утверждает, что дело в длине ВПП, а не ПСН . Я говорю обратное. Я читаю тему, і хочу, нарешті, розставити крапки над «і». 1. В Ужгороді PCN, відповідно до навіґаційних довідників такий: 29/F/D/X/T Окрім числа PCN важливим є також і тип покриття. В...
nik-dem
05 мар 2019, 21:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Вже IFO та DNK віддали в концесію. Хоча за клоуна вся країна буде в такій концесії... А чи сильно принципово: будуть олігархічні угрупування контролювати аеропорти напряму чи через корумпований бюрократичний апарат держави Україна? Що найцікавіше, про гіпотетичну приватизацію ні в кого навіть і гад...
nik-dem
07 мар 2019, 22:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Когда рейс PS271 Киев-Бангкок начнет летать через Пакистан? Тоді, коли припиниться збройний конфлікт. В данный момент вижу большое количество авиакомпаний над Пакистаном: QATAR, EMIRATES, AirChina, Saudia. Дозволені лише траси для транзиту до Китаю та маршрути на прибуття реґулярних рейсів до Пакіс...
nik-dem
15 мар 2019, 17:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационные происшествия

Панове, у мене велике прохання до всіх. Будь ласка, не постіть маячню некомпетентних осіб.
Є професійні джерела, є аґреґатор avherald.com, є персональні блоґи реал-пілотів типу 737, де вони спростували більшість мітів, які тут спливали.
nik-dem
21 мар 2019, 09:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

«кококо, питання не на часі», «какая разніца, как називать» ©
nik-dem
23 мар 2019, 18:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Ні, просто там кращі умови зберігання.
nik-dem
25 мар 2019, 22:08
Перейти в форум
Перейти в тему

katso писал(а):
25 мар 2019, 21:33
А вот НАУ - превратится - кому будут нужны эти сотни выпускаемых авиаинженеров? И это плохо :(
Тут варто спитати, а кому вони в такій кількості й зараз потрібні?

І навряд за відсутности МАУ закриються потужності для тех. обслуговування. Инші авіякомпанії зможуть теж робити тут чеки.
nik-dem
26 мар 2019, 21:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиационная безопасность: вопросы и ответы

«необоснованных антироссийских санкций» — вголос!
nik-dem
03 апр 2019, 11:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Мені подобається, як люди роблять розумний PR для SkyUp, Утка могла б взяти приклад. ;)
nik-dem
05 апр 2019, 22:37
Перейти в форум
Перейти в тему

maxim8998 писал(а):
05 апр 2019, 22:33
2) Чому почали відміняти?
Може, бортів не вистачає?

P. S. Треба працівникам Борисполя та їхнім копірайтерам нагадати, що відміняють (відмінюють, точніше) іменники, а рейси скасовують. :alen:
nik-dem
10 апр 2019, 16:47
Перейти в форум
Перейти в тему

pilot.andrii писал(а):
10 апр 2019, 16:34
Хороша ліврея, незвична. Краще ніж танки на класіку белавії.
У Вас цікавий Інстаґрам. ;)
nik-dem
12 апр 2019, 16:49
Перейти в форум
Перейти в тему

А как же революции 1917 года в России (Февральская революция 1917 года и Октябрьская революция 1917 года с последующим триумфальным шествием советской власти)? Неправильно. Була одна революція — у лютому 1917 р. У жовтні ж був держпереворот і збройне захоплення влади червоними терористами. Поняття ...
nik-dem
13 апр 2019, 20:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

OmIgor писал(а):
13 апр 2019, 18:34
Це він вже з пасажирами полетів? Під старою реєстрацією?
Оскільки він від початку летить на максимальному для себе рівні 37000 футів, то порожній, швидше за все.
nik-dem
29 апр 2019, 14:28
Перейти в форум
Перейти в тему

UR-PSH писал(а):
29 апр 2019, 12:20
Адже наскільки я знаю Росавіація не дозволила якутам літати на ньому через великий наліт
А з яких пір сумнівна в плані фаховости і здорового глузду російська бюрократична орґанізація має бути авторитетом?
nik-dem
01 май 2019, 18:02
Перейти в форум
Перейти в тему

popTAB писал(а):
01 май 2019, 17:19
Embraer 195 LR 190.00069 UR- Ukraine International ferried 01may19 CFE-SNN, EI-reg, for paint prior delivery ex EI-GCA
Це майбутній UR-EMF?