Найдено 90 результатов

Вернуться к листу благодарностей

dimm1971
08 мар 2017, 13:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Курск Брянск Липецк и другие региональные аэропорты Росс

Orel2016 писал(а):Президент прибыл в аэропорт Брянска
Сорри за оффтоп... Но сколько ошибок в простом слове Х..ло :facepalm:
dimm1971
17 июл 2017, 15:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Белгород аэропорт (IATA: EGO)

В Харькове народ не лезет через поребрик убивать людей во имя того, о чем имеет смутное представление.
dimm1971
16 янв 2018, 15:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Franek писал(а):Толк з того аеропорту, якщо країна на грані анархії, а вся влада в руках добробатів, С14 і прочої наці швалі.
Ви там в Ольгіно мітадічку врешті-решт змініть :grin:
dimm1971
18 янв 2018, 10:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

mischko писал(а):А гарно зрадофіли здружилися зі свинособаками:
В мене великі сумніви, що то є зрадофіл. Багато чого видає в Штірліці кондового ольгінця. ;-)
dimm1971
27 янв 2018, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Дозвольте дрібочку зради. В 2012 за злочинної влади було 49 місце в рейтингу (це найвищий результат спостережень на Вікі), яке ще досі не вдалося обійти. В 2012 в Борисполі було 8,48 мільйонів паксів, а в Україні проходив Євро-2012. А так топчемося на місці так... Вєрнітє Януковіча... До речі, а що...
dimm1971
01 фев 2018, 13:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Пассажиропоток международного аэропорта «Харьков» увеличивался весь прошлый год и достиг 806 тысяч человек. Мы уверены, что в этом году услугами аэропорта воспользуется ещё больше пассажиров. Данные первого месяца эти ожидания оправдывают. В январе этого года пассажиропоток аэропорта составил 59,5 ...
dimm1971
08 фев 2018, 14:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Открытое небо

Ну то він мабуть про катарцій казав, а ЦТС зазвичай все перевернуло, написавши "В Украину может начать летать еще одна топовая арабская авиакомпания, - Омелян".
Що не відміняє того факту, що Омелян - балабол.
dimm1971
14 фев 2018, 08:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Franek писал(а):
13 фев 2018, 15:58
МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"?
dimm1971
14 фев 2018, 11:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Вот прям в стране все отлично, счастливые люди, работающая экономика, "працьовитий нарід", но только МАУ - жлобы. Ага, конечно. Если снять розовые очки, то окажется, что практически нереально найти нормальную бригаду, чтобы обыкновенный ремонт в квартире сделать (и так везде) без сорванных сроков, ...
dimm1971
14 фев 2018, 12:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Робити глобальні висновки щодо авіакомпанії на базі досвіду одного рейсу - це дещо :grin:
Я Вас не дуже засмучу тим фактом, що в складі тієї ж Air Canada літає борт якому майже 30 років? Та ще й як літає
https://www.flightradar24.com/data/aircraft/c-fdqq
dimm1971
14 фев 2018, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

makor писал(а):
14 фев 2018, 12:37

Я не понимаю принципа покупать новое и блестящее если не известно хватит ли потом денег на макароны.
Кожен хіпстер знає, що в європах літають по 20 ойро на новеньких літаках. А Ви тут лізете з вашим досвідом 117 перельотів. "Ви нікому не потрібні перш за все, що Ви не цікаві" (c) :grin:
dimm1971
14 фев 2018, 12:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу. Та жодних проблем. Наступного разу треба буде летіти зі Львова до Мадриду іншою авіакомпанією....
dimm1971
14 фев 2018, 12:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Я ж кажу МАУ тримається на тих, хто буде літати ними, бо то наші, вітчизняні, дешеві і тд. На людей, які шукають конкурентні переваги і вибирають ліпше, МАУ не розраховано. Бо ліпше - то не про МАУ. Та жодних проблем. Особисто Вам рекомендую Емірейтс. Дуже хороша авіакомпанія. Знаходите розклад її ...
dimm1971
15 фев 2018, 10:03
Перейти в форум
Перейти в тему

manjeroke писал(а):
15 фев 2018, 09:51
Ну и наверное "у них нет таких разбитых корыт как у МАУ, они максимум 10 лет на самолете летают".
А це шо? :smile:
https://www.planespotters.net/airframe/ ... s/6R01SPLW
dimm1971
15 фев 2018, 11:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Я думаю, что для 80% наших граждан, вылетающих из (в) Киев , а не перелетающих между Стамбулами и Барселонами и т.д. - на первом месте ЦЕНА. Ну то давайте подивимося на ціну. Наприклад, на наступні вихідні Київ-Париж МАУ з АФ пропонують щось близько 400 євро прямим рейсом РТ. А КЛМ - 200, це майже ...
dimm1971
28 фев 2018, 10:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Строительство и реконструкция пассажирских терминалов

Славнозвісний Ямал-СПГ. Декілька цитат, щоб зрозуміти яка це жопа Всесвіту Билетов на рейс Москва — Сабетта не купить: везут туда только по спискам и паспорту. Других вариантов просто нет, соответственно, случайных людей — тоже. Прилетели в Сабетту. Тут все было, с одной стороны, проще, чем в Домоде...
dimm1971
02 мар 2018, 14:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Что же Вы сегодня так “радуетесь”, хотя не так давно парафинили аэропорт Харькова словами «какой там раян, какая там баз визз..»? Что ж не комментируете слова коммерческого директора раяна, в интервью которого он сказал, что раян рассмотривает возможность полетов в Харьков?)) Давайте спершу дочекає...
dimm1971
07 мар 2018, 09:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Реклама авіаліній МАУ у Кракові А ото і маємо :plane: Польские пассажиры признали украинскую авиакомпанию МАУ самой дешевой в стране. Украинская компания, по мнению опрошенных пассажиров, предлагает билеты, стоимость которых ниже, чем у крупнейших лоукостеров Европы - Ryanair (2-е место в рейтинге)...
dimm1971
14 мар 2018, 16:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

shushuair писал(а):
14 мар 2018, 15:08
Друзья зовут во Львов, ну и где Одесса-Львов по 500 грн. от Омеляна? Или ещё слишком рано для открытия рейсов на летний сезон :grin:
:grin: :grin: :grin:
Дорослі нібито люди, а казочки слухають як малі діти.... :alen:
dimm1971
21 мар 2018, 10:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

mischko писал(а):
21 мар 2018, 10:10
мені здається у нас з вами різне розуміння адекватності. Для мене і одного матеріалу про цю країну буде забагато, а для малоросів і три нормально.
Газєта "Правда", яка в 1942-му році пише про відкриття маршруту Берлін-Мінськ від Deutsche Luft Hansa. :grin: