Найдено 174 результата

Вернуться к листу благодарностей

nik-dem
08 ноя 2018, 22:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Кому цікаво, МАУ сьогодні виконали останні комерційні рейси на Boeing 737CL. https://medium.com/plusonefly/%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%8F-%D1%81-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B8%D0...
nik-dem
14 ноя 2018, 15:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Air Astana (IATA: KC)

converj писал(а):
14 ноя 2018, 13:30
В аэропорту Астаны открыли капсульный отель
Нагадало міжпланетний літак з фільму «П’ятий елемент». :plane:
nik-dem
15 ноя 2018, 14:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Alександр писал(а):
15 ноя 2018, 13:37
100% населения знает и понимает русский язык. В чем проблема-то?
А хто дає Вам право та повноваження розписуватися за 100% населення?

В Україні люди можуть, але не зобов'язані знати російську мову.

А ролик чудовий, сподобався.
nik-dem
15 ноя 2018, 14:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Я перефразирую. Подавляющее большинство населения Украины знает и понимает русский язык. И даже тех, кого конкретно завернуло на этом мовном вопросе, зачастую, в повседневной жизни общаются на русском языке. Вот ни разу не встречал гражданина Украины, который не знает русского языка. Незнание украи...
nik-dem
15 ноя 2018, 17:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Из-за привлекательности города для туризма, и из-за Романовской в числе ключевых пунктов, её управление делами во Львове с моей одесской колокольни вызывает лишь уважение. Наверняка, у неё есть минусы, и львовские могут их перечислить, но для меня она топ-менеджер, которой если не мешать, будет всё...
nik-dem
15 ноя 2018, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Реально, весь цей хайп навколо райану, ніби це "перше пришестя" лоу-коста. До речі, Візз у 2008 продавав квитки в Краків-Катовіце. Вони чітко позиціонували його як Краків. Могли б навіть і далі так робити - з Пижовіц до Кракова простіше і дешевше дістатись ніж з Норчоппінга в Стокгольм. Мені здаєть...
nik-dem
15 ноя 2018, 19:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Всяке різне

Спасибо за развернутый комментарий, теперь стало понятнее про манипулятивность. На самом деле, у меня с самого начала не было и мысли про то, что борьба с коррупцией не нужна. Но для меня основная ценность этой статьи в том, что наконец-то у нас говорят о том, что победа над коррупцией любой ценой ...
nik-dem
15 ноя 2018, 19:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Эти изменения были сделаны избираемыми правительствами с соблюдением прав населения и при свободе слова? Времена меняются. Сейчас подобных методов нам не простят. Тем более, что результат не гарантирован. Эти страны смогли, а сколько тех, кто не смог? Я вивчав досвід боротьби з корупцією у Гонконгу...
nik-dem
15 ноя 2018, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

КО каже, що краще і простіше знищити передумови для корупції. От я вже й не знаю, нащо давати хабаря за можливість купити авіаквиток чи замовити закордонний паспорт. А були ж такі явища... Ви думаєте в правильному напрямку. ;-) Корупція завжди виникає там, де існує надмірно велике втручання держави...
nik-dem
16 ноя 2018, 16:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

юра сармат писал(а):
16 ноя 2018, 15:56
А Ви часом не бажаєте дати статистику про наших вбитих і полонених громадян?....і ще пишете тут про Соловки...
Дуже символічно.

Але це типовий московит. У їхньому уявному світі цього всього не існує.
nik-dem
16 ноя 2018, 23:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Белгород аэропорт (IATA: EGO)

mischko писал(а):
16 ноя 2018, 22:45
А що там Білгород - Відень, літає?
Ні, бояться потоків міґрантів. :grin:
nik-dem
19 ноя 2018, 00:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Azur Air Ukraine (QU)

Дуже схоже на те, що в Азурі кажуть правду. Я спробував прорахувати паливо на цей маршрут HKT – KBP у професійній програмі для навіґаційного-диспатч розрахунку. 1. Максимальна злітна маса (MTOW) для цього розрахунку була взята максимально можлива заводська — 186880 кг, у самому Пукеті вона не обмеже...
nik-dem
19 ноя 2018, 14:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

І наздогін: а чи потрібно Україні стільки аеропортів? Якщо так, то якими вони будуть за розмірами та де саме?

Коротше кажучи, суцільний безвідповідальний популізм…
nik-dem
19 ноя 2018, 16:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Касательно членов кпсс и чиновников за предыдущие года - вы же понимаете, что это дискриминационная норма, которая повлечёт за собой недовольство и протест в первую очередь из ЕС? И как бы вам не хотелось сказать "да что они там знают в своей Европе", на данный момент отказаться от сотрудничества с...
nik-dem
23 ноя 2018, 17:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Добролет (лоу-кост в России)

Найголовніша хохма в тому, що пан Орел2016 ставить до іронічних коментарів вподобайки. :grin:
nik-dem
04 дек 2018, 16:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Тут вот сказали "вы себе представляэте такое в Нью Йорке?". Я думаю это чистo по незнанию, в Нью Йорке можно представить все что угодно. Отмены, задержки, cxод с рельс на полном ходу и в'езд в платформу со всей дури. Этим летом два раза летал через Лондон и оба раза (!) внезапно (!) отменялaсь поло...
nik-dem
07 дек 2018, 20:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Скучаем тут по тайваньской медицине... Там суперская система здравоохранения, штаты ооочень уступают во многом Не обізнаний з тайваньською системою, але давно вже бачу, що американську медичну систему багатьма «проґресивними» діячами з усього світу стало прийнято срати, хоча вона просто инша, от і ...
nik-dem
19 дек 2018, 13:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

О, вже пішли виправдання того днища, що склалося в Україні. Процитую себе ж. Жодні фейли в инших країнах не виправдовують власні фейли. Це маніпуляція та інфантильна поведінка — зняття з себе відповідальности. Це пересмикування на кшталт москвинського «А вот у ніх в Амєрікє/Європє…» чи дитсадівськог...
nik-dem
22 дек 2018, 12:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Ви самі собі протирічете. Так в тому і справа, що наша біднота, порпаючись на смітниках, має нерухомість по 50 тис дол. В даній суперечці якість житла не має значення. Писав панові Igoresha, пишу Вам. Мої міркування мають логічну лінію, проте в рамках форума я не можу писати довжелезні пости, щоб о...