Найдено 107 результатов

Вернуться к листу благодарностей

dimm1971
17 июл 2020, 12:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

AZP писал(а):
17 июл 2020, 12:19

"Деньги, которые не потратят на отдых за границей, оставят у нас"
(с) Дениска
Це у Шмигаля ще місяців зо два лунало. Він так описував скільки грошей туристи вивозять за кордон, аж відчувалося як людині болить.
dimm1971
15 авг 2020, 11:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Літав по справах в Україну. Дортмунд-Харків, Київ-Мемміннґен. Обидва рейси були заповнені вщерть. Так що з біснесом справи у них поки ОК.
dimm1971
16 авг 2020, 11:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

В Жулянах майже нікого, тому все пройшли дуже швидко. Єдина відмінність, вже при посадці службовці прискіплво перевіряють чи є в тебе віза або ВНП. В Меммінгені все зайняло близько годиини. Прикордонники працювали дуже швидко, адже нема питань на кшталт "коли повертаєтесь","де зупиняєтесь", "скільки...
dimm1971
27 авг 2020, 23:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жизнь после пандемии

Ну стоит прочесть таки всю статью, ссылку на которую вы не оставили почему-то. Дивують такі статті. Або виданням влом перекладча тримати, або в гуглі їх забанили навіки та заборонили користуватися транслейтом... :facepalm: Що пише з цього приводу німецька преса. Була вчора зустріч міністрів охорони...
dimm1971
28 авг 2020, 15:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Я это написал изначально. Кто-то считает, что я что-то нарушил, кто-то нет. По факту - все получилось. И никто в ЕС мне не задал ни единого вопроса. Це нормально для ЄС. Коли Ви наприклад користуєтесь метро не купуючи квитка, Вам також ніхто не задасть жодного питання. Ой буде коли схоплять за руку...
dimm1971
28 авг 2020, 18:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Я это написал изначально. Кто-то считает, что я что-то нарушил, кто-то нет. По факту - все получилось. И никто в ЕС мне не задал ни единого вопроса. Це нормально для ЄС. Коли Ви наприклад користуєтесь метро не купуючи квитка, Вам також ніхто не задасть жодного питання. Ой буде коли схоплять за руку...