Найден 171 результат

Вернуться к листу благодарностей

UKCC
04 июл 2018, 15:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Як не крути, але брати гроші за "посвідку на повернення" - це свинство, недостойне будь-якої нормальної країни. Навіть в свинособакістані та Білорусі це безкоштовно, наскільки я знаю.
manjeroke
05 июл 2018, 12:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Райан летал за 2 евро по Польше потому что было достаточно тех кто покупал за 100, 200, и даже за 300. Или думаете они на магии летают, и им не надо 20 долл с кресла за топливо только платить минимум? это бесполезно... Человек думает что в Европе стоимость полета самолета за 1 час в 10 раз ниже чем...
Inguri
05 июл 2018, 13:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Адно і тоже, адно і тоже... :twisted:

Пане Олек, або запросіть злобного модератора, або введіть при реєстрації новачків тест з основ економіки авіаперевезень.

Благаю :stars:
Sentry
05 июл 2018, 14:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Скажите, я вот на полном серьёзе спрашиваю - чем плох сервис Визза или Райна? Ну вот какие минусы по сравнению с МАУ, допустим? Не считая отсутствия стыковок и единых билетов, и некоторых имеющихся межконтинентальных полётов у МАУ. Это да, плюс МАУ, согласен. У Райна неудобные неоткидывающиеся крес...
artml
05 июл 2018, 17:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: МАУ и классика против лоукостов

Тут есть и исключения. Например, Португалия от Визз из Киева на лето. Но, я думаю, это скорее какой-то глюк системы, уже с таким сталкивался когда-то. Це не глюк системи, це банальна економіка. У Візза немає конкуренції на цьому напрямку, а на рейс є попит — тому очевидно, що вони ставлять хороші ц...
mischko
09 июл 2018, 12:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Ага, от тільки Кюрасао внєзапно стало візовим. Гадаю, нєдоработка нідерландських експатів. Воно не стало, воно ніколи і не було безвізовим. Рішення по безвізу для українців на заморські території Нідерландів приймаються децентралізовано - на місцях. По заморським територіям Франції - навпаки, у Пар...
mischko
09 июл 2018, 17:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Безвізовий режим між Україною та ЄС не мав негативних наслідків для Євросоюзу і це доводить, що українці – варті довіри. Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер на прес-конференції у Брюсселі за підсумками саміту Україна-ЄС https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/07/9/7084135/ А пам...
makor
10 июл 2018, 10:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: МАУ и классика против лоукостов

Вы что, чиновники это что-то пришлое, а народ он весь как один честный и трудолюбивый. И только пришельцы-чиновники жить мешають.
mischko
10 июл 2018, 15:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Через 144 дні буде запущено перший поїзд між Києвом та аеропортом «Бориспіль», - Євген Кравцов https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/477864/ Да, цена 150-200 грн, но я лучше бы заплатил 500-600 грн, но за людское отношение к своим людям, жаль, нет альтернативы этому недоразумению, а таких...
Valdys
22 июл 2018, 10:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Доречі Ryanair вже пише Kyiv Boryspil у себе на сайті.

І не переймається, як деякі, хто на карту наліпки клеять, що люди не зможуть зрозуміти, що ж таке той Kyiv.
DimonK
23 июл 2018, 12:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

От якого біса так жечь глаголом? Викінула з рейсу... Останніми роками журналюги полюбляють ці обороти садо-мазо: ламать чєрєз бєдро, унізілі, ще якісь, так зразу й не пригадаєш, з репертуару низькопробних бойовиків. От справді розпалюють в суспільстві ненависть і ворожнечу.(Це не до Коали) Это же с...
shushuair
24 июл 2018, 10:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Я лише мав на увазі, що той "поважний пан" мав змогу одразу придбати квитки в бізнес і убезпечити себе від ситуації, яка з ним сталася, а не скавуліти яке МАУ погане. Ну стоит в первую очередь отметить, что если бы он не был руководителем Синево, и его пост не собрал бы под тысячу лайков, то и МАУ ...
cyclone
24 июл 2018, 10:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Я лише мав на увазі, що той "поважний пан" мав змогу одразу придбати квитки в бізнес і убезпечити себе від ситуації, яка з ним сталася, а не скавуліти яке МАУ погане. Ви тут прямо класиків цитуєте - Миколу Яновича з його "Не треба скиглити, а треба брати лопату і йти годувати свою сім'ю". :grin: Ло...
manjeroke
25 июл 2018, 18:20
Перейти в форум
Перейти в тему

За такую цену будет 10-20%билетов А мау сейчас на июль 2019 по 115€ продает. Так что один раян врятли что-то даст а ви переконані, що у МАУ за таку ціну буде 100% квитків? )) нет конечно. Почему все понимают меня как "нам не нужен райан"? Я говорю: райан сам по себе не сделает перелеты дешевыми, он...
manjeroke
25 июл 2018, 20:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Ну а кто-то полетит и по 20 евро RT (пусть и немногие), что с МАУ и классиками представить себе в Украине вообще невозможно. 20€ стоит в одну сторону Польша. Какие 20€ рт в Испанию? Вы о чем? Цены на сайте гляньте. В самом лучше случае будет 100, но я ставлю на 150 Я с МАУ в Прагу брал на двоих 80€...
Sentry
25 июл 2018, 21:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Ну а кто-то полетит и по 20 евро RT (пусть и немногие), что с МАУ и классиками представить себе в Украине вообще невозможно. тренуйте уяву: https://ua.pirates.travel/bilety/superhit-povernuvsya-500-tudi-nazad-lviv-vilnyus-deshevi-kvitki-na-pryami-rejsi-do-litvi/10786 Ок, уявив. Це тільки тому, що М...
mischko
30 июл 2018, 13:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Ostap писал(а):
30 июл 2018, 13:32
district з бомжами, алкоголем і наркотою.
Штирлица рвало на Родину. Затужив наш адмін за Сумами...
Ostap
31 июл 2018, 09:39
Перейти в форум
Перейти в тему

А чому питання до Раяна? Чому не до Віззу чи Люфтганзи? Та й частина грошей залишатиметься в Україні, бо Раяни платитимуть за наземні послуги.
Бажано взагалі заборонити людям їздити за кордон. Гроші ж вивозять.
Valdys
31 июл 2018, 14:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Угу.. тут в сусідній гілці ридають, що нема квитків за 19 ойро до Катовіц, а лишилися лише за кінськими цінами (це 40-50 ойро в один бік), а Ви кажете за країну, де більш-менш пристойний готель буде під 100 ойро за ніч. Як не наберуть якогось лондонського алкобидла на три рейси на тиждень - то швид...