Найдено 270 результатов

Вернуться к листу благодарностей

Victor H
20 мар 2018, 17:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Нові макси з заводу швидше за все беруть не стільки під чартери, скільки під лоу кост регулярку. Навряд чи чартерна програма зможе завантажити їх круглий рік настільки, щоб окупити лізинг. Подивіться хто в світі бере нові літаки з заводу - або дорогі класики або ультра лоу кости. Для перших у нас ри...
mischko
21 мар 2018, 10:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэрофлот (SU)

мені здається у нас з вами різне розуміння адекватності. Для мене і одного матеріалу про цю країну буде забагато, а для малоросів і три нормально.
Valdys
21 мар 2018, 10:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Зато на головній бувають часті новини про цю собачу країну, з її пулково, аерофлотами... Вы готовы ответить за свои слова? чувак, ти в адекваті? Зайди і сам почитай свої новини... лише в березні вже 3 новини... дуже інформативні і що головне важливі для нас. там у новинах навіть розділ є есенгЕ.
юра сармат
21 мар 2018, 10:24
Перейти в форум
Перейти в тему

І дуже цікаво мені як львів'янину читати тут про дешеві перельоти Брянськ-Сімферополь....,поза логікою,нонсенс
Tetris
22 мар 2018, 08:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Опубликованная вчера сеть маршрутов Ryanair подтверждает то, что я сказал год назад: они не собирались летать в Украину в 2017. Все пресс-конферкнции, выкручивание рук Борисполю, непонятный отказ от Львова — все это был театр. Если бы украинсаие порты приняли все условия перевозчика, Райан бы не взл...
Victor H
23 мар 2018, 10:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

Я вам по секрету скажу, що сайт Раянів розробляє одна аутсорсингова компанія з офісом у Львові. Маю знайомих, які над ним працюють.
Victor H
27 мар 2018, 20:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Пропоную зупинитися на варіанті "Данціг-Лємберг" і припинити цю дискусію.
Victor H
03 апр 2018, 10:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Avia Fun

LWIEV писал(а):
02 апр 2018, 23:06
У нас суттєво більші відстані, ніж в Польщі, первантажена мережа залізниць, недостатні і поганої якості дороги. Думаю, це фактори, які прискорюватимуть розвиток авіасполучень.

Чого тільки не придумають, щоб дороги не будувати. (с)
Glucker
17 апр 2018, 01:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Достаточно свежее фото строительства ЖД колеи к аэропорту Борисполь.
Изображение
Franek
26 апр 2018, 00:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів. Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то...
Niko
26 апр 2018, 02:40
Перейти в форум
Перейти в тему

syxiv_dan писал(а):
26 апр 2018, 00:39
а з весни чи осені наступної ці напрямки відкриває Раян з своїх баз і агресивною політикою виштовхує їх. Занадто ризиковано, як на мене
При такой ситуации вообще не имеет смысла открывать какие-либо европейские направления, да и вообще тогда стоит задуматься чтобы прикрывать конторку.
Victor H
26 апр 2018, 22:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Нонсенс. Літав в цьому році 4 чи 5 разів зі Львова- мобільні посадкові приймали всі рази. МАУ і ЛОТ.
mischko
28 апр 2018, 18:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Навіщо естонцям у Львів, якщо Таллін - це той самий Львів в плані ресторанів і антуражу.
Tetris
02 май 2018, 23:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Вы всерьез думаете, что купив 2 билета у Визза, нанесли серьезный урон МАУ?
Особенно в свете того, что, вполне вероятно, МАУ вы бы все равно не полетели даже если бы рейсы не открыли.
shushuair
04 май 2018, 10:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

Ну вот, нашёл их официальную страницу в ФБ, в комментах люди угадывают, а "офиц. страница" отвечает одному из угадывающих, что он угадал насчёт регулярки в Люблин)) Вообще со всех сторон странное направление что для Херсона, что для Харькова (ну разве что херсонцам/харьковчанам сильно надо в Волынск...
Tetris
08 май 2018, 19:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

министр рассказывал как новая компания будет классно дёшево всех возить всюду и МАУ уже не будет монополистом, а по факту обычные чартеры только с пиаром от министра Министра пригласили на анонс рейсов. Он, естественно, обрадовался анонсу, т.к. его ответственность, чтобы было больше рейсов хороших ...
Olek
09 май 2018, 14:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Хмельницький (Код ІАТА: HMJ)

Сміхуйочки-сміхуйочками, а чувак хоч дерево продасть і копійчину заробить :) занадто песимістично. Я от навпаки бачу майбутнє у Хмельницького аеропорту, особливо, якщо залучать МАУ. Та й чартери підуть, а потім і інші підтягнуться. А там і Мішко повернеттся з міграції... не країна, а рай :nose:
koala
09 май 2018, 14:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предложение по улучшению сайта

Приєднаюся до побажань popTAB, було б добре додати до форуму підтримку Tapatalk, щоб було зручніше читати / писати на форум з мобільного телефону https://www.tapatalk.com/download_phpbb.php Поддерживаю. Абсолютно неудобно читать форум с тел в десктоповой версии. Тапаток позволяет еше и удобно отсле...
manjeroke
15 май 2018, 12:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Деталі про вчорашню незаплановану посадку Norwegian у Львові: http://lviv1256.com/news/ekstrena-posadka-norvezkoho-litaka-u-lvovi-neprytomnomu-pasazhyru-nadavaly-dopomohu/ Так никто и не прояснил судьбу пассажира, которому оказывали помощь. А что тут прояснять? Выздоровел от вида гос больницы в Укр...