Найдено 16 результатов

Вернуться к листу благодарностей

ATk
26 окт 2018, 00:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Блин народ, ну вы даете. Рассадка вам не та. Из моего опыта этим летом 1) Лондон (Гетвик и Лутон): нормальный поезд, но забит как поезд метро в час пик. Едешь стоя, селедки в бочке. Плюс, постоянные отмены и задержки. 2) Париж (Орли и Де голль) - вообще днище. Электричка наверное 80х годов без конди...
ATk
03 дек 2018, 01:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скоростные поезда в Украине

Бюрократія? Елементи E-goverment з'явилося раніше, ніж наш Дубілет Пошта? не знаю, з Укрпоштою діла не мав. Їжа - і я про те ж, ви уважно читали? Телекомунікації? хз, але 3Ж і 4Ж у них з'явилося раніше Поліція і свобода - це вже за межами моєї репліки, я не про те. А в транспортній галузі повний шв...
ATk
03 дек 2018, 13:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Это в сущности именно то что и нужно сделать. Кроме того, если говорить о будущем, ночные поезда вообще то являются по определению премиальных продуктом, так как они куда дороже для компании, и позволяют сэкономить время (приехать рано утром, а не потеряв пол дня) и деньги (гостиница). То есть по но...
ATk
03 дек 2018, 16:23
Перейти в форум
Перейти в тему

mischko, ну вот, наконец-то по существу ответили. Довольно убедительно на счёт неудобства 2х этажей. Но видео экскурс был довольно интересным, поэтому я им здесь и поделился. Не соглашусь только с тем, что у нас нет высокозагруженных направлений. Шкода вмещает 636 мест, хьюнадй 579. Из Харькова ход...
ATk
03 дек 2018, 17:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Вот да- с учетом загруски ИС+, считаю что приоритетом должна быть как раз 1) Закупка дополнительного подвижного сосртава для этих линий. 2) Увеличение частот в коридорах Харьков-Киев-Львов и Киев-Днепр-Запорожье (там нужно дополнительные инвестиции в инфраструктуру, и ускорение) 3) Запуск " хордовы...
ATk
04 дек 2018, 14:56
Перейти в форум
Перейти в тему

ДР1А-шка це буде епік ))) Хоча нічого дивного. Попереджали що ці песи будуть сипатись при інтенсивній експлуатації - от вони й сиплються. https://www.facebook.com/groups/crtiu/permalink/1983909221648392/ Прочитал цитату по ссылке, как в какашку вступил. Как можно иметь столько ненависти к другим лю...
ATk
07 дек 2018, 07:36
Перейти в форум
Перейти в тему

У сухому залишку. За перший тиждень два запізнення- на годину та на 30 хв.
ATk
08 дек 2018, 00:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Просто уявіть, що ви бачите цю таблицю з розкладом вперше і спробуйте дізнатись з цієї таблиці розклад з Борисполя до Києва :) Слухайте, тільки побачив, що там відправлення лише з Києва у двох таблицях. Мда... А взагалі схема, яку агенти змін зробили для даного потяга, краща, хоча і не ідеальна. Мо...
ATk
08 дек 2018, 02:04
Перейти в форум
Перейти в тему

До речі, у пікові години з пересадкою на міську електричку по дарниці можна доїхати від борисполя до троєщини та оболоні за годину. Нажаль міська електрика дуже ненадійна у плані розкладу...
ATk
09 дек 2018, 20:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Мне кажется, те дизеля что заказали для львовской жд поедут на борисполь. Было очевидно что это оптимальный вариант еще когда объявляли тендер. Возможно, заказ разделят 50/50. Кстати это не только повысит пассажироемкость но и решит проблему зазора с платформой - там ширина поезда украинские 3,5 мет...
ATk
12 дек 2018, 23:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Я взагалі не знаю, чого в нас така манічка до шарового вай фаю, особливо у транспорті його хочуть приткнути скрізь. Працює паршиво, повільно, до того ж існує можливість що твої дані (паролі, картки) хтось перехопить. Взагалі-то в усьому світі наявність безкоштовного вайфаю подається як перевага. Ма...
ATk
13 дек 2018, 00:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Потяг не поганий - він несучасний. А що Ви в нашій країні сучасне бачили? От серйозно, дайте хоч якийсь приклад сучасного інфраструктурного об‘єкту Ви маєте на увазі саме сучасний, чи понтовий? Що не сучасного в Бескидському тунелі? Основні аеропорти - явно не гірші за середні по Европі, Інтерсіті-...
ATk
13 дек 2018, 14:06
Перейти в форум
Перейти в тему

А що Ви в нашій країні сучасне бачили? От серйозно, дайте хоч якийсь приклад сучасного інфраструктурного об‘єкту Ви маєте на увазі саме сучасний, чи понтовий? Що не сучасного в Бескидському тунелі? Основні аеропорти - явно не гірші за середні по Европі, Інтерсіті- якщо порівнювати їх саме з інтерсі...
ATk
13 дек 2018, 15:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Я ж скажу- під сучасним ви розумієте скоріше понтовий. Ось Мадрид мабуть вас задовольнить. А вже Хітроу -аж ніяк, бо там співіснують термінали збудовані протягом півстоліття. І така сама ситуація в більшості портів Європи та Америки. Ситуація, коли навіть новий термінал починають переконфігуровувати...
ATk
13 дек 2018, 21:53
Перейти в форум
Перейти в тему

* Хоча з тими темпами, якими PKP зараз займається своєю інфраструктурою, це може скоро змінитись... Та да. В Кракове видел вот такие позда уже есть. До этого только в Париже такой видел. 250 кмч https://st4.depositphotos.com/11289420/20501/i/1600/depositphotos_205015764-stock-photo-krakow-poland-ju...
ATk
14 янв 2019, 03:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Саме так. Колись в країні був автопром. Тепер його нема. Зараз є авіатранзит. Але нема жодної гарантії що він буде завжди.