Найдено 107 результатов

Вернуться к листу благодарностей

dimm1971
21 мар 2018, 10:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

Достатньо подивитися на архів новин на сайті. Розділи: Україна, світ, СНГ і... Рассссссія.... Окрема гілка для агресора і окупанта... Йшов п"ятий рік війни...
dimm1971
23 мар 2018, 11:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

та в курсі, але я Флікбасом по 5-6 баксів. мені норм:)) так там кривий розклад, здається не від аеропорту і щось дуже рідко воно їздить. Чотири рази на день, і їздить він від ZOB. То близько 5 км від аеропорту, але розклад такий що пішки встигне. Ну або 3-5 ойро ще на таксі заплатить, якщо з іншими...
dimm1971
23 мар 2018, 12:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Особистий достаток - тому і називається "особистим", що ним повинні паритися самі люди, а не президент. І з достатком в Україні не все так погано, якщо пройтися по українським ТРЦ і подивитися скільки золота і діамантів там продається. Проблема з розумінням, що з цим достатком робити. І роль презид...
dimm1971
23 мар 2018, 16:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Valdys писал(а):
23 мар 2018, 16:09
я вважаю це бредом, зробити аеропорт, зовсім не пристосований для трансферу, почати щось крутити у ньому, а потім років через декілька почати кричати, що давайте ще бабок, нам ще гейти потрібні, а краще новий термінал...
Еееее... то Ви мабуть про BER не чули... :grin:
dimm1971
11 апр 2018, 15:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Дивно що як раяни розкручують нові маршрути та катають по 10 ойро - то все нормально. А МАУ - зась.
Мабуть якби було багато бажаючих забити напрямок Київ-Торонто, то все було б навпаки. До речі брітіші катають з Копенгагена до Вашінгтону за 269 ойро влітку через Лондон. Зрада, нє?
dimm1971
20 апр 2018, 14:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Візи та все про них...

Прочитав ваш пост, і згадав ще два випадки. 1. Силіконова баришня. Нічим, окрім транжирства грошей батьків-представників середнього класу не займаєься. Візу отримала. Звичайно, бо немає ніякої загрози, що баришня залишиться нелегально жити в Штатах. А її життєва поведінка консульство не цікавить. 2...
dimm1971
20 апр 2018, 15:54
Перейти в форум
Перейти в тему

в американском посольстве пока стоишь в очереди (особенно снаружи) довольно сложно понять кому отказали а кому нет. а вообще среди украинцев довольно много чертей считающих себя самыми умными и поступающими примерно так: в требованиях на визу сказано НЕ бронировать билеты и гостиницы, черт все это ...
dimm1971
24 апр 2018, 13:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

syxiv_dan писал(а):
24 апр 2018, 12:57
Просто вдумайтеся. Браво. Регулярку. В Аман і Бейрут
З Харкова.
І шо? Вони вже багато років так літають. На початку літа арабських студентів додому вивозять, в кінці - привозять. Отака собі регулярка на три місяці кожного року.
dimm1971
07 май 2018, 15:01
Перейти в форум
Перейти в тему

yurayat писал(а):
07 май 2018, 00:28

І ще одне питання, туди летітиму теж з пересадкою в Berlin Schönefeld і далі Easyjet, але між рейсами 5 годин. Хто знає, що там робити весь цей час? :)
Наприклад сідаєте на S9 (вони їздять кожні 20 хвилин) і за півгодини потрапляєте на Александерплатц.
dimm1971
17 май 2018, 10:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Відверто кажучи, провина на можливому провалі Барселони в цьому році (якщо я вірно розумію коментар Олександра) повинна бути цілком на наших туркомпаніях. Якщо ви запускаєте напрямок, ви повинні бути готові до втрат. А мені здається тут так - почали літати, пішли мінуси, тут же припинили. Але на що ...
dimm1971
17 май 2018, 12:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Та ну вас... Реально зрада тотальна навкруги. Як на мене, ще раз кажу - більше всяких рейсів. І як рейс іде, то чому б і ні? А щодо регулярки/чартеру... Особисто я терпіти не можу чартерів. А мій друг, доволі респектабельний бізнесмен навпаки - каже, "як я на відпочинок їду, то будь-ласка посадіть м...
dimm1971
23 май 2018, 15:52
Перейти в форум
Перейти в тему

vokilog писал(а):
23 май 2018, 15:38
Я дивуюся тому, хто купляє саме переліт за таки гроші.
Ну хоча б той, хто цінує свій час і здоров"я та не бажає добу або більше добиратися до Барселони. Особливо коли в тебе відпустка тиждень і ні дня більше. І кожна година на рахунку. А тут сів у літак - і за три години ти в Барселоні.
dimm1971
24 май 2018, 14:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Потому что лоукостеры это не только бюджетные путешественники в Европу, но и толпы европейцев, прилетающих в Харьков за дешёвыми развлечениями. А иностранцы это развитие инфраструктуры города, бизнеса и, как следствие, рост наших доходов. Це класика. Тут майже готовий план вже є... :grin: — Какие т...
dimm1971
24 май 2018, 14:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футбольные чартеры

А чего это маршрутки? А как же ночные плацкарты? Нічні плацкарти - то інша тема. Я б взагалі на місці Укрзалізниці продавав би туди квитки буржуям, як на сафарі. Минулого року пару клієнтів з Америки хлопці покатали на Харків-Одеса, щоправда в купейному, але автентично радянському з усіма плюшками:...
dimm1971
05 июн 2018, 10:54
Перейти в форум
Перейти в тему

34% у нас....багатенько Не забувайте, що вже чотири роки США видають українцям 10-річні візи. Тобто з кожним роком кількість людей, які потенційно можуть отримати американську візу знижується. Бо наприклад ми з дружиною отримали візи ще два роки тому і тепер звернемося до посольства лише за вісім р...
dimm1971
07 июн 2018, 14:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Як я розумію вони до статистики враховують і бізнес-авіацію, що вилітає зі старого терміналу. МАУ тут ні до чого, вони як давали 60 рейсів на місяць, так і дають цього року.
dimm1971
12 июн 2018, 12:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Azur Air Ukraine (QU)

mischko писал(а):
12 июн 2018, 12:18
Я правильно розумію, що в Україні в принципі не існує надійних чартерних авіаліній чи туроператорів, які вирішують такі питання у фоновому режимі?
Риторичне питання...
Ти б ще спитав, чи існує в Україні чесний суд
dimm1971
16 июн 2018, 18:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Авиалинии Харькова

Xel, иди лучше в фейсбуке поумничай. Там таких через одного, а то и чаще. Я просив би фейсбук не чіпати... В моєму фейсбуці вже фахівці все розібрали і висновки зробили. Можу з вами поділитися. Так от - літак був старий, звісно ж гума на колесах була "лиса". То коли літак сів, зношена гума вибухнул...
dimm1971
24 июн 2018, 12:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yan Air (YE/ANR)

Новину про це ТСН бачили?:)) ru.tsn.ua/video/video-novini/blagodarite-chto-zhivy-v-odesse-iz-za-neispravnosti-ekstrenno-sel-samolet-v-barselonu.html Якщо це дійсно правда, то слова пілота "надихають" літати далі:))) А де Ви там побачили слова пілота? Якась вівця з три короба наплела (сподіваюся, що...